Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no fakt.. kazdej stroj to ma v Hz..jen tenhle ne.. to je nejaky podezdreli
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bych spis rekla ze ve W nez v Hz, ty ti neudavaji vykon
Odpovědět
Profilova fotka
kecám mam vybráno... 50tis x-) dokazes si predstavit jaká to je masina x-) akorat by me zajimal rozdil mezi vibracni plosinou a vybracni deskou :-N =-) cenove je ten rozdil cce 30-40tis =-) no v Hz mas myslim ty kmitocty.. teda aspon tady na ty plosine, cim vetsi tras, tim vic Hz - logicky ..ale prave ze potrebuju vedet kolik.. ptz uz si to dokazu prirovnat s tou rychlosti... vim ze treba 5Hz je tzv spící program.. ale pri 18Hz mi docela drkotaj zuby:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uz jsem tak zamotana ze to neni mozný.. u tech drahých to zase udavaji v V ..mazec:-D a pak si vyber ten nej:-D to je fakt podle ceny:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj, mas to tezky, tohle bych zarucene nekupovala takhle naslepo
Odpovědět
Profilova fotka
no nasla jsme konecne stranku kde jsou vsechny 3 udaje.. kolik potrebuje V, kolik ma frekvenci Hz, a spotreba W no konecne..:-D i to vypada nejlip..tak uz dam pokoj.. a vim kolik si dat stranou:-D:-D tak.zpet k tematu:-) nejaky novinky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas dobry ze to tam maji takhle rozepsany :-) novinky? ee, o nicem novym nevim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa kdy jedes na saticky? az s manzou?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj s mysulkou, jsem se tak rozhodla, pojedem spolu, budu mu delat modelku ve svatebnich satech, on bude rikat jen jo nebo ne a z tech co rekne jo si vyberu, ale to uz nebude vedet jaky
Odpovědět
Profilova fotka
mysa aha tak to taky neni spatny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, aspon budu mit jistotu ze se mu opravdu libi, ale finalni vyber neuvidi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jistotu mam.. videl dvoje celkem podobný, a libili se mu..takze super
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, tak to mas super, ty moje chomutovsky se mu taky hrozne libili, tak uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem fakt rada, jelikoz manzovi s enelibi skoro nic..:-) hlavne ted ty moderni saty ( na jednu stranu)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, kdyz jsem si zkousela ty v moste, tak vsechno je sito na jeden zpusob, akorat to ma jiny zdobeni a bud s vleckou nebo bez vlecky
Odpovědět
Profilova fotka
tak manza prisel... tak prej jestli nekam nejdem... hm hm
Odpovědět
Profilova fotka
njn, tak tu budu zase sama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no zatim to vypada ze nebudes.. v nasich restaurackach maj plno..tak vymyslíme jiny plany a zatim nic..tak to vypada na domov..
Odpovědět
Profilova fotka
ted si clovek nevybere kam... vubec netusime.. nemas navrh?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak je vybrano.. tak jdem na maso:-) tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
praaasknuu:-) ahoj díívky:-) to byla dobrota:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka:ahoj, já dnesk měla maraton budějce-brno-budějce...zpátky byl vlak totálnně narvanej...teda jen do třebíče (asi hodina) a děsně to tam smrdělo...to byl puch...se ani nedivím, padesát lidí v uzavřeným prostoru a nikoho ani nenapadlo otevřít okýnko a já se k němu nedostala...sem tam málem chcípla
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka fuj..to jsou pro me naprosto hororový scenare.. me staci jak je ted dusno a venku "prsi" tak ty zatuchlý autobusi, to je fakt hnus, se mi chce vzdy jak zvracet tak omdlit:-) tak radsi chodim pesky..ale naprosto presne si dokazu predstavit ten smrad..fujky.. no hlavne ze si nam prezila:-) a co ze si takhle pendlovala?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
breee poledne:-) juj to tu za celou dobu nikdo nebyl? juj:-) jinak holky dneska rano jsem vstala, a máme co? vytisknutý novinyyy:-) jupíí..tak ted uz fakt moc nezbyva:_)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Alka, tak to je fajn, jak jste to zvladli
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jáse dneska budu celýýý den válet v posteli :-D včera sme slavili kámošky narozky a dorazila jsem domů v šest :-D už bylo světlo...přítel usnul na místě, tak sem ho přikryla a jela dom :-) ještě nedorazil
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni, tak to se mas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak:docela jo...až na to,že mě bolí všecko krom hlavy...a sem hrozně lína, dojít si ohřát něco k jídlo...ale budu muset :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to ja si hodim jen pizzu do mikrovlnky a vic to resit nebudu. Zabyvam se ted jinyma vecma jo jinak holky, uz to mam vse nastrihany a narulickovany
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tady.. teda holky takovyho jidla co jsem navarila.. huh.. jsme uplne vyrizena.. manza dojí a letime na hobby:-) se tam tesim:-) snad nezacne prset:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?