Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
alka - uz to chapu.. ale na rizikovym nemusis vzdycky skoncit v nemocnici, vetesinou nechavaji doma!
Odpovědět
radu - neboj, asi budes mit vic strachu, ale oni to hormony zaridej, aby to nakonec bylo dobry!
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice tak to se radsi necham hospitalizovat:-D ptz doma porad lítám, porad neco zarizuju, porad neco presouvám:-D:-D i kdyz jen se válet... no taky dobrý:-D:-D jinak vcera jak jsme zase byli shopingovat, tak mamka vlezla do kramu kde mela nejaky známy z doby "za mlada"..a oni prej: no snad to neni ta mladsiii!!! a mamka" no a je ted cerstve po svatbe".. a oni:takze budes babicka?? ja hodila takovej xicht!! a mama: nn to ma jeste cas:-), oni: to se taky jeste delá? brat se z lasky??? no tohle uz jsem nemela chut ani hazet ty xichty... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
musím si neustále říkat, že nejsem jediná co si tohle prožila a že to taky pak zvládly... ale nervy to budou stopro to zas bude před každou kontrolou v čekárně tep 200 :-N
Odpovědět
alka - presne, jak jsem psala na minuly strance :-D radu - ja verim, ze to zvladnes!!! a ze to telo to zaridi, aby ses nenervovala!
Odpovědět
Profilova fotka
marti měla si schválně říct, že právě dneska je to naopak brát se z lásky a ne jako za jejich mladých let muset se brát! já vím ,ale to je zytečný někomu tohle hustit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice jj:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
markét :-) děkuju
Odpovědět
radu - nemas za co, kdybych si to nemyslela, tak to nepisu ;-) holky, zpet k ty my "nepolozeny" otazce - jak clovek vlastne dojde k tomu, ze by chtel mit dite, a nepatlal se v takovyhc protichudnych pocitech, jak jsem psala...
Odpovědět
Profilova fotka
markét já si před pár lety zase pokládala otázku jak poznám, že jsem připravená a že chci dítě a ono to přišlo naprosto samo od sebe najednou mi tělo a můj mozek oznámil, že jako ůůůžžž :-) před 3 lety táhlo mi na 29 všude kolem začly kámošky těhotnět nebo rodit a já si najednou uvědomila, že jsem připravená - horší to bylo u Z. ten nejdřív , že ještě chvíli počkáme dokuk se nenastěhujem a rok na to jsme se začli snažit, když jsem dobírala poslední HA tak ještě jako zkoušel a nechceš si dojít ještě pro jedno balení? a když jsem argumentovala, že to nemusí vyjít hned ( trvalo to půl roku ) tak to uznal a souhlasil - nechtěla jsem ho překecávat, do něčeho tlačit, jen jsem ho malinko pošťouchla ;-) a dneska je to on co se na to chtěl vždycky v šestinedělí vrhnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a zrovna o víkendu si postesknul, že už třetí vánoce budeme sami, kouká po dětičkách u sousedů, u mé nejlepší kamarádky - takže je na něm vidět, že za ty 2 roky udělal veliký pokroky a po miminku taky touží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus:-D:-D:-D vidis, to me nenapadlo:-D:-D krakatice, no, tak nad tim se snazim taky premyslet.. ptz jakmile vysadim prasky, je to "snazeni se o dite" a to ja nechci..chtela bych to neplanovane:-)) samo ze se to asi nepovede hned( kez by joooo), ale taky mi to "umelý" snazeni, jezis nevim jak to napsat, prijde takovy divny:-) radus, tak to ma manza stejne.. jeste "nechce" ptz vi ze nemame zadny zázemi...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky ale já si po vysazení HA najednou připadala jako opravdová ženská, která má úžasnou možnost otěhotnět vůbec nás ani jednoho nenapadlo, že při sexu jdeme vyrábět děti - to přijde až po x měsících snažení, proto když mám někdy pocit, že to děláme jen za jedním účelem tak kolikrát ani nic není, nechci ani teď po tolika měsících, aby to byla povinnost ;-)
Odpovědět
no ja HA neberu uz strasne dlouho ze zdravotnich duvodu, takze vlastne u nas to je fakt o tom, ze je to vlastne na H., kdy se zacneme "snazit mit dite"... a prave, ze ho taky nechci do niceho tlacit, ale fakt asi bude proste "zalezet" na nem... jinak u nas to je presne tak, ze se diva po detech, hraje si s nimi, coz pred treba 2 roky bylo uplne nemyslitelny, aby si hral s kamaradky detmi, ale jeste je na nem videt, ze k tomu kroku neni pripravenej... ja vlastne asi taky nejsem, tak doufam, ze to prijde, jak to radu pise...
Odpovědět
Profilova fotka
radus prááve:-) me to zatim tak prijde:-) uvidime:-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét tak, aby jsi mě nepředběhla když nebereš HA :-N nebojte to přijde, vůbec nad tím nešpekujulte a poslouchejte své tělo a pocity ;-)
Odpovědět
no ja se toho pocitu "povinnosti" strasne desim, tak doufam, ze k nemu nedojde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak toho bych se v začátku snažení vůbec nebála ;-)
Odpovědět
to asi ne, myslim, ze H. to ma pod kontrolou :-D 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pašák, já bych na Z. teda spolíhat nemohla :-D
Odpovědět
radu - my prave se jeste ani "nesnazime".... nejak se desim toho rict, tak ted! :-) a cekam na to, az H. rekne, ale podvedome vim, ze to asi jen tak nebude :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D holky, mit koupenou tu ruinu tak snad taky vysadim..:-D:-D ale jsme "domluveny" ze tak rok to bude muset pockat...:-) neli dýl :-N
Odpovědět
radu - ono, kdyz kdyz ve 23 musis vysadit HA, jinak ti udela s telem paseku, tak to proste musite nejak vychatat:-) takze za ty roky vim, ze se spolehnout mohu...
Odpovědět
alka - jakou ruinu?
Odpovědět
Profilova fotka
kraktice potento s enam pozemek( kuli uzemku stopka asi na cca 5let-kdo vi ale ze jo) tak jsme vymysleli variantu B.. koupit starej barak a rekonstrukce(ted spis zborit a postavit novy) no a ja se hned zamilovala do jedny naadherny ruiny.. krááása! takova chaloupka..jeenze je predrazena, takze to je asi zlý- ja to ted tezce nesu:-D:-D no a kdyby byla koupena tak uz by se dalo snazit...
Odpovědět
Profilova fotka
markét chápu... tak já to viděla jinak a vy to pak uvidíte taky jinak než teď - je to krásný pocit když víš, že dva lidé co se tak moc milují chtějí najednou miminko jejich budoucnost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jdu dočíst.. jen radus: já řešila s petrem to samý s plavkama a sehnali jsme speciální krátký kratasy bez kapes. normál plavky mají ale neskutečně drahý a nakonec ho nikdo ani nekontroloval nebo tak
Odpovědět
radu - doufam, ze to tak nakonec bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét: manželovo ségra byla v tunisu už 2x a miluje to tam!
Odpovědět
Profilova fotka
market je to prostě pašák ten tvůj manžel ;-) pelu ahojky :-) fakt to samý? jee ti chlapy :-D no uvidíme co budou mít
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?