Svatba v květnu až srpnu 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Tak kolik nás tu bude? Podělte se o své zkušenosti nebo nápady. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elis_two já mám totiž pocit, že si musím všechno během toho roku tisíckrát rozmyslet :-D takže když něco zařídím teď, abych to v lednu nemusela zase měnit 8-).
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n A víš, že mě tohle už taky napadlo? :-D Ale už jsem si řekla, že je to sice významný den, ale nejdůležitější na něm je, že se dva milující lidi vezmou. To, jakou zvolíme barvu, jaké si vyberu šaty, nebo jestli poobědváme kuřecí steak nebo svíčkovou je fakt vedlejší. Ještě je ale jedna podstatná věc, a to, aby se lidi v ten den skutečně bavili. Pak už na ničem jiném tolik nezáleží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elis_two to máš naprostou pravdu. Já si říkám, že si v klidu ještě dojedu v půlce srpna na dovču a pak začnu matrikou atd... postupně, v klidu. Na focení se mi sám nabídl bývalý kolega. Takže to asi ani řešit už nemusím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elis_two jojo :-) chtěli jsme prostě 21. a červen... no a naštěstí to vyšlo na pátek...
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak, hlavně žádné stresy, protože o tom to není! A času máme habakúk, takže nevidím důvod, proč bychom to v klidu nestihly ;-) Fotografa budu mít pravděpodobně taky kamaráda/profíka. Jen jsem se ho ještě nezeptala :-) @niikkis My jsme s přítelem spolu začali chodit 21.1. před sedmi lety. Takže "21" by se mi líbila. Ale u nás by byly s pátkem problémy a protože 21. vyjde na sobotu až v září, budu se muset spokojit s jiným datem |-| Alespoň vám to vyšlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elis_two možná se to někomu líbit nebude, že je to pátek... ale má smůlu ;-) pokud nebude problém na matrice, tak nám nic jiného nezabrání :-D
Odpovědět
Koukám, že se nám diskuze rozrostla :-) Neplánuje někdo nejbližší době nákup v Ikei? Aby poinformoval po čem máme koukat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já spíš plánuju zajít do Svatebního domu v Praze na Národní nebo pak do svatebního ráje na Proseku. :-) Spíš jen tak pro inspiraci, ani nevím, co tam hledat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To já už jsem se pro inspiraci byla v pěti salonech podívat :-) a jen v jednom byla nepříjemná baba, když jsem jí řekla, že svatba bude až v červnu. Já jsem teda využila toho, že jsem sháněla se sestřenkou šaty na maturák a při tom si taky něco zkusila, no vydrž to se jen dívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka uvidíme ;) já vždycky než se někam vykopu, tak to hrozně trvá :-D
Odpovědět
@keeshka Také jsem byla zkoušet svatební šaty abych věděla po čem se mám koukat. Ale počítám, že příští rok bude váha asi výš než teď. Uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rockerka Přesně, najednou jsem zjistila, který střih mi sedí a který ne a už vím na co koukat. A taky do kterého salonu už pak nejít :-). Pokud bude váha výš ze stejného důvodu jaký si myslím já ;-) , tak to jsme na tom stejně. Ale řekla jsem si, že v takovém případě bych byla šťastná a nějaká záloha za šaty by mi byla jedno. Pokud se nezadaří, tak budu mít jistotu v šatech, které jsem si vybrala, že budou ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@keeshka @rockerka tak vám holky držím palce, ať vám to vyjde ;-)
Odpovědět
přidávám se , termín máme 13.7.2013 museli jsme vybírat termín s ohledem na fotbalovou sezónu (musel být mimo ni), aby bylo teplo (obřad venku) a vzhledem ke směnám přítele (dělá 12tky)- zveme jeho šéfa i dva kolegy, takže to muselo být v den kdy nemají práci.. máme už potvrzené místo obřadu, fotografa a kameramana
Odpovědět
@rockerka včera jsme tam byli s přítelem :-) jelikož máme svatbu do žluto modra, nakoupili sme po 100ks ubrousků od každé barvy,plovoucí svíčky, 3 žluté velké svíčky na hlavní stůl a stojánky pod ně..zbytek ještě nehrotím.. čekám až budou v akci lucerny a chtěla jsem takové velké plechové kyblíky v tmavě modré a žluté a oni je už neměli :-(
Odpovědět
@krizecek Také bych tam chtěla pořídit různé velikosti svíček. Hlavně potřebuji dekorační kamínky, písek... Abych mohla konečně začít vyrábět za sklenic svícny ;-) Pak ještě nějaké stužky z galanterie a další věc bude hotová.
