Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jeee o balkonu mi ani nemluv...mam pred ocima jen ten balkon x-) jak se tam budu opejkat, jak tam budu veset pradlo -nejvysi cas, zacinalo byt z tohodle bytu takovy zatuchly... :-N ooo jak ja se tesim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to ti verim ze se tesis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)-) ha manza je doma..to to bral domu pres ameriku
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem tu naplno, jsem bloudila po netu a okukovala
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím návrat ze svatebních salonů...takže šaty jsem zkusila s větší spodnicí a je to mnohem mnohem lepší, takže si jí půjčím v salonu :-) Petrovi jsme půjčili košili, vestičku i regatu, nádhernou, bude fešák.. A pro kubíka máme tmavý kalhoty s frakem, vestičku ve stejný barvě jako pro petra, košili a motýlka!!! je sladkej!! takže už máme vše, já včera v táboře objevila boty, tak musím vzít látku ze šatů jestli to aspoň trošku bude pasovat.. alka: ty máš fotku v šatičkách i s doplňky??
Odpovědět
Profilova fotka
petu jop, ale jen naaranzovanou a muzu ti ji poslat emailem jestli chces:-)sem se mi to vystatvovat enchce:-))) hooooooooooolky manza mi koupil te muj vysnenej mobil...co po nem slintam uz pul roku a rikam ze si ho koupim po svatbe... no ja cumim.. tak si jdu hrát:-)) ale sem tu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo určitě chci..email petulk17@seznam.cz copak máš za mobílek?
Odpovědět
Profilova fotka
ten co tu porad otravuje s reklamou.. to byli pro me muka.....samsung diva..:-)jupííí je uzsanej. vyhlidla jsem si ho v cizine a padla na zadek kdyz ho zacli prodavat i tady...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo koukala jsem na něj u vodafonu...
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo ten mail s emi vratil jako neexistujici adresa
Odpovědět
Profilova fotka
promin petulky17@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
je to tááám
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ten náhrdelník je nádhernej a k těm šatům opravdu krásně sedí!!! na rukavičky nejsem, ale když se líbí tobě, proč ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, fakt alka jo, to mas asi jako omluvu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu:-)) dekuju za uprimnost:-) a za pochvalu:-) jj z toho nahrdelniku jsem taky nadsená:-) a uprimne zavidim ze mas "ohadrenou" rodinku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
prisel mi katalog fortel, tak jdu vybirat do baracku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa:-) asi.. ale uplne super..horsi je ze ja kravka jsem si do minulyho telefonu ukladala vse do "telefonu" a ne na simku....
Odpovědět
Profilova fotka
no to je blby, ale kdyz si vlozis zpet sim do staryho, tak by ti to melo jit ulozit na sim
Odpovědět
Profilova fotka
alka: měla sem z toho strach a hlavně petra dostat do města je horor a kuba řval jak tur, ale zmákly jsme to a pak už to jen vyzvednu, což mě vážně uklidňuje!!!!!!! Ale ženská v salonu hned věděla odkud jsou šaty, ani je nepochválila, jen mi řekla, že mě lituje když je potěžkala a že mají moc dlouhou vlečku atd. Tak sem jí řekla, že sem je takhle chtěla, že se nekoukám na to jestli jsou praktický, že si takový šaty můžu oblíknout jen jednou v životě...Ale hlavně že mi půjčí spodničku :-D a s mobilem je to naprd, že máš vše v telefonu. nemůžeš to zkopírovat na simku? Nebo na kartu?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa prave ze to zkopirovat nejde:-/// jinak aspon ty obrazky a vsechno slo zkopirovat.. to bych se asi zblaznila:-D:-D petu thyjo tak to musela byt "prijemna" pani... ta co mi je opravovala nastesti netusila odkud je mam, i kdyz tam jeste visi vysacka:-)) ale je mi jasny ze kdybych je vzala kamkoli jinam tak mi je taky pekelne pohani:-) a pritom ty tvoje jsou uplne luuuxusni, tak ma drzet klapacku a kochat se jaky mas krasny saticky:-)) je fajn ze to mas sfoukly a uz jen vyzvednout.. to ja budu mit jeste asi drááma... :-S v patek prvni a pristi tyden dalsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fakt blby, nu coz, tak tvoje cislo maji, tak se ti ozvou kdyz budou neco potrebovat koukam ty patky mas nejaky hororovy :-D to vis pellu, saty nejsou od nich tak drzkujou, vzala si jim kseft :-) , jinak to je skvely ze uz mate vybrano
Odpovědět
Profilova fotka
no paní je nepříjemná, ale jedná holčina jí zná tak mi to domluvila. bylo by blbý jít si půjčit jen spodničku se svýma šatama. Ona se mě ptala ta kamarádka jestli jsou šitý, nejdřív když sem je vyndala tak ta ženská říká, to je blbost ty jsou koupený a když sem řekla, že nejsou šitý v čr tak mi říká, to máte z toho landybridal ne? Je mi jedno co si ona myslí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to vis ze jo pellu, at si trhne, hlavne ze mas tu spodnici
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: jojo ;-) a suprovou, jen sem debil a nevyfotila sem nic, ani kluky
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak budeme mit premieru az z fotek z obradu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyo už aby to bylo, já se asi nedočkám
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna jsem se chtela ptat kde mas fotecky:-)) holky ja proste manzu vyfotim a udelam tu hlasování a sam uvidi ze to neni k tomu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale dockas, vzdyt to leti jako voda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bude si myslet ze jsme zaujati :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo udělej :-D mysak: mám pocit, že to neutíká vůbec
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?