Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo holky.. stejne.. ted kdyz nad tim uvazuju..tak ja ani nemam nikohokdo by me do tech satu zasneroval..:-/ .. takze jestli prijdou tak nikoho neuzenu na to aby to bylo tip top..:-( to je taky na prd..
Odpovědět
Profilova fotka
my nemame nikoho :-D
Odpovědět
edi a máš na ně kontakt, nějaký webovky mají? Nemůžu je najít. Odkud jsou?
Odpovědět
Profilova fotka
tam asi pustim radio nebo cd a bude klid
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: no jo, ty nemas ted kdo by te pri zkousce zasneroval, ja nemam nikoho kdo by me na svatbe zasneroval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na svatbe to muze byt kosmeticka nebo kadernice to uz neni tak tezky.. a hlavne treba mamina.. ale ja potrebuju aby me v nich nikdo nevidel.. a ten kdo muze tak ten nema"cas"
Odpovědět
Taky jsem to koumala na tu svatbu, že tě tam nemá kdo zasněrovat...a ty myslíš teď. No to je docela prekérka, když si to tak vezmu, tak mě by taky neměl kdo zašnerovat, musíš někoho pozvta na návšte¨ěvu mysa: a co třeba svědkyně?
Odpovědět
Profilova fotka
právě že webovky nemají... mám jen kontakt, pošlu ti ho do IP. Jsou myslím z Velešína, nebo někde kousek od ČB.
Odpovědět
edi velmi děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
hany:-D to je pekne nevdecna navsteva:-D pojd na kafe a jůů hele co tu delaj ty saty, to me zasnerujes vid?:-D:-D nn i ty co bych pozvala tak me nesmi videt.. je tu jedna moznost ale to by byl hroznej pruser a do toho bych nesla, takze vlastne neni:-D a pak jen svedkyne... jenze u nich v praci se zblaznily a je tam 14hod denne..takze taky tezko.. no pak moje nej kamoska.. která je teda "lína" se sem dopravit(je z dálky10km) no a tim jsem zkoncila.. ostatni by mi byly doma "neprijemny" nebo by to nebylo onco.. tak budu mit fotky jen tak a nebo ty saty vezmu a hold snima dojedu k mi mamine..ale to jen v pripade ze ty saty budou delux.. jinak mam pekelnej pruser...
Odpovědět
Profilova fotka
hany: mam svedka :-D
Odpovědět
Budu muset vyrazit domů, dýchá mi tu na záda uklízečka, tak se zatím mějte
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa tak si je muzes oblect a jen ho zavolat na sesnerovani:-) ale bacha.. chlapy maj docela silu.. si pamatuju muj maturak jak me spoluzak(hokejista) svazal jako brusli) no mazec..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja bych si je taky vzala k mamce ;-) alespoň ti je zhodnotí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith no toho s eprave bojim.. mama je v tomhle hrozne prisna.. nic se ji nelibi, a i to da najevo, porad s eji nelibi jak jsem tlusta a potom co jsem rekla ze budu mit slehacky sem si teda neco vyslechla.. no a to ze jsou sity? to jsme obhajovala 2dny.. no proste sileny.. to uz bych je vzala radsi k tatovi a aby me zasneroval tata..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: ja ale na svatbe nechci byt mrtva :-D , to by mysak neprekousl
Odpovědět
Profilova fotka
mysa mamku? nebo toho svedka?:-D:-D i kdyz plne chápu
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ale představ si kdyby ti to mamka vytýkala na svatbě, takhle si to odbideš před :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja tam rodice mit nebudu, svaedka by neprekousl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no na svatbe k tomu budu namalovana, nacesana, preci jen bude dojata.. atd :-N na to vsazim.. ted s emi k ni fakt nechce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jinak to slysim vecne od babicky kdyz prijedu do chomutova, ze mi zase narostla prdel ( jasne narostla mi prdel, ale kalhoty zapnu a natahnu furt stejne ) jenze me to pak vzdycky mrzi
Odpovědět
Profilova fotka
mysa presne a to je jeste babicka "jemná" ..:-/ proste jestli to bude naprosto dokonaly skvostný dilo omracujicí a z lesku oslepujicí tak jedu k mamce..v opacnem pripade se jdu opit.. nezasnerovaná:-D:-D:-d
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, chystam svatbu v okoli Vimperka a hledam nekoho, kdo by mi mohl poradit s vyberem vhodne kadernice na svatebni uces a kosmeticky na naliceni. Jsem z Prahy, tak v Jiznich Cechach nemam zadne kontakty. Poradite mi prosim? Muze to byt v Prachaticich nebo treba v Husinci, ten bude bliz k nasemu mistu svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
juj ak na tuhle stranu jihu se nechytám:-( jinak te tu vítám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tímhle směrem taky neporadim.... ani nevím jestli tu někdo takový je :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky..pádim na stavební úřad, pak na poštu(tam mi držte palce) a pak doma asi zdechnu... tak zatim páááá asi tu potom budu(budeu hledat asi hostinu) tak se mejte
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alka a dej vědět nějaký novinky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, pak pisni
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?