Svatba v Mostě v roce 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty, najde se zde nějaká budoucí nevěsta z Mostu? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Házím Vám sem svůj model (na dvou fotkách jsem u paní v salooonu chňapla nějaké umělé kytky jen tak na zkoušku):
Odpovědět
Profilova fotka
@petuch Peti, díky, a kolik jsi dala za kytky?
Odpovědět
@papuchalk Já bych doporučila se poptat nejprve v mostě, přeci jen to bude pohodlnější v tom, že to bude v místě, nebudeš je převážet a může ti je vyzvednout i někdo z rodiny. ;-) Já jsem prozatím o kytce moc nepřemýšlela, přiznám se, že tu nechám na poslední chvíli. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@papuchalk Já měla tu svojí + další 4 v úplně stejném provedení akorát menší, ale ne o moc pro maminky, babičku a svědkyni (některá z nich je myslím taky vidět na fotkách), plus ještě 4 korsáže a vše dohromady vyšlo na 2 200 Kč,
Odpovědět
@papuchalk Ta kytička v květináči by určitě sklidila velký úspěch! :-D Ale k těmto šatům se mi moc líbí zrovna i ta žlutá, co máš na poslední fotce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petuch Tak to je dobrá cena. Já se právě ptala teď na tom veletrhu a pán pravil, že minimálně 4 tis. =-) Tak se asi fakt zeptám v Mostě. A kdy sis ty kytky vyzvedávala, den předem nebo až ten den?
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela___ Viď, bych třeba mohla chňapnout difenbachii nebo tchýnin jazyk (!) :-x :-D a vydat se k oltáři :-D . No, ta žlutá se mi právě taky líbí, asi by to měla být převislá tím, jak jsou ty šaty "strohé". Třeba si nakonec vezmu tuhletu umělou od paní ze salooonu :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@papuchalk Vyzvedával je manžel ten den...
Odpovědět
@papuchalk A proč ne, když ti ji v salonu půjčí. :D Ani není skoro poznat, že je umělá. :-D
Odpovědět
@papuchalk nakonec mame kazdy jiny, ja jen slabounky model 319 a skoromuz model 313. Ten jsem puvodne chtela i ja, byla to laska na prvni pohled, ale ma 5,5 mm a to je na me prstiky moc :( @papuchalk kytku jeste nevim kde, stale resim, mam naprosto jasnou predstavu jak ma vypadat, ale nevim kde mi to budou schopni navazat :) varianta je v Litvonove u Krause, nebo v Moste u dvojcat :) urcite bych ale volila kytku z mostecka a neprevazela ji z Prahy :)
Odpovědět
Profilova fotka
no já si taky budu nechávat dělat kytky u dvořáka a syn, ale v teplicích. Když jsem koukala na kytky tak se mi zalíbili tulipány :-) chtěla bych nějaký jaký jsou na obrázku, ale chtěla bych místo té růžové světloučce fialové. Já mám naopak šaty výrazné a bohaté tak potřebuji něco skromnějšího :-)
Odpovědět
@papuchalk my to také máme v kostele :-)) 1000 Kč si účtují všude, pokud to nechceš přímo na matrice. Další prachy už jdou do kapsy pronajímateli. V kostele chtějí 5000 Kč, ale to jde - je v tom přípitek, výzdoba, poplatek za foto a video. Mám pocit, že jdou i dražší :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@elinka90 tulipany jsou nadherne, ale musim rict, ze bych se jich bala.. Rady rychle vadnou :( abys pak nebyla smutna az na fotce nebudou tak krasne..
Odpovědět
Profilova fotka
@elinka90 Já bych se taky obávala tulipánů, přesně jak píše @nika_berunka , ve vedru hodně rychle ovadají. Nevím, která kytka je odolná. V létě už může být pěkné vedro. U těch lilií se toho taky trochu bojím, navíc se jim musí stříhat ty prašníky. Co dáš za kytky Ty, Niko?
Odpovědět
@papuchalk Zatím vyhrávají pivoňky v kombinaci s růžemi :) ty nevím jak dlouho vydrží, ale myslím, že určitě déle než tulipány.. když si vezmu, že si tulipány kupuji domu a ještě než je vůbec dovezu z květinářství už jim padaji hlavičky.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_berunka Pivoňky já miluju, jak nádherně voní. Taky jsem o nich uvažovala, ale nedala by se z nich udělat asi převislá kytka, co? Akorát ty růže moc nechci. Ale zase k pivoňkám mi "ladí". ;-)
Odpovědět
@papuchalk Chci novou odrůdu růži, která vznikla křížením pivoňky a růže tak to k sobě ladí náramně :) jinak nevím, zda z pivoňek jde udělat převislá kytka, podle mého všechno jde :) jen najít správnou floristku :))
Odpovědět
Profilova fotka
@elinka90 @michaela___ @nika_berunka @petuch Holky prosím, že Vás pořád otravuju, ale já fakt nevím, kam se v tom Mostě vrtnout ( :-D ), co česání a líčení? Doporučíte mi něco? Přemýšela jsem, že by asi bylo nejlepší, kdybych se prostě v pýtek přemístila k babičce do Mostu a nechala se v sobotu upravit tam, než to obíhat v Praze a pak jet v tom vedru (nebo dešti ;-) ) z Prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme dnes byli na úřadě a náš vybraný termín i čas byly volný :-) takže náš den je 26.7.2014 :-) já v mostě mám jen obřad jinak jsem z Teplic :-) Takže s kadeřnicí a líčením neporadím
Odpovědět
Profilova fotka
@papuchalk Já se byla učesat u kadeřnice, kam běžně chodím, účes byl pěkný, ale na druhou stranu si myslím, že to nebylo nic náročného, takže úplně nemůžu posoudit šikovnost v případě, že byste chtěly něco složitého :-) Líčila mě kamarádka z gymplu, byla jsem spokojená... A hlavně mě oboje - jak kadeřnice, tak líčení vyšly i se zkouškou na 300+ 300 Kč, takže to byla paráda... Ale jinak bohužel moc neporadím žádné kadeřnice ani vizážistky z Mostu neznám, no mrkni opět ke mně do alba :-) Myslím, že jet učesaná a nalíčená až z Prahy by nebylo nejlepší - vzhledem právě třeba k vedru/dešti....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pridavam se k vam svatba bude 9.8.2014 ve 14:00 cele se to bude konat u nas na baraku na zahrade I s obradem :-) uz neco mate ? ja shanim DJ.neznate nekoho ?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Zdravím..... je tu někdo kdo už má po svatbě a bral se na Mosteckém úřadě?? chtěla sem se zeptat jestli si obřadní místnost v Mostě můžete přispůsobit podle sebe..... myslím tím výzdobu ....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?