Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já už bych začla hned se snažením, protože se bojím, že čím víc to budu oddalovat, tím hůř to půjde, ale já mám alergii na trávy a ty jsou až do podzimu a jsou to hodně silné alergeny a já beru prášky a sprej do nosu a kdybych otěhotněla, tak bych to určitě nemohla tak dlouho brát a bez těch prášků bych to v létě asi nedala. :-( Jinak bych už do toho asi šla hned...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem byladnrska v práci nahlásit změnu jména a adresy a dozvěděla jsem se že jak mi tam líta ten měsíc do co pak budu mít mateřskou 6 tydnu před termínem tak ne nemocenskou nemají ji z čeho vypočítat ale neplacené volno :-S takže to znamená že v Září za Srpen už nedostanu nic žadnou korunu ani ze sociálky takže budem asi okusovat omítky bo muj chlap má 16 000 a to z toho zaplatí 13000 na byt a hypotéku ted kupí benzín bo dojíždí do práce zaplatí si pojistku a jsme v pytli a nikoho to nezajímá takže to zhrnu budem o 7500 chudší sice asi jen měsíc ale i tak :-( takže to bude zajímavé chlap to jěště neví teprve dneska mu to zdělím :-| Ach jo ;-(
Odpovědět
Kačenko: Tak to raději, jo, s ěma práškama na tu alergii by to asi nebylo dobré teď otěhotnět :-( ale jak budeš vědět že můžete tak šup :-D na to a pak hned po zadaření zprávičku sem na beremko. Holky nevíte co je s Jančou, co škola, jestli ji teda začla dělat, nebo jestli dokonce není těhotná :-) Jarko, tak to je mi líto, to asi tvojeho moc nepotěšíš, no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to víš, že kdyby se zadařilo, tak vám dám hned vědět ;-) Ale nevím, nevím, u Marka jsem totiž zjistila, že mám polycystické vaječníky a těch vajíček se tam tvoří moc, ale nic z nich není a čím déle budu čekat, tak ony tzv. jakoby dojdou a pak to nemusí jít. No štve mě i ta alergie, ale co se dá dělat. A navíc ještě beru prášky na upravení cyklu, ale ty prý těhotenství nevadí. No a před týdnem jsem radši preventivně začla brát listovku, tak aspoň něco ;-)
Odpovědět
Ahoj Holky děkuji za gratulace k Vikince je to takové naše zlobivé zlatičko. Dneska jsou nám už dva týdny strašně to letí ve středu jsme byli v poradně a už jsme zpatky na porodni váze připadá mi že nic jiného nedělám než jen kojim. Malá by pořád jen baštila. V sobotu už byla na prvním hlídání u babičky. Jestli to vyjde tak by měla být Vikča v sobotu taky v deníku minulý týden to nějak nevyšlo tak snad tento. A jak se máte jinak vy holky?
