Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jee nakouknu a tady se drbe v plném proudu :-) holky teda s tím pasem 600,- to je mazec - já si ho zatím dělat nebudu když dovču plánujem až příští rok markét fotky řekl, že budou za 14dní ;-) tak jsem mooc zvědavá prosím jak probíhalo předávání? nejdřív vám je poslal mailem nebo jak? jo a odvážila jsem si změnit album na přidávání gratulací jen od registrovaných, tak jsem zvědavá zda to objeví "ty pravé"
Odpovědět
radus - my jsem byli na ty svatebce a protoze nebydlime v CB, tak jsem mu volali, jestli to ma hotovy, ze jsme zrovna v meste u H. rodiny. Tak rikal, ze se muzeme sejit bud nekde ve meste v kavarne, ale nakonec jsme se dohodli, ze dorazime za nim domu, kde nam na pocitaci ukazal fotky, vybral jich přes 400, dal nam je na dvd a pak jsme se domluvili na zpusobu placeni... vysledek muzes videt (viz IP). :-) byl moc milej a verim, ze nam dal fotky, ktery jsou to nej, co nafotil... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha díky ;-) já se ho ptala jak to bude s placením zda chce nějakou zálohu a on právě, že nic, že platit budem až jak budem spokojený s jeho prací a že až to bude mít tak se ozve :-) no nafotil nahrubo cca 1000 fotek a prý z toho bude tak cca 200 - 250 tak jsem zvědavá
Odpovědět
radu - myslim, ze budete spokojeni, ja jsem se toho taky desila, ale myslim, ze to dopadlo dobre :-) jinak cim vic se na ty fotky divam, tim vic se mi libi... asi je to divny, ale je to tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak je naprostej sympaťák, milej a neskutečně ochotnej - každou větu začal: tak teď by jsme mohli ... jestli vám to nevadí :-) měla jsem z něho příjemný pocit už při první schůzce ;-)
Odpovědět
jj, ja taky, je to sympatak! :-) navic me taky prekvapilo, ze nechce zalohu... a nakonec jsme mu to platili prevodem na ucet, ani jsme nemuseli vybirat penize...
Odpovědět
Profilova fotka
markét jako vy máte moc krásný fotky fakt x-)
Odpovědět
vy je budete mit taky kraaaaaaaaaaaaaaaaasny!!!!!!!!! on je moc sikovneeeeeej!!!! uz se tesim, jak si rikala, ze jste pozovali a tak.. u nas to moc neslo, bylo strasny vedro a H. strasne nerad foti...
Odpovědět
promin -H. se strasne nerad foti
Odpovědět
Profilova fotka
doufejme ;-) zkusím přihodit fotky z focení co zdokumentoval náš řidič - docela zajímavý
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsou tam a docela se chechtáme jak Z. zabral když vyskakoval vypadá to jak když letí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markét a všimla jsem si, že jsme měly podobné kytičky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mažu vařit - plněný papriky s rajskou a knedlíkem budu nakukovat...
Odpovědět
hranata, můžu taky poprosit o fotky? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pelu užijte si líbánky a ať se vám líbí :-) dobrou noc
Odpovědět
radu, promin, musela jsem bezet... papriky jsem varila v nedeli :-D :-D :-D a vsimla, byla opravdu podobna!!! :-) jo a to letani je fakt, je to hrozne roztomily!!! jo a fotky podle me budete mit kraaasny, protoze v ty zeleni to bude krasne vypadat!!!! tak papa, zitra asi nakouknu az odpoledne!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak já dneska lítala jako blázen. ale stihla sem uklidit, vyprat, vyžehlit :-) jinak náš fotograf nám dá dvdčko s úplně všema fotkama co vyfotil, i ty co se mu nelíbí. je jich prý asi 800 a už je má od včera hotové. Jenže sem neměla čas tam dojet a když sem měla tak nebyl doma. takže po víkendu. Už se na víkend těším, jen netuším co si vzít s sebou???
