Svatba v Novém Jičíně

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky je tady někdo z NJ kdo připravuje svatbu?nebo jsem sama? :-|
Odpovědět
neboj my se budeme postupne pridavat x-) tedy doufam ze ano :-(
Odpovědět
Tak v práci je nuda, jo? škoda že se nedá odejít dřív, co? :-D potřebovala bych něco vytisknou, jestli ještě ta nabýtka platí :-D
Odpovědět
No, bylo by na čase..... a co Janča nevíte něco jestli už se zadařilo, nebo co???? :-(
Odpovědět
no ja bych sla drive, klidne i muzu (mam pruznou) ale pak bych stejne koncem mesice musela dohanet hodiny :-( klidne ti vytisknu co budes chtit :-D staci poslat :-D
Odpovědět
no naposledy jak jsme si s jancou napsali, tak jeste byla snazilka ;-) :-(
Odpovědět
Pošli posly do IP, maila :-D No a od té doby ale už pár dnů uběhlo co psala že ještě nee, že? ;-)
Odpovědět
no uvidime co nam napise tentokrat :-D snad uz ano.... ;-) chci aspon koukat do kocarku x-)
Odpovědět
a není lepší koukat do svojeho, těch druhých už máš určo okoukaných už dost :-D
Odpovědět
no uvidime ;-) musime dat s manzelem hlavy dohromady :-D
Odpovědět
no, to dejte :-D a pak dej vědět co z toho vylezlo :-D Jinak už ti to jede :-D
Odpovědět
No my ted mame takove zajimave obdobi, kdy se nemuzeme na nicem dohodnout :-( tak uvidime co z toho vyjde |-| a co mala? uz se tesi?
Odpovědět
si piš, jak malá holka :-D byla teď s náma na UZ a viděla jsk se to hýbe, tak z toho byla hotová ještě víc než já :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tak to je super... už mi to došlo, tak ti to vytisknu ;-) kde se sejdeme na předání ? :-D
Odpovědět
No, to bude trochu dilema, protože já dneska musím zůstat doma a navíc nemám auto ]-( tak jsem v pasti :-N hele a nemůžeš to dát te tvoji kamarádce co chodí do M-centra že by mi to nechala v centru jak tam půjde?
Odpovědět
no ona tam ted moc uz nechodi... :-( tak kdyz tak ti to predam asi zitra co? nekde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyy 27 nebo kdy jste to rikaly muzuu ;-) a porad se nedari...ale to z neresim :-D
Odpovědět
no, zítra budu ud 16 hodin ve Smetanových sadech máme totiž pro děti lampionový průvod :-D tak se tam budu pohybovat, to by jsi měla teoreticky kolem, že kdyby jsi šla z práce :-)
Odpovědět
Jéééé Jani ahoooooj Neboj ono se to podaří, hlavně na to nemyslet nějak usilovně a nechat tomu volný průběh a hlavně co 2 dny na to vletět :-D
Odpovědět
no tak zitra by to slo ;-) snad te tam najdu mezi temi detmi ;-) kdyby neco tak pisnu na mobil ;-) Jani : tak to je super ;-) my to chteli s kackou toho 25. ale radsi jsme to vzdali, kdyz mame ten svateck ;-) :-D a skoda, ze jeste nic, tak se snazte ;-)
Odpovědět
Holky, ale to by nebylo špatné toho 25 to mám já i narozeniny :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jasně mobil budu mít u sebe nastartovaný ;-)
Odpovědět
tak to by byla dobra party :-D ty na nealku a my bychom to dohaneli za tebe :-D
Odpovědět
jj, tak nějak, ale mě by to nevadilo, jednu sklenku bych si s váma holky dala :-D a pak by jste už museli za mne :-D
Odpovědět
asi to spise nechame na ten ctvrtek a dozeneme to ten den co? ;-)
Odpovědět
jasná věc, na tom to nefrčí :-D tak pa pa holky, já už musím něco dělat, protože je doma bugr jak v tanku a to kolem 16 hodiny na mě zase padne těhotenská únava a nebude se mi nic chtít.... :-D tak aspoň něco teď podělat, aby se neřeklo :-D
Odpovědět
jj... ja uz asi pujdu taky domu, tak zatim papapa a brzo ahoj.. ne zase jak minule :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky - klidne i toho 25 ale jen me tak napada...a co budu slavit ja??? :-D
Odpovědět
jani nevim nevim, ale neco ti mozna vymyslime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale spíš toho 27, ne? ;-) však slavit můžem i v ten čtvrtek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaci - me je to vazne jedno...
Odpovědět
dobré ráno zlatíčka ;-) tak co? toho 27.? asi ano ne? třeba se k nám ještě někdo přidá ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?