Odpovědět
Ahoj kroko Jani, tak to ti věřím, ono to první miminko dá dost zabrat než příjdeš na to co a jak..., ale neboj, ono se to časem upraví x-) druhé mimi je už lepší, protože člověk ví aspoň do čeho jde, ale zase se musí člověk postarat ještě o to první doma, takže si zase máknu z téhle stránky, ale v září jde malá do školky, tak to bude lepší ;-) Holky já se tak těším až uděláme srazík manželek maminek :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.. jak se mate? dlouho jsem tady nebyla omlouvam se. Blani- do skoly nastupuji v zari...tak to bude zajimave....ale uz se celkem tesim... :-) co je tady noveho? co miminka? jak rostou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my už jsme začli druhý rok manželství, toto letí, co? V sobotu jsme si zašli na večeři do hotelu Praha (kam jinam, že?) a včera jsme se jeli podívat do Studénky k zámku a zavzpomínat. ;-)
Odpovědět
Jééé Kači tak to gratuluji x-) doufám že jste si to užili a připomněli si i svatební noc :-D Jani tak držím palce ať to zvládneš ;-) A co s mimískem, je něco nového? Ještě se snažíte a nebo se léčíš, co doktor ti řekl? Holky včera už měl Ríša měsíc, to to letí, že x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani užili jsme si to, ale svatební noc jsme si zrovna nemohli zopakovat :-( ale nevadí, už jsme to dohnali :-D
Odpovědět
Kačenko tak to je dobře že jste to dohnali :-D doufám že byla ta svatební noc minimálně taková jako ta pravá :-D x-) chi a třeba z téhle "svatební noci" něco bude x-) třeba.... :-) ;-) Kroko Jani, co ty a Viktorka? Jak se máte? Rostete? x-)
Odpovědět
Ahoj Blani jojo rosteme už máme 4kg což je dost jenže mala pořád papa a papa ale už si aspoň trochu upravuje rytmus tak zhruba vim kdy bude papat ale je to pořád ještě zapřah nestiham nic kolem.Jinak v sobotu v tom deniku jsme nebyli ale pry tam byla Vikča přes týden což jsme nevěděli a noviny bohužel nemáme ale snad se knam dostanou od te pani co nám to říkala. No blani tak vy už máte měsíc to to letí my dneska 3 týdny. No jinak konečně dneska mi přišla mateřská neměla jsem peníze od dubna což bylo docela naročné ale konečně přišly tak jsem ráda že nemusím nikam lítat a zařizovat. A co vy Blani jak rostete?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, to je hrůůůza!!!Co se to stalo? Máme pryč budku s nářadím, co byla na pozemku, plot srolovaný a to ještě nic není proti tomu, co se stalo ostatním lidem... :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste? :-( Kdyby vás to zajímalo, vytvořila jsem si album na Modrastrecha.cz, tak se můžete podívat: http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Odpovědět
Profilova fotka
kac3nka**ahojky dívala jsem se na tvé fotky ze záplav je to hrozné :-( co se stalo a varujou že až do uterka má pršet a hrozí záplavy my bydlíme v Loučce v přízemí naproti MH diskotece a byly jsme zaplaveni v baraku do pulky schodiště mám nějaké fotky tak je taky hodím na modrá střecha v bytě sucho akorát kolem oken ve dvou pokoju ale říkam kdyby jsme chtěly zdrhnout tak jedině na horu do prvního patra adál oba vchody jak ve předu tak ze dvora do pulky zaplavené a to jěště muj chlap s jěště kymsi vytahovaly z podbaraku jednu paní a chlápka na popruhách voda jak se řítila k nám na barák tak vysklyla sklepní okna to byl hukot jaknevím co vzalo to i kontejner ten nám přistál na rohu baraku ,lavičky před barakem to vyrvalo a co stály auta před barakem tak do pul kol byla voda :-( ale to je všechno jěště dobré jsou lidi co dopadly daleko huř jak jsem vyděla zprávy tak jsem aji brečela ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady je odkaz na naše fotky ze záplav http://www.modrastrecha.cz/album/albu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jarko je to hrůza, bylo to úplně všude, je mi z toho pořád do breku. My jsme chtěli letos postavit základy a příští rok pokračovat a asi rok nebo 2 tam nebudeme dělat vůbec nic, protože je tam poničená cesta a nedostal by se tam ani domíchávač. No budeme aspoň šetřit...
