Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
tak dobrou chuť!
Odpovědět
Profilova fotka
no nemam sanci.. ted tu zase lita carodejnice ze v zadnym pripade a at ji do 20minut okamzite udelam neco..takze nemam sanci ptz to se snad ani za 20minut neda stihnout.. fkat tenhle prsitup me fascinuje.. udelej mi neco jelikoz já uz chci jit... grr
Odpovědět
jako šefová?! tak se drž! tohle je fakt debilní ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeee, ja by ch taky nekam jela, ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko no , oficialne sefova neni, ale sama se nad nas vsechny takhle povysila a nejak ji to prosto..takze kdyz se to tak vezme tak jakoby je:-/:-/ no hodila jsme takovy tempo..tak mam hotovo.a uz nemam zadnou praci:-(( tak to neni dobry.. jako vubec zadnou:-(
Odpovědět
tak mysli na pátek, bude to líp utíkát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no bez prace nejsi, tak nerikej ze nemas vubec zadnou. Tak aspon mas klid a muzes psat ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no me to utika..ale mam hlad a ted uz nemam co delat..jako vubec nic.. moje prace prave zkoncila.. takze ted jsem zvedava co ted semnou:-(/ jeslti me vyhodi a nebo me daj na kresleni...no nevim nevim
Odpovědět
Profilova fotka
Alko, to jako myslíš, že ta tvoje pozice, kterou jsi dělala už nebude??? nebo tomu nerozumím,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja tomu taky moc nerozumim, podle toho co pises tak jsem to pochopila jak to pise romca
Odpovědět
Profilova fotka
no delam dotace.. no a dotace dnesnim dnem konci.(na projekty) a pak jsem delala faktury, ale uz dlouho jsme nemely zadnyho novyho klienta..takze prave proto nevim co ted semnou, kdyz uz nemam co na praci.. :-N takze bud mi daji neco jinyho uplne mimo misu..a nebo netusim.. tohodle dne sem se bala uz 2týdny..ale porad jsme to napínala...no ale dneska uz se to neda kam napnout... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo, tak to je teda blby. To uz bych zazit nechtela
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no uvidime..treba me nauci kreslit projekty v tom jejich programu(umim to v ruce a v jinym programu) a treba si me tu nechaji jako kreslirku.. no jako doccela mam strach, sice se jeste nikdo nevyjadril ze bych mela byt vyhozena..ale tak je to blbá situace.. uvidime...konecne se cpu..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to znam, vsude okolo tebe ticho a pak z niceho nic rana z nebe, ale treba to dopadne dobre a daji te na jinou praci a co, stejne by ti museli dat ze zakona odstupny
Odpovědět
Profilova fotka
jj nebo co by tu semnou 3mesice delaly ze?..no uvidime..kazdopadne ted by se to fakt nehodilo:-/
Odpovědět
Profilova fotka
to jo no, prace nikde neni, ted uz je to fakt jen o tlacenku, ale uvidis, urcite to dopadne dobře. Když vemu jejich politiku, tak vyhodit te kvuli nadbyecnosti nemuzou, protoze te muzou preradit na jiny misto, no a oni te radsi preradi nez te vyhodi, protoze by te museli vyplatit s odstupnym a to by se jim moc nechtelo a konkurz na sebe taky nevyhlasili, toho bych se nebala
Odpovědět
Profilova fotka
prave to je slozity..jestli me presoupnou tak jakoby do jiny firmy.. tem sefik ma 2firmy..stavebni a tohle.. no a tim padem by me musel prehodit do stavebni.. nebo nevim jak.. kazdopadne je to hrozny skrt.. a jeslti zjisti ze me nema kam udat tak je to jasny.. a ta stavebni firma toho taky ted moc nema:-/ tech je tam dost tech jresliru...no.. zitra se to asi rozcisne.. dneska uz ne..
Odpovědět
Profilova fotka
tak se tim dnes netrap, mas skvelou naladu, mas misto na obrad, v patek budes nmit na hostinu a stejne to neovlivnis, tak sup usmev
Odpovědět
Profilova fotka
covece je to divny ale ani me to netrapi, jen se bojim.. ale nema smysl se stresovat kdyz to ted stejne nevyresim.. jj usmev mam:-) za pul hod jdu domu:-) jupajda.. i kdyz tam me zase bude cekat mama, tak to si asi usmev zase odmontuju:-D
Odpovědět
Profilova fotka
proc, tak mama ti saty prece chvalila ne
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no, ono je to s moji maminou slozitejsi.. musim videt jeji vyraz, jelikoz to mohla rict jen abych nebyla zoufala.. ptz jsem ji posilala ty saty na 3x .. jednou ty prvni foto co tam mam tak to bylo : hm hezky= nic moc- ja jsem ti to rikala... pak druhy, to lip vyfocený: jo tady jsou docela hezky= porad nic moc, boze co stim udelame..... a potreti ty od zuzky tak to napsala" tak tady uz vypadaji hezky.. coz vysvetluje jak to myslela predtim.. a jaky na to mela nazor.. no uvidime az je uvidi na zivo.. stejne bude prskat.. ji znam.. prska vetsinou na vsechno o cem je od zacatku presvedcena ze to bude spatne...
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, ja myslela ze se ji libili a ze vic drzkovat nebude, tak to ti drzim pesti. ja se z toho po...u, at napisu kamkoliv, tak nam je souzeny 15.5., tak to vypada ze ho berem.
Odpovědět
Profilova fotka
a ja uz jsem z toho zase v koncich, chjo, se na to vykaslu, zase budu muset predelavat oznameni, se na to muzu vis co, ho dam do tiskarny na expres vyhotoveni a bude
Odpovědět
Profilova fotka
jako datum?:-) tak vidis to je hezky datum:-) tak ho berte:-) nebo je duvod proc ho nebrat?:_) tak mamina odesla- jsme v soku.. mamka byla taky v soku- pry jsou naaadherný, daleko hezci nez na fotkach ze tam se ji to prej nelibilo(co jsme rikala) a ze jsou uplne fantasticky a ze se upravovat nemusi, ze jen ty raminka a ten velkej korzet(teda dneska mi uplne plandal) a i s tema raminkama to pry bude daleko vic smrncovní.. no ja mam radost:-) rozplyvala se tu jeste vic, ale to je zbytecny to tu vypisovat:-) proste parááda:-) mam hroznou radost.. mamka je z nich unesena, takze se v nich muzu vdavat- a mimo jine-dneska mi prisly uplne super delux:-)) ted jen najit svadlenu co mi to popravi a vyzehli:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no zatim neni duvod ho nebrat, ale z hotelu mi jeste nenapsali co a jak no vidis, tak to je skvela zprava ze se mamce libili no ja si ted pisu s jednou pani ohledne svatebky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo? jéé to bych si taky chtela psat..ale vezmu si dovcu a proste uvidime jestli nekam pojedem a nebo nepojedem..
Odpovědět
Profilova fotka
psala jsem ji o Mauritiu a ona me lanarila na Seychely, jenze mysce se tam nelibilo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no ja videla obrazky od obou..a myslim ze ten maurit. je daleko hezci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je hezci, a neni tak rusnej
Odpovědět
Profilova fotka
a pak nejaky delux hotely na kube a dominikane-to je taky super:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?