Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D odepsaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a maji volnooooooooooooooooooo, ja se snad stestim ozeru a to vubec nepiju :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to chapu, ale u nas se na tema svatby nebavime.. zarizuju to vsechno sama.. jediny co jsme snim resila byla bechyn a jestli souhlasi s mistem.. po icq rekl ze jop a to bylo vse:-) jeho svatba nezajima, a kdyz to zacnu rozebirat tak je akorat mrzutej.. takze od neho potrebuju jen prase, seznam hudby a dostavit se v den D:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to my prave naopak, mysulka by chtel vse zarizovat semnou, jenze to moc nejde, takze kdyz neco vymyslim, tak mi to odsouhlasi, coz vim vzdy dopredu, protoze jsme stejni. Ale byt tu semnou, tak mame svatbu do detailu udelanou a vyrizenou, jenze clovek premysli, pak vymysli neco lepsiho, pak zase to ma chybu atd.
Odpovědět
Profilova fotka
alka - a myslíš, že se ten tvůj chce vůbec ženit? podle toho co tu píšeš mi přijde , že ani moc ne,,,
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no vidiiis:-) tak gratulace!!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jjjj, dekujuuuuuuuuu :-D uz jsem zase vysmata, ted uz resit nemusim nic, protoze vsechny dodavatele zajisti oni
Odpovědět
Profilova fotka
mysakaja -- -tak to vám moc přeju,,,, hlavně,aby se už nic neměnilo vyšlo vám to ,,, těším se na fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
romca: dekuju moc, ja uz taky doufam, ze to jekonecny rozhodnuti, to pisu blbe, rozhodnuti je konecny, jen doufam ze uz do toho nic nevleze
Odpovědět
Profilova fotka
romca co? =-) =-) :-D:-D tim ze ho nezajimaji pripravy neznamena ze s enechce zenit:-D:-D to je fakt vtipny:-)co sem tu tak cetla tak je to tu takhle 40% na 60%:-) myslim ze nejsem jedina co svatbu zarizuje sama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to fakt, kazdy chlap je jiny a kazdy to proziva jinak. jednomu je jedno jak to bude, hlavne ze se vezmete a druhymu zase to jedno neni a chce to mit dokonaly
Odpovědět
Profilova fotka
myslim ze mam doma spis toho chlapa "drevorupce" -tvrdase..toho se zeptat na vyvazky tak jen provali oci..:-D nemam takovy sladouse" a milacku ten ruzeovej ubrousek by byl k ty stribrny lepsi...:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka!!! mysak neni sladou je jen romantik a ruzovou nesnasi!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka - já to myslela trochu jinak ... jasně že spousta chlapů to moc neřeší,,, že většinu zařizuje ženská, ale většinou se u všeho radí a domlouvají, ale u vás mi přijde, že jsi na to úplně sama :( přece jsi tu i několikrát psala, že vše platíš ty, že když začneš mluvit o svatbě, že mu to není příjemný,,, že chtěl svatbu odložit o 3 rokky a tak,,,, nemyslím to nijak špatně,,
Odpovědět
Profilova fotka
mysa- to bylo prirovnani ze ne kazdy musi svatbu prozivat.. a jak si rekla- manza to chce mit dokonaly a prave ze rika ze já to zaridim uplne nejlip jelikoz on ma blbej vkus, taky vi jak jsem se na to tesila a vi jak miluju pripravy, tak mi to nechává.. kdyby byl v necem problem, tak mi stim pomuze:-) (teda krome satu):-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysakaja.... já si nemyslím, že každej chlap, kterej má zájem o svatbu musí být slaďouš,,,, každej chlap není posedlý zařizováním, ale přijde mi přirozený, že důležitý věci by měli ti dva řešit společně,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
jinak je to samozřejmě jen můj pohled na věc,,, může to být samozřejmě úplně jinak, ale to jak to tu prezentuješ vypadá jinak
Odpovědět
Profilova fotka
romca to je pravda-ted jsem to tahla ja:-) a ted jsem vyschla uz, takze ted bude tahnout on:-) na tom uz jsme domluvený:-), jj to je taky pravda, je fakt ze je mu to neprijemny, ale pry kuli tem penezum- ze se boji ze to nesezenem a ze na to porad nechce myslet ze to neudelame tak jak bychom chtely.. jj v pohode, taky jsem se nenastvala:-) no prave ze ji chtel odlozit kuli tem penezum.. ale pak sam zjistil ze saty mame, prsteny mame, (uz) i misto mame, tak je to v cajku.. ted uz se jedna jen o to kolik sezene penez a jak bude velka hostina:-) takze uz je vsechno ruzovejsi:-) a teda abych mu nekrivdila tak ted jak vybouchlo to misto tak se i docela snazil..daval mi mista který by sli... tak to jsme ho pochvalila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca a jak to prezentuju?
Odpovědět
Profilova fotka
alka -- proto jsem ti už právě několikrát psala, že pokud se opravdu chcete vzít, tak to nemusí být hogo fogo svatba, ale třeba i skromnější, než jste původně chtěli,,, a nemusíte se zadlužovat půjčkama kvůli svatbě,,,, :) přeju vám hodně štěstí :)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja vim ze to bylo prirovnani, delala jsem si prcu
Odpovědět
Profilova fotka
mysakaja -- to bylo na Alku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca no zadnou pujcku neplanujeme- jeslti to vyjde podle planu tak nebudeme potrebovat ani korunu:-) jako pujcku:-) jstli ne, bude to hold bez hostiny a taky se nezadluzime,, - nemuzeme se zadluzit kdyz chceme domecek..
Odpovědět
Profilova fotka
romca: aha tak to jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka - tak to je ok,,,, ale nedávno jsi právě psala , že byste si brali úvěr, abyste měli svatbu, takovou jakou chcete,,, což mi přišlo docela nezodpovědné,,, domeček chválím :) mnohem lépe investované penízky :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem vas docetla... dneska jsem se v praci nezastavila Alka: gratuluju k mistu.... to budete mit uvnitr nebo venku? jinak můj Pavel je taky ten typ co ho svatba moc nebere....
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem právě ráda, že ten můj se i zapojuje,, samo že výzdobu, vývazky atd nechává na mě,,, ale věci jako místo, oznamko, fotograf, kamera, prstýnky, jídlo,,,, jsme řešili společně, nebyl pro něj problém si jet zamluvit oblek atd,,, jsem prostě ráda, že ta jeho žádost o ruku nebyla jen takový gesto, ale že to myslí opravdu vážně,,, a co mi udělalo radost,,, když jsem byli na veletrhu a viděl tam vývazky na prodej, tak mi řekl, že se s tím můžou jít zahrabat,,,tak to jsem teda čučela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca, no to bylo nekdy v lednu.. to jsem byla jeste posedlá:-D:-D edith ahojkyy:-) venku v parku:-) u fontánky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: je fakt ze Pavel tohle taky semnou resi.... vetsinou je to tak ze ja neco navrhnu a on to dosouhlasí, ale na veletrh by semnou nikdy nesel :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu cucet na telku, tak ahojky zitra
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jeeeee, to bude naadhera... kollik si za to vezmou?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?