Odpovědět
Profilova fotka
tady je odkaz na album znovu nevím jestli ten první funguje http://www.modrastrecha.cz/album/albu... kac3nka**a co ostatní holky ane nevím kde přesně bydlí blanka akorát vím že v šenově a co janča a kroko? nám zaply net teprve včera :-| snad už se to nebude opakovat člověk aby se ted bál při každem dešti ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
No holky snad v pohodě, nevím, už tu dlouho nebyly... :-( No možné už je všechno. A podle toho, jak si ničíme planetu, tak se to dá očekávat znovu a častěji. Já bych se ani nedivila. Ale náš pan prezident přece říká, že globální oteplování neexistuje :-|
Odpovědět
Zdravim Vas holky! Verim, ze jste vsechny v poradku a prezily jste ve zdravi!!! Ma segra bydli v Morkove a ve firme meli 3m vody, doma zatopeny sklep. Teta ma zrusenou zahradu, zahradni domek skoncil vzhuru nohoama, vcelin odnesla voda. Zahradu mela primo u vjezdu do Morkova, jak je ta benzinka. A to tesne v blizkosti te zahrady tekl jen takovy potucek! Znama od mamky ma zatopeny dum, nasi jim vozi pitnou vodu apod, protoze nemaji vubec nic. Des, je mi z toho hrozne smutno, ze nektere rodiny prisly nejen o majetek, ale i o sve blizke. Mamka rikala, ze je to mnohem horsi, nez v 97. Jarko, Tve fotky me vydesily! Muj bracha bydli kousicek od Tebe a ani jsem netusila, ze jste tam meli takove mnozstvi vody! Kde se ji tolik vzalo?! Neskutecne... Kdybych Vam mohla jakkoliv pomoci, nevahejte se ozvat! Volala jsem domu a pry neni zatim jak pomahat, protoze do tech zasazenych oblasti je zakazan vstup...chjo.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky je to síla mrkněte na You tube tam jsou taky nějaké videa
Odpovědět
Profilova fotka
přidala jsem další fotky na http://www.modrastrecha.cz/album/albu... to se mi sešlo v emailech :-( je to hruza Pavko a kde bydlí tvuj brácha ja bydlím na ulici Na Lani 213 v těch přidaných fotkach jsou dvě z Loučky sídliště a diskoteka mHáčko(Č :-( erný Petr)
Odpovědět
Ahoj Jarus, moc diky za dokumentaci. Bracha bydli hned u potoka, Jicinska 274. Ted koukama na YouTube, masakr...
Odpovědět
Nazdárek holky moje :-x jaká? jsem tu teď dlouho nebyla :-( tak nám se to vyhlo naštěstí u dědy, ale sousedům ne, tak pomáháme jak jen to jde, mají rodiče v jeseníku, tak mazec :-( :-( :-( Do toho švagrová začala mít problémy, tak jsem ještě lítala do nemocnice za ní ji dělat společnost, ať ještě nerodí ;-) ;-) ;-) Krom toho mi chybí už jenom jedna zkouška, kterou dělám zítra a vůbec nic neumím ;-) Už by ale mohlo být konečně pěkně, protože to moc deptá a človeku se nechce ani učit a ani nic dělat..... :( Jak jinak? nějaké novinky? Jaruško a KAčko ty fotky jsou strašné, ale mám podobné :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kači. Je to mazec, no :-( Díky za podporu v té druhé diskusi, asi teď sice budu za špatnou, ale předtím jsem to tak prostě pochopila, tak jsem jenom napsala svůj názor, holt radši budu příště držet hubu. :-x A přeju ti, ať zvládneš tu zkoušku, zítra ;-)
Odpovědět
kacenko, jeste jednou se omlouvam. je to jen svatba, no...
Odpovědět
nazdárek kači :) no jsem zvědavá jak to dám, když jsem to ani ještě pořádně nevyděla :-S hold jsou teď důležitější věci ;-) a ohledně toho mlčení tak to prosím nedělej, konečně tě jde zase slyšet ;-) ;-) :-D Kdy dáme sraz maminy? a těhule a my bezdětné? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tady by mě šlo slyšet často, protože jsem tu pořád, ale co ostatní? kde jste? :-( A kdyby to náhodou s tou zkouškou nedopadlo, tak máš ještě opravný termín, ne? ;-)
Odpovědět
urcite mám opravný ;-) dělám to zítra poprvé ;-) ale doufám, že to nějak obkecám, neboť to mi vždy šlo :-D :-D :-D No nevím kde jsou !!! dáme to rande? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pokud ti jde obkecávání, tak to určitě dáš ;-) A rande bychom mohly dát, ale jak se domluvíme, když tu nikdo není? :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?