Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak k nám dorazí akorát svědkyně se svědkem a auto, svědkyně mi pomůže s oblíkáním atd. a chlapy upevní kytku na auto ( strašně jednoduchý bude to na přísavce :-D ) sjedem k našim kde už budou všichni čekat připravený a směr radnice a u radnice už je mi to jedno tam bude čekat fotograf tak se budu jen usmívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenra, no kdyz to klapne, mame v baraku cca 27 lidi, a to je docela malinkej pocet.. zjistuju ze nakonec budeme mit malinkou svatbicku:-D:-D rADUS usmivat se "musis" uz od rána:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, holky tak ted toho musim udelat jeste opravdu hooodne... kurnik... to abych si to rychle napsala nez to zapomenu
Odpovědět
Profilova fotka
jaký skleničky? holky zjišťuju, že se vdávám a stejně jsem pořád začátečník =-) a nebo mezi mnou a vámi je jeden velký rozdíl - všechno se odehrává u našich kde ani jeden nebudem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dostatek skleniček na pití pro všechny :-D já jich tam dala ráno málo a nikoho potom nenapadlo tam nějaký dodat, přitom jich máme hafo. Takže ženichovo strana si musela říkat a dostávali je po jedný. Kdo si neřekl, měl smůlu a byl na suchu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
radus no to je hodne velkej rozdil:-D:-D tyjo tam zas lije... no my budem odjizdet od tatky a ten jich tam ma sotva 10? max... juuuj... tak ja koupim plastovy kelimky...at se to pak jen vyhodi:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-D tak u našich stejně musíme den předem nachystat sezení a ostatní detaily, takže když dorazí svatebčani dopoledne před obřadem tak tam budou už věci na večer jako skledničky, pití a nějaký zobání ;-)
Odpovědět
tak my jsme najeli na system kelimkou a tacku... kdo by to pak myl!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já fakt zjišťuju, že to nějak neřeším a když to čtu, tak bych asi měla začít :-D :-N tak já jdu do sprchy a do hajan dobrou noc
Odpovědět
radus - dobrou...
Odpovědět
Profilova fotka
radus dobrouuu:-) ja uz dokoncuju posledni slovo, a pak jen vysivat:-)
Odpovědět
jaky slovo???
Odpovědět
Článek se načítá
jinak u nas chce mit zase temer kazdy proslov. chceme od tatinku a svedku, ale uz se prihlasil bracha, pak jeden kamarad, druhy a treti... to bude slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice na tricko:-) to je zajimavy, u nas se nikdo nehlasi.. mamka mi dneska rekla ze bych to tatovi mela rict at stim pocita.. no... uvidime..asi bych to radsi nechala na nekoho kdo se o to prihlasi... :-N
Odpovědět
no my jsem to jasne napsali na nas svatebni web - at pocitaji s tim, ze tatinkove a svedkove... a pak je to napsany i v menu - nejdriv je privitame u stolu a poprejeme, mezi predkrmem a polivkou bude muj tatinek, mezi polivkou a hlavnim druhy tatinek a pak pred dortem budou svedkove... a pak to asi zacne dal a dal a dal a dal...
Odpovědět
Profilova fotka
menu ani web nemam:-D:-D jééé ja tak nemam rada proslovy... jeden by mi booohate stacil.. vzdy se citim tak horzne trapne... :-N
Odpovědět
to ja se na ne tesim... jsem zvedava, co kdo vykouzli... myslim, ze nas tatka nam tak popreje stesti a bude to, on neni moc na proslovy, o to vic pak urcite budou zvanit kamaradi a to bude legrace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo koupila jsem si kozich(pruh) a on se trepi jako prase.. doufam ze mi neco zbyde do soboty.. :-D no tatka na proslovy je hooodne... nevim jestli by dokazal rict neco co by me treba nenastvalo...
