Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevidim ani na 200m .. a je tu tma..musim rozsvitit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
msevy: ahojky, to ti bohuzel neporadim, na jihu to neznam :-(
Odpovědět
tady je zatazeno:))) ja jsem nejdriv rikala, ze mi je jedno, jestli bude ryze, ale zacinam taky uvazovat, ze otrham okvetni listky ruzi, co tu mam ususeny a dam jim tohle hazet, protoze nechci mit ryzi v hlave, bych se udrbala!!!
Odpovědět
ahoj msevy... dost je oblibeny Bartochov nebo Sidnlovy dvory... co jsem slysela
Odpovědět
Profilova fotka
V Praze je pod mrakem jo, jak bylo cely den?
Odpovědět
Profilova fotka
msevy tyjo tady toho je, ze nevim co driv :-N krakatice hlavne kdy se budete fotit, jestli po obrade tak je to dost na prd :-N no ja bych osobne chtela bublifuky ale to by nikdo asi nestihal, tak taky premyslim o kytkach, mam dokonce ty umelý okvetni listky, nevyuzitý, ale nevim jestli by ty umelý byli zrovne okej:-)) jj bartochov je asi nejznamejsi a po ceste:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bartochov vypadá skvěle, má ale na ubytování kapacitu jenom 20 míst - já potřebuji alespoň 30 míst. Nenapadá Vás ještě něco? Díky, díky,díky
Odpovědět
Ahoj holky, mám na vás prosbu. Včera nám fotograf odřekl focení, prý zapoměl, že už něco má. Alespoň že dal včas vědět. Nevíte prosím o nějakém fotografovi z jihočeského kraje, kterého byste mi mohli doporuřit? Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
msevy dneska odpo budu mit volno, tak se ti kouknu a sednu co kde je:-) zrovna jedeme na jednu hostinu(pro vas docela z ruky) ale kdyby tam bylo ubytko:-) tak proc ne:-) ivilla tak s fotografem ti vubec neporadim... sama jsem ráda ze jsem nekoho uhnala a vysel hned na poprvý... ale muzu se zeptat sestrenky, ta mela docela sikovnyho a podle jmena by nemusel byt obsazenej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak jsme se vratili.. moc nadsena nejsem.. ceny jsou super, vsechno nam dovoli, vlastni alkohol, vlastni prase.. nic neni problem.. ALE? je to jen na terase venku.. a je tam dost málo mista. takze se tma vejde max 30lidi:-/:-/ a totální závislost na pocasi.. a uprimne dneska tam bylo jak v mrazaku:-/ takze asi nic
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Alka, to je skoda, kdyz vam takhle vse dovoli, aspon by jste usetrili mit vse svoje jinak dnes mi psala znova pani z ty cukrarny a udelali by se ty mini dortiky z bile potahove hmoty a z modryho marcipanu, ozdobeny bilo modryma hortenziema, cokoladovy by mohly byt s modrym, v tech bilych by musela byt jogurtova napln s ovoce, cokolada by prosvicovala, tak to budeme mit vse jogurtovy. Cena za mini dortik je 50 korun a za velky nahore 800, takze suma sumarum necelych 6000, coz je super cena. Staci objednat 14 dni predem. Tak mam radost Jinak na druhou stranu radost nemam, protoze lidi co jsou tady jsou tak ofrkly, ze to je az nechutny, zase mi nejaka slepice okopirovala obrazek do bazaru a to je mam vsechny oznaceny, uz me to totalne sere, album jsem smazala, nebudu je tady krmit
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to je super:-) no nejsem vubec nadsena.. kdybych mela jistotu ze bude 30°tak do toho jdem... ale takhle?:-( huh, ta te teda musela nakrknout :-N .. ja tu balim darek a za chvili jedem za tatou..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo to me hodne nakrkla tak se zatim mej, hezkou oslavu
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.. mysa no tak oslavu jsem si teda pekne uzila:-D:-D jsem se zdobytcila jako prase..:-D:-D takze jsem ted takova vlacna a jeste se to tu trosku točí vsechno:-D:-D jinak vcera se tatka s manzou dohodli ze se vezme ten chlapik.. no jako uprimne, odsouhlasila jsem jim to vzhledem k penezum.. ale ted se jen modlit at je hezky.. kdyby bylo jako dneska tak tam vsichni umrznem a hlavne se tam ani nevejdem.. coz me dost sere a musim to tak rict ze to je jak u nejakyho táboraku v lese, takze moje ECHT dekorace za sileny prachy je ta tam, coz teda asi neztravim, a jelikoz tam nejsou ani zidle ale jen lavice, tak nemuzu pouzit ani moje masle na zidle.. a tohle me teda dost siri.. takze to budeme muset jeste promyslet, ptz vyzdoby se fakt vzdat nechci a abych tam byla za blbecka v satech, nazdobená jak vanocni stromecek a ostatni si prisli v gumákách a kratasech a pohoda..tak to se mi taky nelibi.. doufam ze edith prijde stim ze ta Vraz to pocitala normalne..:-((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Alka, tak to se ti nedivim ze se ti to nelibi, me by se to taky nelibilo a zvlast kdyz se tam vejde malo lidi, to zase by jste museli delat skrty tak uvidis co napise edithn
