Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo alka, no to je teda peknej hnus, to me mrzi
Odpovědět
Profilova fotka
radus tam je jen jedna pozice.. a kdyz je plna tak me nema kam jinam vzit :-( mysa no ja jsem uplne hotova :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jako s prací je to síla, já jsem se po mateřský nechtěla do té mojí už vrátit a teď jak jsem ráda, že jsem opět tady - sice kolektiv a prachy nic moc, když počítám, že chci co nejdřív opět na mateřskou tak nic nového nehledám... moje ségra dělala po škole samý sekretářky a od června byla opět bez práce, má úvěr na byt takže nastoupila do Bosche normálně k pásu - katastrofa, ale nenadělá nic
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi povidej..taky nemuzu nic sehnat.. dneska jsem skoncila v jedny praci... takze od zitra na pracák.. práci hledám uz od března a nic... nabidnul mi tu samou pozici v 50km vzdalenym meste... stim ze dopravu bych si platila sama... stim ze se tam konci v 9 vecer... no buh vi kdy bych dojela domu... no.. a jeste bych na tom prodelala kalhoty...:-((
Odpovědět
Profilova fotka
víš já dělám u soukromníka a vedem účto a mzdy spoustě malým i velkým firmám, takže vím jak to chodí a když se chce tak jde všechno. Ale pokud řeší náklady na dalšího zaměstnance tak to holt má člověk smůlu... jo ty si skončila zrovna dneska? ach jo to je děs a takový dojíždění se fakt nevyplatí, to bys dala výplatu jen na dopravu ne? a časově děs
Odpovědět
Profilova fotka
holky zacnem trochu z veselejsiho soudku ne. Tohle je tak akorat na depku
Odpovědět
Profilova fotka
radus tohle je obri firma, maji pobocku v jednom obchodnim centru kde se jede na 12ky.. a na jedné smene jsou 3 prodejci / obchodaci, takze se jede na 2 smeny /kratký dlouhý... no a je jich tam 6.. takze pro 7mýho tam Opravdu ale OPRAVDU neni misto.. bych mohla sedet na zemi... vsechno ostatni sedí v Praze na "velíně" ... takze tak opravdu neni misto... ja mam teda dneska po veselé nálade:-( kazdopadne je "super" ze mam prazdniny :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo alka ja vim, me taky neni zrovna 2x do smichu
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to je taky hustý..:-((
Odpovědět
Profilova fotka
jj alka je, ale nic s tim nezmuzem
Odpovědět
Profilova fotka
tak se nezlob a moc přeji ať se brzy něco naskytne... kdepak život není jednoduchej, ale holky čeká nás svatba a i když mám taky občas depky, tak se fakt moc těším alkapinko na všem hledej pozitiva : bez peněz úplně nebudeš, budeš mít jak píšeš prázdniny, krásně se do šatů opálíš atd. já jsem tady zalezlá jak krtek a pokud se neopálím během 14 dní dovolené tak budu muset párskát v srpnu do solárka
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu chodit asi v tricku, ted za dva dny jsem trochu chytla, hlavne v obliceji, ale bojim se ramen a zad, nechci se loupat jak had, jako kazdy leto :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
radus, no myslim ze po prvotnim soku se zbercham, ale ted jsem fakt oparená.. no snad se neco najde...MUSÍ..kdyby mi aspon platili ty cesty... no fakt jdem pryc od tohodle tematu....mam chut jit nakupovat... nj ale ted bude hur, tak si musim nechat zajit chut,.
Odpovědět
Profilova fotka
Mysa já nechci z triček a tílek chytit podle ramínek a výstřihu což už maličko začínám ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinko a ty jsi přímo z ČB?
Odpovědět
Profilova fotka
ja vystrihy nemam, mam klasicky tricko s kulaty vytrihem u krku. takze mam hnedy ruce k lokti a zbytek je bilej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsem primo budejcanda.. melo to být v géčku...
Odpovědět
Profilova fotka
nj, ted si tak uvedomuju, ze budu muset mit rukavicky, aby se to nebylo, bily ramena, hnedy ruce :-p no nosit dlouhy rukav v tomhle horku me teda ani nehne
Odpovědět
Profilova fotka
Mysa taky dobrý :-D Alkapinko já též ;-) a co se zkusit pozeptat v DM na centrále, prý skoro pořád berou i v Esoxxu sice asi jako telefonistky, ale tak pořád lepší než pracák
Odpovědět
Profilova fotka
juj telefonista asi neprojde.. mam nejaky blok nebo co, a kdyz mi nekdo volá, tak se potim, zadrhávám jsem nervozní a ták..takze tohle bych asi dlouho delat nemohla :-N ale to DM bych zkusit mohla..no uz zase hledám no...
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo holky me prekvapila vcera kosmeticka ze mi doporucila at uz se neopaluju, ze takhle ty barvy daleko vic vyniknou a ze mam idealni barvu, abych pak nebyla moc cerná:-) tak nevim co stim balkonem ted:-D:-D holky.. v 5 jdem predat byt, doufam ze to bude zase pecka :-N nevíte kde by se dal sehnat levne bytový textil? :-) jak v budejkach tak na netu:-) mam jit uklizet..nemam jit uklizet... mam jit nakoupit... nemam jit nakoupit...mam pect nemam pect:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tohle se vyřizují úvěry a vše kolem - myslím DM čas od času i na jejich stránkách má nabídky a nejlepší osobně na centrálu s životopisem
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se v DM asi se zivotopisem nechytám:-D:-D no kazdopadne od zitra zpet do starých kolejí... hledat hledat hledat...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nechci být černoška, ale příjemně opálená :-) jasně líčení líp vynikne na světlejší než tmavší bytový textil? teď jde o to co - různé drobnosti kolikrát kupuju v akci v Mobelixu nebo za géčkem Jisk? te´d ani evím jak se to jmenuje jak je toho tolik a záclony jsem si nedávno objednávala přes net na JIMItextil
Odpovědět
Profilova fotka
vy se stěhujete?
Odpovědět
Profilova fotka
no prave zaclony, a chtela bych asi nový povlecení a potah na postel... povleceni uz mame takovy jetý, a ten potah se mi hrozne libí, ze neni videt "bordel" v posteli...:-))jenze ten je vsude tak strasne drahej ze to neni mozný
Odpovědět
Profilova fotka
potahy se mi líbí, ale nemáme... záclony jsem troje kupovala u Bártový nebo Bártlový u Dvořáka a docela drahý a zbytek jsem si objednala právě přes ten JIMI - Textil hlavně klvůli bílým provázkovým záclonám ;-) povlečení mají hodně v akci právě v tom Jisku
Odpovědět
Profilova fotka
radus nn ted o vikendu jsme se stehovali.. jsme v "novym" byte, a musime predat majiteli ten starý, jenze tam je pro zmenu taky problem, tak jsme na to sama zvedava jak to dopadne.. ja chci povleceni prave 100%bavlnu coz je celkem obtizny..vsechno je polyester..
Odpovědět
Profilova fotka
aha a vlastní nebo pronajatý? skorotchýně nám koupila krepový, ale nevím kde a to je fajn a pak já jsem si kdysi objednávala přes net veba.cz povlečení z mikrovlákna a to máme hodně rádi fakt příjemný, ale dražší
Odpovědět
Profilova fotka
ja krepaty nemam rada.. takze jsem hodne narocna :-N bohuzel pronajatý, oba.. jak ten starý , tak ten "nový"(panelák), chceme stavet dům, dneska jsem byla na kalkulaci.. nj ale po dnesni informaci se to opet zeslozituje :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?