Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jeslti uz saty mas a potrebujes je jen opravit tak doporucuju salon Nuance mezi namestim a soudem. Je to sice drazsi, ale to co stim dokazou, tak to je neuveritelny!:-) jinak krasne ráno dámy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, ted jsem malem podpalila byt.. jezis me se udelalo spatne z toho, kdyz jsem si predstavila co se mohlo stát... jinak holky to co je tam dneska za pocasi? fuj fuj fuj! tohle s emi stát na svatební den ( a je to taky pátek) tak s epriznávám ze bych to probrecela... vsechny "plany" by mi to zkazilo... fuj.. zadnej takovej slejvák... a jeste takovej konstatní..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, alka: u nás zase ani kapka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nepovidej..tady uz tak od 7 ráno leje -ale jak -to jsou provazy skoro bych rekla ze na chodnikach je souvisla 2cm vysoka louze...skoro jako "povodne"...jsem byla jen na otocku venku a i pod destnikem jsem uplne durch... a porad neprestává.. fakt hnus:-(( to je zajimavy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady nic no...zrovna přemýšlím kam dojdu koupit malýmu holinky. chceme jet dneska na chalupu a mamka volala že tam taky prší
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem nekde byla a tam prodavali supracky holinky, jak je ted moderni mit je nejak pocmarany, tak to byli fakt zajimavy kousky:-) jak to vubec máte daleko z tábora do bechyne? vyjizdite z tabora?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jako na dospělý je mají všude v nejrůznějších barvách s nejrůznějšími motivy...ale já potřebuju mini :-) z Tábora do bechyně to máme asi půl hodinky...jojo vyjíždíme z Tábora
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsme na tom stejne - se vzdalenosti- ale ja mam k tomu jeste orisek -projet cely mesto a to tema nejkritictejsima mistama v pátek ve 12 v nejvetsim provozu + jeste bude zivitelka..takze to bude fakt nářez.. takze sem si na dopravu dala hodinu :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my máme pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nj, ale vy máte sobotu, to je provoz takovej klidnejsi, teda aspon budejce jsou v sobotu uplne mrtvý:-) No, je mi jedno doprava, ale ted fakt zacinam resit pocasi...mam strach:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ale my hlavně nejedem vůbec přes město
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máte dobry:-) koukam ze branis cest cinskych "smejdů" :-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: no mě to tak sere tohle to. když někdo neví o čem mluví tak mě to fakt štve
Odpovědět
Profilova fotka
jj je to fakt, ja taky kdyz jsem rekla ze je mam z ciny... to si mela slyset... to bylo nadávek, pomluv atd, ted kdyz je kazdej vidi tak mi je chvali a opravdu si sedli na zadek... coz me tesi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jasně že materiál není jako u originálů ale to ani u těch českých to by nestály to co stojí.. a proč jsou v číně ještě o krapítek levnější? protože je tam mnohem levnější pracovní síla
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, ted mi janca hodila odkaz na uplavici, ze tady rádi v cb - do háje tohl emi jeste chybelo..tak ode dneska zustavam doma... jj vsechno mas z ciny, tak nevim proc saty jsou urovna echt problem:_D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
díky
Odpovědět
Profilova fotka
teda koukam ze to bylo tesný :-N nz :-) ale je to krasny:-) koukala jsme na to:-) ted:-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsi na co?
Odpovědět
Profilova fotka
na ten kolotoc:-) vzdy jsme jen bezmyslenkovite prihodila... ale ted jsem si ho prohlidla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
je nádhernej. ale hodí se mi teď každá koruna a nechce se mi ho 4 roky schovávat doma. Ale fakt se nám hodil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je mi jasny:-) no ted si si slusne polepsila.. kez bych doma mela nejakou takovou vec na prodej.. ja jsem teda premluvila sama sebe a prodavam ten nahrdelnik od ex -taky stal priiiserny penize.. a byl s luxusni bizuterie, ale bojim bojim, ze mi nikdo ani tu pulku ceny za to nikdo nedá:-/ takze pak uz prodat jedine sebe:-d:-D treba 1 denní uklizení:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nezaprsi a nezaprsi... fakt sileny.. doufam ze se to zas na mesic vyprsi a bude prset az potom nekdy PO :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: pořád prší? no polepšila ale když sem spočítala co všechno ještě ten poslední měsíc před svatbo potřebuju tak je mi špatně
Odpovědět
Profilova fotka
jdu dobalit a umýt nádobí
Odpovědět
Profilova fotka
http://aktualne.centrum.cz/domaci/poc...
Odpovědět
Profilova fotka
jj prsi:-) no to mi povidej.. za takovy ty "malinky vydaje" to je skoro 10... to je fakt hrozny:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no právě... je to po 300kč třeba a já sem teď úplně bez koruny!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kuba musí být každou chvilku vzhůru tak se jdu oblíknout.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si ozkousela saty a nahrdelnik a nausnice.. boze to vypada skvele!! :-) mam radost, ten nahrdelnik je takovej jemnounkej na tele, vypada uplne jinak:-)) super:-) i kdyz to nebyl ucel, proste to k sobe jde:-) mam fakt radost:-) no my mame po 1000,- cca, a je to tamhle doplatit 1000, tamhle doplatiti 1500,- tamhle taky 1000,- .. a je to tam:-(( jeste ted ta draha vizazistka... no.. co ti budu povidat:-(( jeste se mi to nenacetlo.. zis..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?