Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Teda, ale to je dneska počasí, tfuj, tfuj. 8-( A to jsem v pondělí slyšela předpověď, že už bude ve středu hezky. Jsou to ale lháři.
Odpovědět
Profilova fotka
děsný počasí mám co dělat, abych neusla :-p už se těším až se vrátíme z města, že to zalomím jako poslední 2 dny na gauči :-N
Odpovědět
Tak to já se viděla v posteli, s knížkou a teplým čajem. Navíc jsme měli včera návštěvu, která skončila po půlnoci, tak jsem dneska dost nevyspalá.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo tak já už ani nevím jak knížka vypadá jsem děsná ostuda naposledy jsem četla na začátku roku když jsem ještě byla doma, co chodím do práce tak knížky a časáky vůbec nestíhám - to bylo z práce hned domů, dělat kolem baráku, uvařit a jít spát a když skončili větší práce kolem baráku tak začli přípravy na svatbu ;-) mám o dělat, abych prolítla letáky :-D
Odpovědět
Ty bláho, tak to bych nevydržela, tak dlouho bez knížky. Dalo by se říct, že jsem na čtení závislá. ;-) Já musím pořád něco číst. Ale je jasný, že když člověk nestíhá, tak má sotva chuť číst. Letáky já taky ráda. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Knížky mě baví, ale závislák nejsem, u mě je problém, že jakmile nějakou začnu číst ostatní jde stranou a jen čtu a čtu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě za chvíli padla a vzhůru na radnici :-) jee to bude takový příjemný pocit, když jsme tam naposledy byli ve svatební den x-) tak pa zítra
Odpovědět
Tak já jsem se čtením na tom obdobně. Tak ahoj.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ted tu nikdo není co? já miluju čtení, ale ted mám období že to vůbec nestíhám. měla bych se učit a i na to kašlu :-(
Odpovědět
Ahojky. Jo, jo, učeníčko, mučeníčko :-) Jak jsem ráda, že už to mám za sebou. Teď zase chvíli potrvá, než se někam přihlásím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, no jo Pelu ty vlastně ještě studuješ? ani nevím co... tak já jsem ze školy 12 let a do žádné už se nehrnu, jediný co mě jednou čeká je učení s dětmi ;-)
Odpovědět
já jsem skončila teď v červnu, tak si dám tak rok pauzu a uvidím, co dál
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jee samé studentky =-) tak ona to nakonec ta kravka co tu řádila vystihla dobře, že jsem stará :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-) studuju provozně ekonomickou fakultu na zemědělce, obor podnikání a administrativa. Jednou bych ráda měla ten titul Ing. než půjde Kubík do školy, aby ty učitelky viděly, že i mladý maminky můžou být vzdělaný. Ale zatím budu ráda, když udělám za ty 2 roky bakaláře. Ted začínám druhák. lovly: co si studovala? a co bys chtěla dál ještě studovat?
Odpovědět
Profilova fotka
pelu si šikula obdivuju maminky co zvládnou VŠ ;-) já jsem byla na tohle lajdák - mě to táhlo do ciziny, ve 20ti jsem si udělala jazykovku a když jsem se pak rozhoupala odjet pryč tak jsem se před odjezdem seznámila s manželem a za půl roku jsem byla zpátky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus: já bych zase nikdy nedokázala takhle odjet a na jazyky sem lempl... mě ta cizina neláká vůbec. nějakej výlet, to jo. Ale na dýl bych tam zůstat nedokázala
Odpovědět
studovala jsem humanistiku, dál bych se chtěla přeorientovat na ekonomiku. podle mě jsi si vybrala Pellu dobrý obor, kdybych volila znovu, kam jít, tak chci taky něco podobného. Radu, kam jsi cestovala?
Odpovědět
Profilova fotka
no každý jsme na něco jinýho ;-) já měla představu, že se vdám za cizince a budem žít v cizině - nooo a je to úplně jinak jojo člověk míní život mění
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš nejdřív jsem byla ve švýcarsku a pak v německu - němčinu mám nějak přirostlou, ale víc se mi líbí angličtina, ale tu neovládám učila jsem se jí jen 2 roky
Odpovědět
Já byla chvilku v Rakousku, tak německy taky něco žblebtnu ;-) ale ve švýcarsku musí být nádherně moje vysněná země by byla buď anglie (to díky vraždám v midsommeru) nebo pak francie, oh la la :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lovly: 3moje kamarádky se ted vrátily z anglie, byly tam jako operky ale ani jedna by tam žít nechtěla. jinak já byla na střední ekonomce takže mi v podstatě nic jinýho nezbývalo
Odpovědět
Profilova fotka
no už je to 8 let zpátky na kurzy nechodím, takže má slovní zásoba se hodně zúžila, ale pořád doufám, že jakmile bych tam byla, že se během chvilky do toho opět dostanu ;-) jsem asi poznamenaná, protože někdy když o něčem přemýšlím tak okamžitě přemýšlím jak se to řekně německy :-D švýcarsko je krásný - byla jsem přímo v Zurichu a okolí a bomba - dala bych mu přednost před německem a rakouskem
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se pro dnešek loučím pa
Odpovědět
no, mně se na anglii bude nejspíš líbit architektura na vesnicích, jinak jejich jídlo bych jíst nemusela, vyjma dvou excelentních kuchařů Jamieho Olivera a Nigelly Lawson Pellu, já byla předtím na hotelovce, pak dodělání matury a pak vejška, vysokou ekonomickou se mi dělat nechtělo, ale kdybych věděla, co vím dnes, tak překousnu svou nechuť a pustím se do ní
Odpovědět
ahoj holky, tak počase zdravím, je to ho nějak moc, tak jen tak občas mrknu, co probíráte a jak se máte... :-) jinak dneska jsem konečně byla zařídit všechny doklady, paní sice byla strašně milá, ale překvapila mě hned několikrát... hlavně, že udělat pas s biometrickýma znakama stojí 600!!!! Já myslela, že když mám normálně platný pas se starým jménem (platila jsem ho přece taky, ne?) asi jeden rok, tak mi ho udělají stejně jako občanku zadarmo... fakt jsem se divila, jak blázen...
Odpovědět
a radusv - uz mate od Jirky Tvaroha fotky??? :-)
Odpovědět
ahojky hranata, co si k tomu pasu potřebovala, myslím, jestli jsi něco vyplňovala nebo tak?
Odpovědět
ahoj lovly, nic, já jsem normálně vyplnila papír na občanku, pak o změně trvalého bydliště a další papír k pasu už po mně nechtěli, asi to zanesly podle toho na občanku. navíc ta paní viděla, že mám už dělaný pas s biometrikou z nějakýho systému, takže si mě jen znovu vyfotila, sejmula otisky, zaplatila jsem poplatek a šla jsem...
Odpovědět
Profilova fotka
hranatice: prosím prosím já chci taky vidět fotky ze svatby ;-) a s tim pasem jsem na tom stejně, když jsem pčřišla na pokladnu a tam na mě vyvylila 600,- tak jsem čuměla jak blázen., ke všemu já si nechávala dělat novej před 2 lety a platila jsem taky 600,- ]-( takže fakt super...
Odpovědět
no ja mela pas novej od minulyho roku... fakt na hlavu... a posilam!!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?