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nn uz zadny skrty, tak ono se pocita ze na obed se na tu terasu vejdem.. coz neni problem, problem nastava kdyz by byla zima anebo by prselo, ptz na tu terasu se urcite 75lidi nevejde... tak 30max.. a co pak snima?..vevnitr neni ani jedna mistnost, a pocita se stim ze by prave prichozi byli venku na "louce"(pred tou terasou jako na trave posezeni) takze tak... a nechat rozhodnuti na týden pred se mi fakt nechce... no jako kdybych mela jistotu ze bude aspon 25°a polojasno - tak jsem z toho nadsená... ale kdyz vidis ze jeden tyden je 9°a porad prsi a druhej tejden je 36° tak proste na tohle vsazet nemuzu a ty kecy co tam meli vcera ze to je preci konec srpna, ze to je VZDY hezky atd.. hm co si pamatuju tak řlet zpet byli vzdy prazdniny hnusny a prochcaný... a v srpnu byli vzdy povodne.. tak teda fakt ne:-/ chjo.. rekli ze by se tam na tu loučku dal stan.. coz je fajn, ale jestli bude slejvak tak nejakej stan nepomuze a bude to tam v bahne.. no jako spolehat se na pocasi fakt nechci... to je tak na prd...:-/:-/
Odpovědět
Profilova fotka
no na pocasi sazet nemuzes to je fakt, nevis ani jak bude zitra natoz na konci srpna a neznamena ze kdyz je srpen, ze bude parak, i kdyz v posledni dobe to tak je, ze konec srpna a zacatek zari je pravy leto ale ja bych to tam neriskovala i kdyz by jste treba usetrili
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no premyslim ze si vezmu dovcu, auto a pojedu to objizdet.. nejaky prdelakovi... uz mam jediny pozadavek, teda vlastne dva... aby sme se tam vesli, a aby byli levný... to je vse:-/
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to bude asi nejlepsi. Edithn se objevi si myslim ze nejpozdeji do stredy, pak se muzes porozhlednout jinde
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam pocit ze hned jeli do recka ne?:.-) tyjo ja mam dneska hlad..a to tu nemam ani svacinu ani obed.. to to vedu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze ne, meli odjet tyden na to myslim ty ses dnes v praci? vzdyt je pondeli
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsem, v patek mi volal sef at prijdu ze potrebujou aaaaaakutne nejaky veci.. no prdlacky.. delam zase uplne nesmyslnou tabulku a nic horkýho to neni.. carodejnice je na 14dni pryc tak je to tu jako dovca:-D:-D hlavne se presne projevila jeji inteligence.. prijdu a tady papir s bodama co mam udelat.. jako prvni : dohledej veskere dokumenty k panu X na dokonceni dotacniho procesu... a vis na co mi to polozila? na štos pana X který je uz týden hotov .. fakt chytrá... ]-( no ja ted tu dovcu asi preházim, ptz ji budu potrebovat na stehovani a na baleni..tak si nad tim musim sednout.. uz mi ji moc nezbyva
Odpovědět
Profilova fotka
by bylo nejlepsi, kdyby sis ji nechala jeden tyden v celku na to prestehovani tak to mas aspon klidecek
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tyden uz nemam, mam asi jen 3 dny.. jj klidecek mam, takze mezitim co delam tu stupidni tabulku lezu po netu a cucim na lina a tapety.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to je blby no, jinak v den kdy se stehujes mas narok na den volna, teda myslim, jeste pred 5 lety to tak bylo :-D ja vcera videla krasnou kytici svatebni z bilych karafiatu, moc se mi to libilo
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tyjo tak to mam takovej pocit ze uz asi neni:-D:-D jj ty kytice jsou nadherny:-) me se zase libila ta kamosky z ruzi.. i kdyz proc by se mi nelibila kdyz je mame stejny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
stejny? ja myslela ze budes mit karafiaty? nj, zrusi vsechno mozny 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no vzdyt, karafiaty, a modrou barvu, ale jinak ji mame stejnou, to peri ty krystalky tu stuhu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo takhle stejnou, ja uz myslela ze si zmenila kytku, kdyz si psala ze ji mela z ruzi
Odpovědět
Profilova fotka
nn to jsme psala o par stranek driv, ze ji mame stejnou ale ona ma ruze a cernou barvu a ja mam karafiaty a modrou barvu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?