Odpovědět
Profilova fotka
holky ted nevím proč ale vzpoměla sem si, že sem vám neříkala jak u nás bylo vtipné krmení polévkou. Ujala sem se lžíce, mám to nacvičené na Kubíčkovi, takže nebyl problém....předala sem lžíci petrovi a víte co udělal? začal se cpát!!!!A já: no počkej, máš krmit mě a ne sebe...a petr mi jen řekl: já mám strašnej hlad..tak sem mu lžíci vzala a nandala si taky sama, byla to strašná prča :-) a při ochutnávání dortu sem mu ho rozmazala kolem celý pusy skoro až na tvář :-D Nevím proč sem si na to vzpoměla
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, taky to vypadá, že bude hezky a my máme výročí :-D markét v pohodě taky odbíhám ;-) fotky se snad povedou byly draze vykoupený když máme ještě teď na noze suvenýr z louky, kvůli kterýmu musíme odložit líbánky :-D pelu tak to máme super s fotkama, už se na ně těším ;-) já si taky kolikrát na něco z toho dne vzpomenu... u nás se lžíce ujal Z. a už ani nevím jestli mi dal první nebo ochutnal sám - tipla bych ho na to druhý :-D já když jí ochutnala a zjistila jak je výborná, tak jsem dostala šílený hlad a pořád chtěla aby mě krmil :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak a mě se přesně v tuto chvíli před týdnem třásly rty :-N neskutečný jak je to rychle pryč
Odpovědět
Profilova fotka
tak já si tady dneska budu povídat sama se sebou ;-) teď jsem si vzpomněla co jsem vyváděla minulý pátek ráno - měla jsem za úkol dát jednu výslužku kosmetičce a druhou, aby odvezl manžel p. Urbanový až pojede pro kytky ráno jsem manželovi napsala jaký kytky má vyzvednou a jaký má nechat u našich a s kterýma přijede domů ( mimochodem měla jsem sestavený soupis v pc, který jsem si zapomněla vytisknout a doma tiskárnu nemáme ) první mě naličila kosmetička a odjela ve chvíli kdy už mě začla česat kadeřnice a manžel zmizel pro kytky samozřejmě bez výslužky pro p. Urbanovovu, takže jsem kosmetičce zapomněla dát výslužku ( po tel. jsme se domluvily, že jí krabičku vezmem do auta a pokud bude na obřadu tak jí dáme výslužku tam - nepřišla takže výslužku vyfasoval řidič :-D ) a jak mě tak čese tak mi najednou docvaklo, že jsem na ten lístek nenapsala růžičky do vlasů - takže volání k našim kde už byl manžel, růžičky tam nebyly, takže volání p. Urbanové ta na ně zapomněla, mažel opět vyrazil pro růžičky ( poslala místo 3 rovnou 5 ;-) ) mezitím dorazila ségra z města od kosmetičky nabrala výslužku pro p. Urbanovou a vezla jí ji no komedie :-D :-D :-D ale nic závažného hlavně, že jsme všechno krásně vyřešili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak jak se máš vdaná paní ? :-D A jak jsi si užila svatbu? Asi jsi to psala ale nechce se mi dočítat... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hrozně to utíka. my jsme měli ted 1 měsíc a ani nevím jak utekl....:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Katko :-) děkuji mám se fajn... před chvílí jsem se představila ještě jako za svobodna a včera jsem někomu řekla, že přítel.... :-N zrovna viz. výš jsem popsala začátek dne ;-) a dohledala jsem co jsem psala holkám o víkendu: nakonec jsme fotili na kodetce a super běhali jsme po silnici louce, stopovali auta, dokonce jsem se nasoukala do střešního okna atd. no snad za to budou stát, protože někde mám fakt děsný ksichty k oddvávajícímu - byl to Thoma, má naučený spíš veselý projev, byli jsme na něm před rokem a půlně to samý, ale to se dalo čekat naopak jsme se děsili, aby jsme nechytli Tettera nám se Z. se to líbilo, ale dost lidí řeklo, že je to nedojalo stejně jako Marti já jsem ráda neomílal nic o dětech atd. a to mi vyhovovalo jinak jsem u radnice vystoupila z auta všichni se někam rozutekli, já koukla po kámošce a ta bulela jak želva a já měla hned zakalený oči taky a řvala jsem až při gratulacích když jsem viděla jak byly skoro všechny ženský dojatý - nikdo mi nedal kapesník a mě tekla nudle jako blázen a mi měli vyrazit proti fotografovi, takže "super situace" utřela jsem si nos jak buránek a známý to samozřejmě zachytil foťákem Thoma změnil popořadí a ptal se první mě ( okamžitě mi hlavou prolítlo ty vole mě se ptá první ) a když nás vybídl k výměně prstýnků tak nám neřekl manželské políbení - my si vyměnili prstýnky a úhledně si zase stoupli a on po chvíli nooo a manželské políbení a já v tu ránu zavýskla jooo a v rhla se na Z. takže všichni včetně nás výtlem aspoň je na co vzpomínat jinak to bylo prostě krásný, ale rychlý - ale tak to prožíváme všechny
