Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
@lostakova My jsme spokojení s prstýnky od Lukáše Rýdla.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova chtěla sjem se tě zeptat,jestli budeš mít vizážistku Janu od Lucky Sch.Mně se docela její práce líbí,ale bojim se,že bych se ještě musela domluvit někde jinde na účes... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Budu mít vizážistku Gábinu a kadeřnici z licime.cz. Gábina mě před časem sama oslovila tady na beremku a nakonec jsme se domluvily. Za zkoušku líčení + zkoušku účesu + líčení v den svatby + účes + dopravu zaplatím 2500.- Teď ještě domlouváme, že by případně nalíčily a učesaly i moji svědkyni a družičku.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Aha,já právě myslela,jestli nemáš tu vizážistku od Lucky,když spolu pracujou.Já jsem se domluvila s paní Duchonovou,že mě nalíčí a učeše...tahle paní od Lucky jen líčí,účs by mi neudělala,takže to asi nechám být a zůstanu u Martiny.Každopádně dík,aspon mám jasno. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky kladenačky :-) všem Vám držím moc palečky a fakt i závidím to vše co Vás ještě čeká. Je to blázinec, ale stojí to za to ;-) Jinak měla jsem zeleno bílou svatbu a mám docela dost věcí ještě na prodej tak kdybyste některá něco sháněla klidně napište nebo se podívejte ke mě do bazárku. Jinak pokud sháníte kadeřnici můžu jednu super doporučit (levná a i z mých krátkých vlasů měla spoustu napádů, ale já jsem chtěla jen něco jednoduchého)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska mi dorazily objednaná oznámení! Mám velikou radost, jsou přesně podle mých představ :-) Až je rozešlu, dám fotku i do albíčka...
Odpovědět
Ahoj holky, nevím jestli se to někde dříve již neřešilo nemám čas na celou diskuzi, ale chci se zeptat jestli budete někdo brát dorty z e-party a jestli jste byla některá už na ochutnávce? Mají krásné dorty, ale taky pěkně drahé, tak pořád zvažuji jestli do toho jít, nebo raději zkusit něco jiného.
Odpovědět
@eupha ahoj tníže je odkaz je o tom celé téma a máš tam i můj příspěvěk s tragickou zkušeností s dortem z e- party za 5300,- kč. tady je fotka našeho dortu tak porovnej s příspěvkem. jestli chceš vyhodit peníze za aroganci paní majitelky, zavítej tam. Bohužel, to je má zkušenost. A ochutnávka? dá ti dva krémy a dva piškoty. o příchutích píše, ale kde nic tu nic http://www.beremese.cz/diskuse/tema/z... náš dort http://www.delict.cz/download/Foto/x/...
Odpovědět
@zajdaa ok, díky za info, ten váš se fakt dost nevyvedl. Ještě uvažuji o e-dorty.cz. V pondělí mi přijde ochutnávka a ceny jsou tam někde jinde.
Odpovědět
za 5300,- se nemělo stát, že by se nevyvedl. to je práve to. jinak byl dobrej (průměrnej), ale měl vypadat jinak. kdyby se aspoň omluvila, ale to ne..já už si u ní nedávám ani zmrzlinu, z principu. e-dorty myslím někdo chválil. někde je diskuze jen o dortech. ale na kladně bych šla teď asi kamkoli, páč je to jedno. ceny jsou jinde a umění podobný paní Nedvědový. Někde mnohem lepší...
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Ty e-dorty vypadají dobře. Hlavně ty ceny. A všude jsem na ně četla jen chválu...
Odpovědět
@lostakova jj, tam se dostaneš i s dortem, koláčkama a zákuskama na stejnou cenu jako na e-party jenom s dortem :) Ale mají teď akci, že v pondělí 14.2. rozvážejí po Praze ochutnávku zdarma. Pokud bys měla zájem, tak si tam zkus zavolat a domluvit se. Mně by je měli v pondělí přivézt, takže případně můžu poreferovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eupha Určitě poreferuj. Já ale nejsem z Prahy, bydlím 20km za ní - to už se na mě asi nebude vztahovat. Pro kolik lidí máš hostinu? Ptám se kvůli počtu zákusků a velikosti dortu...
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha my budeme brát dorty v Unhošti v cukrárně Mima,mají nějaké foto dortů na webovkách,ale mají ještě k dospozici fotky a jde to různě kombinovat a tak.Kamarádka tam ted objednávala dort pro přítele na prání a byl hezkej a hlavně chutnej.Měla jahodovou nápln a dokonce tam fakt byly kusy jahod.byl lehoučkej ,s mandlovkou a ceny????Nádhera.Minizákusky tam mají za 4 kč kus.Taky je tam budeme brát. @lostakova Zhruba 100 g na osobu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Myslíš 100g celkem sladkýho na osobu? (minizákusky, koláčky, dezerty) A k tomu samozřejmě ještě dort.
Odpovědět
@lostakova cca 35 oběd a cca 60 večer. Dort budeme krájet na obědě, takže stačí nějaký dvoupatrový. No já jsem právě paní z e-dortů požádala, aby mi poradila kolik čeho. Zatím se k tomu ještě nevyjádřila. Ale moje nejlepší kamarádka se vdává v dubnu a má asi poloviční počet lidí než já a jí cukrářka doporučila 8 minizákusků/os. (což mě teda přijde trochu moc) + 4 kg koláčků (na stůl) + 15 výslužek. Já počítám tak minimálně 10 kg koláčků - na stoly a do cca 30 výslužek, dvoupatrový dort a minizákusky nevím. Budeme mít ještě navíc čokoládovou fontánu a vzhledem k tomu, že to máme v létě tak počítám, že lidi nebudou mít na sladký moc chuť. Ty už předběžně víš kolik čeho?