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo tak to triko nebude tak uchvatny jak jsem si predstvovala:-D:_D
Odpovědět
Profilova fotka
tak, ty posledni cudliky nasiju az zitra.... tak dobrouu:-) zitra tu budu poraaad az do 2-3 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hooolky:_) tak manza se vratil ve 4 ja od ty doby nespala.. tak jsme to ted dohanela.. manza prisel, v praci mu dali volno:-D:-D no vida jak to jde:-)) jinak prinesl dalsi spatnou zpravu:-( dalsi skrty, dalsi lidi neprijdou.. jeden tahoun a velkej kamos je jeste s otaznikem, jeho pritelkyne je v nemocnici, coz teda sama tezce nesu(t amela jit taky) a on je nemocnej..snad budou oba okej.. no kdyz to shrnu.. budem tam asi ve 20 max ,,, holky rikala sem ze mi nevadi kdyz nekdo odpadne.. ale tohle uz je moc:-( hrozne me to mrzi, ted odpadavaj TY lidi, na ktery jsem se tam fakt tesila :-( mrzi me to:-((
Odpovědět
Ahoj Alka, to je mi lito s temi dalsimi odpadliky...Dovedu si predstavit, jak to zamrzi. Taky jeste mame par lidi s otazniky, a to mame 10 dni do svatby. Taky se stala takova trapna vec - moje svedkyne se minuly tyden rozesla s pritelem, takze prijde sama. Prijit chce, to jsem se ujistovala... ale prijde mi to takove hloupe, ze ona je takhle cerstve po rozchodu a ja mam svatbu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, v práci jsme se konečně stěhovali zpátky na svá místa, tak jsme od rána gruntovali a já začínám pšíkat a smrkat, tak jsem nejspíš tady z toho průvanu a zimy nastydla ]-( hlavně, abych za 2 týdny byla ok alka taky mě to mrzí to už je fakt nějak moc odpadlíků :-| jéé to se manža má, že ho pustili, Z. tam bude smrdět do večera... jo a kolem půlnoci mi volal ať pro něj dojedu na konečnou, takže než jsem usla mohlo být kolem jedný a v 6hod. budíček... se uzívám
Odpovědět
Profilova fotka
petkoub jj je to na prd:-(( a kuli povodnim jsme prisli tak o 5 lidi:-( min.._(( juj, tak to se nám stalo taky... diky bohu svedek je v klidu a tesi se... akorat je blbý ze si prosadil, ze chce jit sám... radus ahojky, no covece ja mam dneska taky poradnou rýmu....:-(( ono jim ani nic nezbylo,,, nebyl sice opilej, ale nejakou tu hodnotu pod krvi by urco mel, a hlavne to z nej docela táhlo ( i kdyz se myl a citil zuby:-D) takze s enedivim, jeste by mohl mit nejaky prusvih nebo tak..:-( no ja sla spat kolem 2... manza prisel ve 4 a hroooozne chrapal, takze sluchátka.. a rádio .. do 6 ti nez odesel jsem nespala:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdu s hafem a pak jdu na ty detailni seznamy a instrukce:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už se těším domů, měla za mnou přijít kámoškou s malou, ale radši jsem to zrušila i večer zumbu a budu ležet...
Odpovědět
Profilova fotka
no my dneska mame banku a manza posledni zkousku obleku se vsim vsudy , tak se tesim:-) ale nejdriv s emusi probrat..
Odpovědět
To muj pritel si vymyslel, ze kdyz on me nesmi videt v satech, ja ho nesmim videt v obleku se vsim vsudy, abych taky mela ve svatebni den nejake prekvapko :-) Oblek, kosili i vestu s kravatou jsme vybirali spolu, ale nikdy to nemel vsechno pohromade na sobe... (oblek ted odvezeme na jih k rodicum a vesticku vyzvedavame az pristi tyden v pujcovne)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, to je hezký jak máte všechno plánování před sebou :-D to já musim říct že přišli úplně všichni, kdo byl pozvaný...ty jo Alka jen 20lidí ? to je fakt málo....když si vezmu že nás jen na obědě bylo 32 a přišlo mi to málo, tak ve 20 to bude takové asi jen rodinné vid ? si pamatuji jak jsi tu psala žže vás má být 60 nebo kolik...to je tolik lidí co nemůže? to je škoda... jinak já už mám zažádáno o novou občanku a zvykat si na nové jméno je opravdu těžké....písemně to ještě jde, to si člověk tak nějak uvědomí, ale když se mám představit do telefonu, tak mi to zatim hodněkrát ujede a řeknu své původní =-) no jo tak přeji příjemné zařizování. ono největší zmatky přijdou až ten poslední týden...nejhorší byl pátek, to jsem myslela že se zhroutím...
Odpovědět
Profilova fotka
market no obed se nemeni. to je 24..ale me se odhlasuji z vecera, a tam bylo pozvano cca 60 lidi, a ted jsme tak na 30? nekoukala jsem na to... takze opravdu rodinne, coz me se teda nelibi.. rodinu nemusim a hlavne vidim ji kdykoli na vanoce, svatky.. atd... doufam ze aspon ten zbytek dorazi.. no, je to fakt na prd:-( bude tam nejuzsi parta moje, a nejuzsi parta manzovo...takovy smutny.. tohle jsme oooopravdu necekala.. market dá se rict ze mi mame posledni tyden ted pred sebou:-)) taky si rikam ze ve ct toho budu mit mooooc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?