Odpovědět
Profilova fotka
No tak s tím přestavovaním jsem to měla stejně, i ted měsíc po svatbě e občas spletu :-D, ale už mi přijde normální že se jmenuji jinak. začátek dne jsem četla ted, ono se ani nedivím že člověk zapomína v tu sobotu.no to je normální, ja taky na hodně věcí zapoměla. Hlavně že jste měli hezky. No veselý ¨proslov jsem ještě nezažila a je to lepší než aby tam všichni brečeli no ne? To s tím políbením je dobrý, to bych chtěla vidět jak se tam na něj vrháš :-D Jinak jak se vám líbilo foceni s jirkou? Jsem četla že ještě jedna nevěsta tady má foto od Jirky, ale škoda, že nemá albu. Taky bych se ráda podívala..pro mne je Jirka super ¨fotograf... A změnilo se něco u vás po svatbě? Myslím, jestli je tam taková ta euforická zamilovanost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo z toho začátku dne jsem chvíli byla vystrestlá, ale když jsem viděla jak se všechno pohotově zařídilo tak jsem si uvědomila, že to jsou fakt jen maličkosti ;-) jinak všechno ostatní vyšlo hlavně počasí bylo super - chvílema pod mrakem a chvílema krásně sluníčko a teploučko pro mě byl veselý v tom smyslu, že dlouho neomílal vrtahy k rodičům a mám za to, že vůbec nezmínil děti nebo minimálně, že si to neuvědomuju a proto to bylo pr mě spíš veselý než ubrečený a za to jsem ráda - tak jsem to chtěla nooo to vrhání na manžela byla prča to se fakt všichni smáli - myslím, že někdo ze známých pořídil záznam na mobil, ale zatím se k nám nedostal focení bylo skvělý s tak příjemným člověkem bych strávila klidně celý den a vůbec bych si neuvědomila jak ten čas letí :-) jsem moc zvědavá na jeho fotečky jak dopadnou... měla ho ještě markétka ( hranatá ) poproš jí přes ip má taky moc krásné fotky ;-) já nevím jestli se u nás něco změnilo ale pocity asi jo, já jsem teda ještě v eufórii z té svatby a všeho kolem, ale už to postupně opadá... pro mě bude asi navždy nejdůležitější v našem vztahu to co mi dokázal minulý rok v těch nejhorších chvílích našeho života neskutečně mě podržel a za to si ho natolik vážím, že když si na to kdykoliv vzpomenu tak mám zakalené oči...svatbou jsme ztvrdili to co jsme spolu překonali
Odpovědět
Raduš, přeji krásné výtýdení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš děkuji :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po delší době jsem se sem zase dostala a koukám, všechny už máte svatbu za sebou......mě to čeká za 14 dní:-) Nervíky trochu pracují, ale kytky už máme zamluvené, botky jsem taky sehnala, teď mi zbývá jenom půjčit obleček pro Máťu - snad se zítra v salonu zadaří:-) Předm.smlouva bude podepsaná v pondělí - úspěšně jsme se dohodli - za pomoci právníka - ze začátku docházelo k velkému nedorozumění - byla jsem schopna zrušit svatbu, pokud by se body v smlouvě nezměnily. Naštěstí k tomu došlo, přítel si spoustu věcí uvědomil, až když mu právník objasnil o co by ve skutečnosti při rozvodu šlo, takže nám strašně pomohl. Hrozný, řešit rozvod před svatbou....:-) Máte úžasné fotky, nás bude fotit Jirka Tvaroh a natáčet Baštář, tak snad nám vyjde i to počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni vítej do klubu Tvaroha :-D super, že se přípravy blíží ke konci ;-) nooo o předmanželské smlouvě jsem taky uvažovala, ale zatím na ní nedošlo - právník mi řekl, že to můžem uzavřít i po svatbě tak nevím zda na to dojde... manžel se k tomu nemá a ani se mu nedivím když je dům jeho :-x fakt nevím zase když by mě někdy vykopnul tak mám kam jít........ mě za chvíli padla :-) tak se mějte budu průběžně během víkendu nakukovat papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?