Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
kristy ahoj, vítám tě :-D holky, já mám radost... teď mi volala paní ze salónu a v pondělí jdu na zkoušku,tak uvidíme v jakým budou šaty stavu...
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka jj je mi to jasny.. no ja ho musim zakomponovat do projektu a tim padem se mi na to bude stahovat hypo..takze suuuper:-) a rovnou pod zem.. ja jsem hodne zhyckana co se tohodle tyce.. takze jedine bazen a soukromi.. zila jsem v baraku s bazenem 11let...tezko se mi odvyka.. ale verim ze to je jen na prechodnou dobu, ale uz se na nej taaaak tesssim x-) x-) kdyz si uvedomim ze stoji jako nase svatba..chjo..:-D edith no vidis! tak to je super
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsme bez kadeřnice, ta moje má čas jenom dopoledne a to pro mě znamená vzít si dovolenou a to se mi teda fakt nechce, navíc si musim už kvuli tem satum brat pul dne dovcu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edith hm, a to by neslo ze by si to spojila se satama? aspon by si to videla k sobe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ona ma prave vsechny odpoledne plny a v pondeli rano taky nema volno :-( :-( :-( nejhorsi na tom je, ze jsem uz odvolala toho kamarada co me mel cesat a ted je mi blby zase psat jestli teda me nevezme zpatky???
Odpovědět
Profilova fotka
edith a nikdo jinej? je tolik kaderniku.. a to ona nemuze odpoledne? ze by jste se domluvili??
Odpovědět
Profilova fotka
odpoledne ma narvano... urcite muze nekdo jinej,ale ja o nikom nevim :-( ted jsem se jeste kvuli tomu pohadala s mamkou ]-( ]-( to je zase den...
Odpovědět
Profilova fotka
no a co to dopoledne? to ma taky narvano? mi nerikej to je nejaky divny ne? ti rikam spoj to s satama, kdyz uz si budes brat pul dne dovci tak pujdes na saty a ke kadernikovi.. to mi prijde jako normalni..a pises ze ma odpoledne narvano, tak to dopoledne s satama by melo jit:-) tak si vem tu moji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se na to vy.... svatbu mám jednou v životě tak si hold vezmu dovolenou na melír a účes. právě že pondělí ,když jdu na šaty, má úplně narváno....
Odpovědět
Profilova fotka
edith ahá, jsme to porad nepochopila si psala ze ma plny vsechny dopo tak rikam odpo a to si rikala ze taky, tak si rikam ze je nenormalni aby mela nejaka kadernice plno kazdej den ... sem nevedela ze se jedna o jeden den.. jj dve moznosti..takze bud si vezmes dovcu.. a nebo si najdes nekdoho jinyho..
Odpovědět
Profilova fotka
jdu dom..ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
no ono se to týkalo víc dní... prostě odpoledne má zatřískaný, pondělí kdy jdu na šaty celej den a pak má volno v jiný dny dopoledne,ale to pro mě znamená vzít si dovolenou navíc tak pa pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky kde se dnes flakate :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem tu...ted
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeee clovicek se zjevil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to vis..litam jako blazen...ted jsem si sem na chvilku sedla a zas asi za chvili poletim:_)
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo :-( kam zas letis
Odpovědět
Profilova fotka
nikam..jen tady tak varim a uklizim.. tak mam trosku delsi prostoje. teeeeda tobe to v tech satickach slusi... v nich vypada uplne hubene!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, prosím vás, mám dalších pár návrhů na oznámko, ale máme asi blbý fotky, moc se mi to nezdá. řekněte mi prosím svůj názor. díky
Odpovědět
Profilova fotka
tak me se nejvic libi prvni a treti:-)) a to posledni kdyby tam byla jen ta jedna fotka na levo.. ty dve na pravo s emi tam moc nelibi.. a ty prsteny jsou takovy"suchy":-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka dik, snad budu hezka nevesta :-) pellu: ahojky, kdybych si mela vybrat, tak zarucene to prvni
Odpovědět
Profilova fotka
alka: děkuju, petrovi se nejvíc líbí to první, tak myslíš, že by to mohlo bejt? nebo máme zkoušet dál něco jinýho?
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz se vam libi, tak proc hledat dal, me se taky libi to prvni :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: děkuju, no jako líbí. Ale nevím jestli je to ono..ale je to jen blbý oznámení. Když koukám co nám chodí tak je to dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
pellu je to perfektni, urcite ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu juj, "co nam chodi" .. to si nejak dokazu prdstavit =-) :-. :-N :-( juj, tak to to oznameni radsi budu posilat postou... me se to prvni proste libi:-) je uzasny
Odpovědět
Profilova fotka
a uz tu zas nikdo neni... tak ja uz jdu taky..aspon budu mit co zitra docitat... to je divny.. 9 a venku je svetlo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano holky ach jo, ja mam furt dneska patek a nevim proc :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky patek:-) ale jinak jsem ho mela vcera x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj tenhle tyden je nejakej dlouhej
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?