Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
@kamca1984 :) snažím se pomoci :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@nevesta1234 a kdypak budeš mít svatbu a kde?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@nevesta1234 to mě napadlo že v dubnu, ale jestli máš nějaké přesné datum už? :)
Odpovědět
Profilova fotka
čtěte http://www.beremese.cz/diskuse/tema/n...
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych se zeptat, myslíte, že budou v dubnu mít v květinářstvích pivoňky? Případně, pokud je tu nějaká zahradnice, mužete mi říci, jaké kytky zrovna kvetou v dubnu :-) . Dekuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Vše kromě termínu na matrice... :-( už mě to čekání než termíny vypíšou deptá!! Mám zamluveného fotografa, šaty, restauraci... a ještě pořád nevím kde se budu vdávat!!
Odpovědět
Profilova fotka
@iduska79 Mně květinářka řekla, že v současné době není problém dovézt z Holandska téměř cokoliv a v jakoukoliv dobu
Odpovědět
@kitinka76 aha a máš představu, kde bys chtěla????
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Mám favorita a dva náhradníky... každé místo jiná matrika, ale všichni napisují až v lednu
Odpovědět
@kitinka76 aha tak to jo, a můžu se zeptat, kdepak by to mělo být???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Můj favorit je Janův hrad v zámeckém parku v Lednici (ale patří už pod Podivín) jako náhradník je Rybniční zámeček a v případě nouze i Synagoga v Břeclavi. Tam je to sice taky moc hezké, ale když vyjdeš ven tak jen oprýskané barabizny a není kde udělat společné foto
Odpovědět
@kitinka76 jj Janohrad je úžasnej, tam se mi moc líbilo, když jsme tam byli :) tak držím pěstičky ať to vyjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk díky, zatím nezbývá než trpělivě čekat... :-(
Odpovědět
@kitinka76 ale neboj ono to uteče :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! tak se take pridavam k dubnu:-) jeste dnes jsem myslela ze to bude az v cervnu,ale bohuzel kvuli svedkovi nemuzeme v cervnu, tak nakonec dopadl termin 21.4. 2012.. je tu nekdo?Rada bych si s nekym popovidala pripadne nejake info z priprav probrala:-) at vim ze nejsem jedina:-)
Odpovědět
@enja88 Ahoj, máme stejný termín, kdepak bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
petulamrk : Jee to me moooc tesi:-) V Opočně v Mariánským kostelíku... Hostinu mam objednanou, tak snad vyjde i obrad, rpy berou objednavky az od ledna.... chjo.-(
Odpovědět
@enja88 aha no já už mám obřad zamluven, nám vypisovali v říjnu už a to jsem si říkala že to už je dost dlouho, ale pak když jsem četla, že všude je to až v lednu tak jsem se nestačila divit
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk No u nas je to take v lednu.. Ale nastesti v opocne na te matrice pry staci se v lednu ozvat a vybrat si termin ktery se nam bude libit(pry krome svatku a nedeli), tak snad 21.4. bude jeste volne.-))A tak mas jeste neco zarizeneho? Ja jdu obvolavat zakusky zitra a saty uz skoro mam:-)
Odpovědět
@enja88 no já mám zamluvené místo na hostinu s ubytováním, fotografku, na obřad nám bude hrát houslista, botky mám, vyvázky mám, polštářek pod prstýnky, prstýnky, vím odkud a jakou kytku, odkud cukroví to už mám předem zajištěno, na šaty jdu v pátek
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Jezisi! Ty jsi moc napred:-D Asi mam co dohanet:-D jake mate rpstynky? Ja rpemyslela nad oceli, ale jsem na kovy dost alergicka, tak asi nejspis pujdu do bileho zlata:-)
Odpovědět
@enja88 jukni do alba...a kdyžtak klidně piš do ip :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám. Naše svatba bude 21.4.2012. Zamluvený máme obřad (i když s tou hodinou budem asi ještě šoupat), hostinu, fotografa a muzikanta. Už mám vybrané a zarezervované šaty a při jedné návštěvě jsem se domluvila s mojí milou kadeřnicí :-) Tím to zatím končí, pokračování bude nejspíš až po lednových státnicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky poraďte prosím, na co všechno se objednávají květiny. Beru jako samozřejmost svatebení + pro maminky, ale dávají se ještě někomu?
Odpovědět
Ahoj, přidávám se. Termín stanoven na 14.4.ve 13: hod. Tak jsem zvědavá, jak vše stihnu zařídit. Představu už nějakou mám, ale zařízeno zatím nic. Spoléhám na to, že nejvíce svateb je až v létě a že fotografové a hudebníci ještě seženu....tak uvidím... to borsacka - když jsem byla v loni na svatbě kamarádce za světka, tak jsem jako svědkyně dostala kytku taky a svěděk měl korsáž jak ženich....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky také se přídávám svatbu plánujeme 28.4.2012 chtěli jsme v černu, ale to nevyšlo:-) zatím máme jen kostel, foto+kamera a muzikanty jinak nemůžeme nic sehnat vše už je zabrané:-( říkala jsem si že bude nejvíc svateb v létě a ono houby :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@marinkama Ahoj :) my také máme svatbu 28.4.2012 :) máme už skoro vše zařízené :) skoro vše jsem si našla přes internet :) i šaty jsem si přes něj koupila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt??? nám už se to taky docela rýsuje :-) já jsi šatky půjčila :-) ještě aby bylo aspon trošičku hezky... toho se bojím moc :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?