Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ty joooooo, Alka dobry, fakt jsem si te nedokazala predstavit, a kdyz jsem te v tom videla, tak vypadas skvele ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj ale buh vi jak by mi slusely krátky ted v tom prostorovejsim stavu:-) a taky uz nejsme nejmladsi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, no dovol, ja nejsem stara jo!!!!!!! me prijdes furt stejna kdyz jsem te videla s dlouhyma jak mas ten uces a ted s kratkyma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to tak sleduju, zaciname tu byt posledni dobou sami, asi zalozime novou diskuzi alkamys :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sory ja myslela sebe..porad u slova JSEM nejak predbihaji prstiky aporad pisu jsme...:-D:-D:-D nn nejsem vuubec stejna.. predtim jsem byla kráásnáá:-D
Odpovědět
No tak já lezu po internetu jak blbá a jsem zoufalá...nemůžu nikde najít ty svoje šaty z Olivy...tam snad mají jen Jasmine, ne? Tak jakto, že nikde nejsou? Kamoška mi to z toho foťáku neposlala ajá je POTŘEBUJU vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
tak a je to pryc:-) hany, tak mas nakonec saticky z olivy? tak to je nikde nenajdes:-D a to jsou Jasmine? to se dá najit ne? to je znacka
Odpovědět
Profilova fotka
Alka!!!! ja jsem starsi jak ty !!!!, takze kdyz sebe povazujes za starou, tak ja uz jsem tim padem nad hrobem
Odpovědět
Profilova fotka
hany a jak se jmenuji nebo od jaky firmy jsou?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa a kolik ti je?:-) nn ja sebe povazuji ciste ze soukromého hlediska:-) treba moje mamka je mlada.. sestrenka je mladá..ale jáááá jsem starááá:-))
Odpovědět
No nakonec...spíš na začátek...páč to byl první salon...když jsem viděla, jaký tam chodí nevěsta...stejně prosdtorově výrazný a když mi ty šary seděli, tak jsem je vzala....abych si pak trhala hlavu, že je nemůžu mít, protože mi je nějaká vyfoukla, tak na to jsem neměla nervi...
Odpovědět
Profilova fotka
ne ty nejsi stara, ty jsi prdla :-D :-D :-D me je 26
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hany a kdo je vyrabi?
Odpovědět
Já vím jen to označení V 02....z Olivy....ještě se tam půjdu vyfotit, ale teď je NUTNĚ musím vidět
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je potom tezky no, ja potrebuju nazev firmy nebo tech satu
Odpovědět
tak oliva má jasmine, jenže to jsem prolezla celý internet a nikde nejsou....
Odpovědět
Profilova fotka
v budejkach jsou dve olivy
Odpovědět
Profilova fotka
hany v olive se nesmi fotit a jsou na to doooost hajsavý tak se ti to asi nezdarí, ale kouknu se ptz to me hoodne zajimá:-) no oni to delaj schvalne ze ty jejich saty nikde nejsou..- ja si tam zkousela 3je..a nasla jsem jen jedny a to jen diky tomu ze je tu mela jedna holcina v albu stáhlý z ebay
Odpovědět
já je mám od Merkury...dvě Olivy, kde je druhá?
Odpovědět
hm, já to mám domluvený, fotit můžu, když mám zaplacenou zálohu...jinak ne...no takže mi řekli, ať si kdykoliv zajedu a vyfotím se, taky kvůli kytce a účesu...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa coo? tady je jen jedna oliva... hany a jaky to je styl? nebo aspon jim podobné..? jeee ja je chci viiidet:-)
Odpovědět
hledam....až najdu...dodám
Odpovědět
Profilova fotka
tak to byl fofr, oni uz ji asi zrusili, firma to byla Oliva, byl to vyhradni dovozce francouzske kolekce a pujcovna se jmenuje amelie, je kousek od budejek
Odpovědět
Profilova fotka
hany a vis proc je treba taky nemuzes najit? ptz maji v olive i docela staré modely(a neni to na nich videt) takze na netu uz nejsou k dohledání -treba jedny co na me navlikly a byla jsem v nich oooopravdu hubena tak vim ze ty samy mela moje kamoska 2roky pred na svatbe.. a ty uz taky nenajdes nikde na netu.. ale vypadaly jako nový...
Odpovědět
Profilova fotka
jeste v prosinci byla, jenze oni se stehovali a ted uz jsou stranky jen na tu amelii, ale byla to jedna firma
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.salonsofia.cz/ a tady nejsou? to je salon kde maji hlavne jasmine.. mysa jj to vim, ale uz dloouuuho to neni oliva, to jsou totiz moje známý.. ja znam teda jen tu jednu-co má tu amelii.. dve kamosky si udelaly salon.. pak se "rozhadaly" a odtrhly se.. oliva jede dál,,, ta moje známa dlouuho nejela, a ted nove - a to v Září - otevrela amelii.. ale oliva to neni...a obe nemohly pouzivat olivu ptz to bylo soudem zakázaný.. jelikoz je to zkratka jmen Iva a olina...
Odpovědět
Profilova fotka
boze jeste hodina a pul..to snad nepreziju.. to je uplne nekonecný:-/
Odpovědět
Profilova fotka
aha, ale to je divny. \protoze ta oliva byl dovozce, ktery dodaval do ruznych pujcoven tuhle kolekci a mel tam odkaz i na tu amelii
Odpovědět
Profilova fotka
jeste mam od nich maily, s paní Polidarovou jsem si psala
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no jiste.to je ona:-) oliva neni dovozce- a nebo jedine ze si to ta firma dovazi sama, ale neni to znacka:-) u vzniku tý "slátaniny" oliva jsem byla:-) puvodne sidlily na husovce naproti výstavisti:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?