Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to vis, sis dovolila prijit pozdeji nez normalne, to nikdo krome ji nesmi
Odpovědět
Profilova fotka
no o to ji nejde.. ji zas neco naprudilo a ja si to za celej den vyzeru..se vsad:-D:-D ale stim ze nikdo krome jí, to mas uplnou pravdu.. hooolky!!! mam oznááámeníí!! a je to luuuxusní!!!! fakt super!! to jsem necekala:-) je to nádherný, uz je mam vytisklý - 300kč se vsim vsudy.. koupila jsem si u nich i takovej speciální modrej papir.. a vite co je prca? mam 2 druhy.. cernobilý a barevný.. ja jsem se proste nemohla rozhodnout :-N takze půl je cernobíla -je to takový decentní, a půlka je barevná která je tkaova echt taková delux:-) mam radost:-) takze kamosum pujde cernobilá a rodine barevná:-)mozna ze i na kamose zbyde:-D mam toho 80ks mam fakt radost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha, ted vylezla a uuuuuz do me prudi:-D ale dneska se nedám..dneska je krááásnej den:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýýý budeme se vdáááávat!! jupíí radost!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se vám pochlubit:-) ale ve skutecnosti jsem tam neco vymyslela:-) tak az to dám dohromady tak to vyfotim a ukážu...zatim vám ukazu jen navrh:-) jednoduse..ale co vic jim tam psát:-) snad tam neni zádná hrubka..to by me kleplo..:-((
Odpovědět
Profilova fotka
kdeee jsteee?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis jak se ti zadarilo, hlavne ze to mate dobry
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tu a u toho siju
Odpovědět
Profilova fotka
Alka tak tohle je fakticky bomba, nadherný x-) x-) x-) hned bych ho brala taky
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj vyslo to uplne nadherne:-) jeste musim koupit zlatou a ruzovou stuhu:-) a nebo jen ruzovou:) a udelat tam mašli:-) no nadherný ale ceká me stim pekná piplacka.. dat to oznámko k tomu modýmu papiru a udelat na kazdým masli.. jéé na to se tesim.. nejradsi dneska bych to delala, ale uz vidim ze prijdu domu a povinne nejdriv na pohyb, potom manzovi uvarit, potom to tam omejt, a zase umru a v 9padnu.. no nevim jak tohle stihnu.. kazdopadne dneska bych chtela stihnout aspon 6ks, jelikoz ma deda narozeniny, a sleze se tam celý to kridlo, co vidim prááve max jednou za 2roky, tak bych jim to tam ráda predala, at nejezdim pak po horoucich certech zbytecne:-) tak to nevim jak stihnu:-D a to musim koupit jeste dedovi dárek.. no me klepne..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak si dnes povinnej pohyb odpustis a zitra si das 2
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bych si nejradsi nedala zadnej..ale manza me honi a kdyz nejdu je nafucanej.. tak se hold pojede projet sám:-)) a zitra má volno...tak to se bude asi pekne válet.. no navarit mu muzu vecer..ale abych to stihla.. udelat ty oznameni nebude prca, a kdyz prijdu na 5tou(nejdriv) a taky abych tam neprijela v 7 ze?.. no uvidime:-)) kazdopadne mam velkou radost z toho oznámení:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a jak ti jde siti? delas ty vyvazky a nebo podvazek?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je hlavni ze mas radost a ostatni nejak zvladnes
Odpovědět
Profilova fotka
delam ten podvazek, no jde to ale je to pekna piplacka, premyslim ze to hodim vedle k babce at mi to sjede na stroji
Odpovědět
Profilova fotka
nj na stroji to je hracka:-) ale ja na nem neumim:-) babce? to hned pozna a rozkecá:-d
Odpovědět
Profilova fotka
to nema komu rozkecat, to je dobra sousedka, ja masinu nemam a i kdybych ji mela, tak si stejne zasiju prsty, snazim se delat steh rovne ale uplne rovny to neni ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to je v poho:-) no jsme zvedava na nej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja taky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé nejradeji bych mela nejaky svuj kancl a delala si tam ty oznámeni..aspon ho nastrihat:-D:-D potrebuju nejaky ty okrasný nuzky... kuli oznameni se mi to nejak nechce kupovat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no co, tak prinejhorsim se bude strilet mezi svobodny a ja si koupim ten modrej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jedny mam, jenze kdyz ti je poslu, tak ti prijdou v pondeli
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky chci udelat drazbu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nn to je zbytecny:-) to neposilej:-) zeptam se tady ve svadlence a kdyz to bude do 50kč tak si je koupim.. jinak to holdbude rovný..to uz se nepo..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Alka, oznámení je moc pěkný... líbí se mi o dost víc než to původní ;-) :-D jsi šikulka
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem je kupovala v papirnictvi za 29, to spis tam se koukni
Odpovědět
Profilova fotka
edith jééé dekuju:-) a to jeste nevis co jsem snim provedla a na co jsem ho nechala vytisknout:-)) taky s emi libi o dost vic nez to puvodni:-) jj ja hned o praci zbehnu do ty nasi svadlenky a tam se zeptam, a taky pro tu stuhu.. ale nevim jak ji tam dát:-D si zakreju moje jmeno kdyz ji tam dam:-) a neco to tam potřebuje:-D
Odpovědět
Profilova fotka
akorat ze si udelala sama oznameni a ze vypada pekne a tak
Odpovědět
Profilova fotka
a na co to tiskneš? to mě zajímá :-D my budeme dělat asi takovou kartičku a necháme to udělat jako matnou fotku.
Odpovědět
Profilova fotka
nechala jsem to vytisknout na pauzák:-) na takovej ten pruhlednej papír:-) spis piskovej:-) myslim ze zrovna ty edith na nem mas ty pozvanky ke stolu:-) no a prave ze ten pauzak pod to dám ten modrej papir co jsem si u nich taky koupila, a bude to takový to otvírací:-) jak je ted hit:-) a vypada to bozsky:-) jenze to musim nejak "secvaknout" k sobe a to jsme chtela obycejnou mini masli uprostred horni hrany-klasika - nj ale ty jmena jsou dost vysoko, tak aby to ta masle nezakryla:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?