Odpovědět
@rockerka teďka tam měli pefektní akci na svícny- takový černá placatý trojsvícen na nízké i vysoké svíčky za 35 kč mám dojem z 99 Kč...vypadalo to moc hezky, hodně jsme nad ním uvažovali...kamínky a písek tam mají taky, po tom jsem se ale moc nedívala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek teda ty už toho máš, na to že je to až za rok :D
Odpovědět
@chris_n tak tohle byla naše priorita, protože máme celkem známého fotografa :-) Jinak ale nic nehrozíme, zařizování začně až po novém roce
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek já bych chtěla začít termínem, ale jak koukám, tak to bude asi problém ]-(
Odpovědět
@chris_n jakto? no nejhorší je, že matrika většinou vypisuje termíny až v lednu..my jsme na malé vesnici, budeme jediná svatba v tom roce asi,takže tam problém enní
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek o tom právě mluvím, dívala jsem se na Kostelec nad ČL... a vypadá to taky na vypisování termínů až po novém roce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy mě teda některé už děsíte s tím, co už máte vyřízené a nakoupené. No já budu muset taky pohnout, poněvadž to nejdůležitější nebo velkou většinu budu muset zařídit do konce roku. A to z důvodu, že i přesto že jsem na mateřské, stále jako OSVČ pracuji a nejvíc práce, kdy pomalu ani spát nechodím mám leden - duben, navíc s tím že člověk už má dvě děti, nemůžu to nechat na později. Potřebuji taky potvrdit termín a pak se do toho pustím, takhle těžko něco zařizovat, když to základní není...
Odpovědět
Profilova fotka
@elis_two víš co, já jsem vlastně ráda, že jsem se vůbec po letech dočkala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rockerka @keeshka Plánujete miminko? Tak to taky budu držet pěsti, ať vám to vyjde ;-) @cherri Tak o něco později, ale přeci :-D To je hlavní ;-) A buď v klidu, já taky ještě nemám zhola nic zařízeno ;-) Známí stihli zařídit svatbu za 2 měsíce. Záleží, jak moc jsi náročná, ale co v ten den mělo být, bylo. A jedná se přece pouze o jeden den!!! I když důležitý ;-) @chris_n To mě neděs, že až v příštím roce! Ale myslím, že kdybyste tam osobně zajeli, tak že by vám to mohli blokovat. Vždyť se nechcete brát třeba v úterý, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@elis_two nechceme, chceme sobotu, což je u nich běžný oddací den. Ale už jsem to četla na více místech, že s tím matriky moc nepočítají. Ale tak uvidíme no. Nechám to ještě na ten srpen a pak snad už něco budu vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ale už se alespoň někam posunujete. To my furt stojíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@elis_two řeknu ti to asi tak, posunuju se já :-D kdyby to bylo na mém drahouškovi, tak se začne plánovat až příští rok v březnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n :-D Alespoň byste nemuseli řešit matrikou nevypsané termíny :-D Ti chlapi jsou mazaní...
Odpovědět
tak u nás vypisují termíny v září ale mě to naštěstí nečeká protože mě bude oddávat soused starosta který to ještě nikdy nedělal takže vím že on má volný termín kdykoliv,spíš se budu řídit kdy bude volná restauračka a pak podle toho zamluvím ostatní.chceme to mít v pulce června.a barvu budu mít tyrkysovou se žlutou.vyzdoba bude tyrkys a květiny slunečnice zjemněné kopretinkami .zaím mám vše jen v hlavě ale už se chystám postupně nakupovat vytvářet ozdoby.navíc já si budu i sama péct cukroví jelikož jako rodina pečeme jinym a kytice a výzdobu na auta budu taky dělat sama.takže zajistím oslavu,starostu.kadeřnici,líčení,oblečení,fotáka a jinak vše bude moje práce a rodiny.obřad budu mít u rodiču na zahradě takže nějaké termíny mě až tak netíží )) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?