Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ten závoj je nááádherný a fakt ti sekne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj ta barva byla ucelem.. a ta sukne mela byt bohatci..ale to nejak vymyslim:-) doufam :-N no s korzetem jsem docela marna:-( myslela jsem tam "nastavit"nejakou latku..fakt nevim:-( nejaky napad
Odpovědět
Profilova fotka
půjde ten korzet prošít nějak? já bych dala nahoru pruh látky tak, že bych ho asi zarovnala... právě kvůli tomu, aby mohl být níž... to by mohl vyjít... nebojí nějak zajímvě naskládat...
Odpovědět
Profilova fotka
každopádně zespodu toho korzetu, aby zůstala vidět ta krásná výšivka a taky možná pak pošít i tu látku... aby se to sladilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prave ze zarovnani mi neslusi.. spis jsem myslela z boku nasit nejaky tyl/organzu a tu jakoby dozadu zavazat-jako aranzovana masle.. jelikoz ty zada jsou taky docela hodne vykrojeny...
Odpovědět
Profilova fotka
to by nemuselo být vůbec špatné... mě zas nesluší vykrojení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: určitě se to do svatby nějak vymyslí a bude to super. Já taky počítám s nějakýma úpravama ale tak moc bych chtěla aby se to obešlo bez toho!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky přišly jmenovky, jsou moc hezký, jsou jemně perleťový, jen malinko a je to dobrý. A psala mi koordinátorka z bechyně, že o našem času obřadu pořád jednají.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pell! :-) od koho jsi brala jmenovky??? já jsem psala na ty svatební ptahy, jak si sem dávala ty stránky. Už je mám zamluvené!!! :-) takže děkuj za tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
danuška: není za co, paní je skvělá. Poslala mi i potahy na vyzkoušení a já tam ještě nedojela :-S jmenovky mám v albu a je to tady z bazaru, je to polotovar, ještě na ně asi nalepím bordo papír nebo něco bordo, ještě pořádně nevím
Odpovědět
Profilova fotka
hezké... hlavně ty potahy jsou za super cenu! my máme totiž v tom sálu červené kancelářské židle a když jsem si to představila s bílo zelenou dekorací, tak na mě šly mdloby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
danuš, no my v tom salonku máme příšerný židle, taky jsou v albu ale uvědomuju si,, že opěrátko zezadu drží dvě kovové tyče, a bojím se, aby se potahy neroztrhaly. musím tam dojet, vyzkoušet nafotit a zkonzultovat s denisou. holky jdu spát
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobrou, pell :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krasne ráno... petu jj aspon ze mam tech 5mesicu:-)) dneska asi napisu mamine co stim udelame.. uprimne se hodne rozhoduju jestli ji o tom mam rict.. nechci to pak slyset zas az do konce zivota :-N tak dneska uz jsem strizliva a tak se jdu objektivne kouknout na fotky.. v noci jsem z toho teda mela docela slusny mury.. jinak holky jestli zmenime lokaj daly by jste mi adresu na tu pani s tema potahama? dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky Alka: vlecka je hezka a ten predek upravi spodnicka, s tou to bude vypadat taky jinak, uvidis, dobre to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
jj ta spodnicka je taky stezejni..jenze ty nez se dockam.. to vidim zas na 2mesice.. spis me mrzi to bolerko.. to asi ani nezhubnu, to bylo just i holcine co ma velikost 32 :-N no saty jsme zkoukla.. a myslim ze dobrý.. jakmile se pustim do oprav tak budou dokonalý:-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to vis ze jo, budou super. Tu spodnici si muzes koupit, do petistovky sezenes novou a bolerko muzes prodat a nechat si neco usit od ty pani co ti delala ten zavojik
Odpovědět
Profilova fotka
nj jenze to je specialni barva.. do ty uz se jen tak nekdo netrefi:-( myslis ze by neslo nejak "povolit? .. jj ja si dneska dojdu koupit swarovski a bude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alka: ja myslím že jsou šaty pěkný, až bude spodnička, tak budou super ;-) Bolerko je taky hezky, težko říct co s ním :-( takhle vypadá že ti je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslis to bolerko? to nevim, kdyz to vezmu ze ty mas 42 ( teda doufam ze jsem ti nepridala :-) , to bych nerada ) a ty pises ze holce s 32 by byli težko, tak to nevim nevim, to mas o 5 cisel, ty dve by sli ted me ale napadlo, ze by se to dalo nastavit krajkou, rukavek se treba nahore rozstrihne a nasije se tam krajka, takze by si mela vrsek ruky krajkovy, mohlo by to vypadat dobre a kdyz by se v podpazdi taky povolili, tak by na okraj hrudniku by se dala taky krajka
Odpovědět
Profilova fotka
alka: na každý pád bych zašla k nějaký švadleně, ona ti poradí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jsem si vcera hrala trochu s fotkama a zkousela jsem obleky, vedela jsem uz predtim ze misovi bila nepujde, a vcera jsem se taky presvedcila, tak jsem k nemu pridala jen cerny se svetle modrou kravatou ( je v albumu ) a malem jsem ho sezrala na obrazku jak je v tom sexy, budu mit co delat na svatbe abych se na nej nevrhla uz na hostine :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jelikoz kravata je do modra ( ty jsem taky zkousela, bila k nemu nejde, cerna je jak na funus, modra super ) a me se libi jedna bilo modra kytka, za chvili ji hodim do alba, tak jsem premyslela ze svatbu budeme lehce ladit do bilo modre, oznamko je taky trochu namodraly
Odpovědět
Profilova fotka
padam na zadek- mamka rekla ze jsou krasný =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobre ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ji bylo tesny, a pak jsme ho narvaly na me.. tak jsem snim nemohla hybat-pres zada je mi maly.. tak jsem byla jakoby zaklonena-no lopatky k sobe, ale mylsim ze by s edalo vytahnout, po chvili saskovani jsem mohla dat ty ruce nahoru prave:-D:-D mysa jj to je pekna kombinace:-) no uvidime, treba z toho udelame mea krasny saty:-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno. alka: tak to je super, že se mamce líbí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to je super že se mamce líbí :-D :-D naživo budou určo ještě hezčí než na fotkách.
Odpovědět
Profilova fotka
to vis ze jo, date to do kupy a za chvili stalym koukanim se ti zacnou libit stale vic ;-) akorat ta kytka se moc nehodi k tem satum co jsem si zkousela, takze je jasny ze si musim koupit jiny, k temhle se zase hodi ta kytka co mam v albu bila se zelenyma cancourama, ale to budem parecek papousku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
x-) petu no ja se z toho porad nemuzu srovnat ze se ji libi:-D samo ze si neodpustila "ja te varovala ze na obrazku vypadaji jinak nez na tobe" a pak jeste neco s tema upravama, ale ze rekla ze jsou krasny mluvi za vse..muhehe.. mi teda hodne zvedla naladu.. ted jeste aby s emilasikovi zadarilo a dneska to bude super den.. carodejnice je na cestach...tak to by bylo aby nebylo x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?