Odpovědět
@porodnibabka přemýšlím, kde tam ta cukrárna je. Já z Unhoště pocházím, 27 let jsem tam žila, ale už jsem tam strašně dlouho nebyla :) Přijde mi, že se to tam strašně mění. Ale každopádně díky za tip, svadbu máme kousek za Unhošťí, takže by se to třeba hodilo
Odpovědět
Profilova fotka
100 g dortu,když máš svatbení a ty minizákusky myslim tak 5-6 kusů na osobu.U koláčků už vážně netušima,ale to ti v cukrárně řeknou. ;-) Záleží jestli chceš výslužky,zvací koláčky a tak.ale snad řikala kilo na 10 lidí,ale nevim...To už bych kecala.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha právě,Botanika je kousek.My kousek od Unhoště budeme bydlet a jezdíme tam na chatu.Je to u základky.Barák na pavo od ní. ;-) Taková menší cukrárnička.Ale emaily tam psát nejdou.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka @eupha To mi řekněte, reálně, kolik sní normální člověk denně sladkýho? ;-) Ono možná tím, že přes rok toho tolik běžně nesníme a navíc, když prostě člověk ví, že je to zadarmo, tak toho sní víc. Já zatím moc nemám představu, kolik čeho, ale ještě se taky poradím. Říkám si ale, že už je nejvyšší čas pořešit to.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova My jdeme právě už tento měsíc,ale svatbu máme v květnu,.takže ty 3 měsíce před jsou ideální. ;-) No a jak píšeš...když je to zadarmo a zase hodně lidí nejí sladký vůbec,ale svatební cukrátka maj to kouzlo,že vypadají lákavě na pohled a člověk jí i očima,takže stejně aspon koštnou....
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Já mám furt pocit, že jsem proti ostatním pozadu... Tak jsi mě trochu uklidnila. Ale stejně mě děsí, že ještě nemám vybrané ani jídlo na oběd ani na raut, nemám DJe, dort, vývazky, představu, co mám shánět na výzdobu stolu...
Odpovědět
@lostakova v klidu, já taky ještě spoustu věcí nemám :) minulý týden jsem si vybrala šaty, mám fotografku a místo, ale konkrétně taky ještě nemám vybrané jídlo atd. Dorty začínám právě sondovat teď. Jinak co se týče výzdoby tak to zase tak řešit nebudu. Místo, kde to budeme mít, to vyzdobí pěkně a nic dalšího nepotřebuji. Takže v pohodě, pozadu nejsi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Co se týká výzdoby, mám takový pocit, že takovou tu pěknou atmosféru, dělají hlavně ty drobnosti a detaily v místnosti a na stole (dárečky pro svatebčany, svíčky, ozdobné skleničky, kniha pro hosty, lampionky, osvětlení, kamínky, vázičky, skleničky...). Stůl budu mít taky od nich nějak nazdobený, ale tyhle drobnosti za mě nikdo neudělá. Hotel, ve kterým se vdávám, řídí chlap, kterej je ochotnej, zařídí cokoliv, ale moc se s ním o tom mluvit nedá, protože je to prostě chlap. A přítel je bohužel nebo vlastně bohudík taky chlap :-), takže to prostě nechává na mě.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Vybrala sis nádherný šatečky... x-) @lostakova neboooj,já nemám taky tyhle věci vůbec pořešený.Ani co bude na obědě,ani co na rautu,ani vývazkyani dárky pro svatebčany,co a jak bude,nic pro ženicha,ani oblek,ani košili,ani krvatu ani manžetový knoflíčky...Nic.Máme místo,fotografku,prstýnky,místo hostiny a večerního rautu a tot vše...
Odpovědět
Já se přiznám, že si na ty kravinky moc nepotrpím a hlavně jsem si tady někde pročítala diskuzi, kde holky co už to mají za sebou probíraly, co by při přípravách vynechaly a většinou tam říkaly, že by vynechaly tu detailní výzdobu, kterou ti hosté zas tak moc nevnímají. Nevím no, hlavně u toho stolu, alespoň u nás, budou jen přes oběd. Večerní party je pak v jiné místnosti a částečně venku. Takže je to otázka 2 hodin na obědě. Ale pokud se ti to líbí a máš náladu a čas se tomu věnovat tak proč ne. Někoho to i vyloženě baví :)) Já jen říkám za sebe, že to vynechám.
Odpovědět
@porodnibabka děkuji, šla jsem do prvního salonu a odešla s rezervovanýma :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Tak vy máte celkově to místo moc hezký.tam to není ani moc třeba.stačej kytičky na stoly a udělaj tu atmošku taky. Jo a nemáme ani oznámení ani jmenovky. :-D a to je budeme začátkem dubna už rozdávat,takže v tom jsi Lost dokonce napřed. :-D ;-) Vše se dá stihnou...tyhle detaily myslím i třebas měsíc před. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka jo to je pravda, tam ta výzdoba zas tak potřeba není. Ještě k těm dortům, ty už jsi byla v Unhošti nějaký ty minizákusky ochutnat? Myslíš, že je tam mají normálně když tam přijdeš nebo jen na objednávku? Já budu v neděli v kladně, tak jsem přemýšlela, že bych se tam zajela mrknout a ochutnat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Jo,tak mini jsme neměla.Jen dort,ale zvolila jsem si je,pač jezdíme okolo a tady na ně byly kladné reference.No a nakonec sehrála svoji roli i cena,ale neboj,zákusky k prodeji tam určo maj. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?