Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
@borsacka : tyjo tak ja jsem v klidu, ale uzivam si , ze se nam to tak blizí, nas jen ceka to jeste oznamit obojim rodicum, ten nas druhy hokus pokus :-D , jinak terminy mam jak v kostele tak foto kamera potvrzene, zamluvim jeste hudbu a hotel ;-)
Odpovědět
no, tak jak jsme to pěkně tutlali a rodičům to chtěli říct až na vánoce, tak to budem muset udělat co nejdřív.. protože tady už to ví půlka dědiny :-| až přijdu na toho, kdo to rozkecal, tak budu zlááááá 8-) Mám v jednání dva fotografy, podle ceny se rozhodnu.. prstýnky už mám vyhlédlé.. zkoušela jsem už i vytvořit oznámení, ve čtvrtek jdem za farářem a zítra si jdu vyzkoušet šaty, snad bude mise úspěšná!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@borsacka Taky nechcem dary věcné spíš peněžní stejnak asi kvůly organizaci budu k pozvánce na hostinu posílat dopis s instrukcemi také nemám zdání jak to formulovat. A co citát budete tam dávat?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, my máme taky termín 28.4. a nemáme vůbec nic. Ani nemáme zamluvený místo, prostě nic. Zejtra se jdem teprve zeptat, jestli nás oddají v kostele, když nejsme pokřtění (troufalost, co?) a pak budem řešit co dál. Já myslím, že na vše je času dost, takže žádnej stres. Kámoška se vdává teď v říjnu a s přípravama začala v srpnu, takže taky nikam nespěchám.Navíc do dubna ještě tak třikrát ztloustnu a zhubnu, takže šaty budu fakt řešit nejdřív v lednu :-D ! A hlavně, svatba má bejt přece radostná událost, tak si jí nechci pokazit nervama...Navíc, kde je psaný, že když nebudu mít vše v jedné barvě, nebo mi zaprší, nebo se nevybere to nej místo na světě, tak to bude špatně? Holky, klid. Dokonalá svatba nám stejně nezaručí dokonalý manželství...A jak říká moje šéfka: tak co, napodruhý to bude lepší 8-) !
Odpovědět
@nikolina11 my taky nemáme toho moc zamluveného.. akorát jsme byli za farářem, mám udělaný hrubý náčrt oznamka a fotografa na after-party..jooo a šaty jsem si byla vyzkoušet, protože mám větší velikost, tak spíš sonduji, jestli na mě někde nějaké šaty budou :-) noooo, tak s tím obřadem v kostele bych moc nepořítala.. náš farář je velmi uvolněného myšlení, ale nepokřtěné by nás neoddal..
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme, za optání nic nedáme...Teď se možná zeptám nevhodně, ale jaký rozpočet na celou svatbu máte? Já nemám vůbec představu, tak nevím, na kolik se můžu rozšoupnout :-S ...Líbí se mi šaty za 15tis., tak nechci, abych pak musela ubrat na jídle apod....
Odpovědět
@nikolina11 Nepokřtěné Vás neoddají v katolickém kostele. To by musel být aspoň jeden z Vás pokřtěný, pokud nejste ani jeden, jste bez šance. Jiná volba jsou evangelíci, s těmi se dá domluvit lépe, nebo unitářský reverend u toho by to bylo bez problému úplně(naše volba). ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Chceme to spáchat v pravoslavným...Uvidíme, přítel teda pokřťený je, ale právě v katolickým, já vůbec...Proto jsem napsala, že nejsme...
Odpovědět
@nikolina11 Aha, tak to by nemusel být problém. :) Přítel pokřtěný je, to bych moc neřešila, že katolicky. Naopak máte dveře otevřené i ke katolíkům, což je velká výhoda, protože většina kostelů je katolických, přijde mi že u nás ty menší/ostatní církve nemají kostely skoro žádné.
Odpovědět
Profilova fotka
'To máš pravdu, naštěstí v Kromclu ten pravoslavný je. A je moc hezký, malinký...V katolickým to nechci já, jediný, na co přistoupím, je právě ten pravoslavný (jen pro vysvětlení - pocházím z jihovýchodu, kde jsou všichni pravoslavní, ale až ortodoxně a nechci poslouchat řeči, že jsem se vdala v katolickým kostele - mně osobně je to fuk, kde budu oddaná, ale nenechám si zkazit svatbu kvůli takový prkotině!). Nechám to na osudu, jestli to zejtra nevyjde, tak bude civilní obřad a hotovo!
Odpovědět
rozpočet na svatbu plánuji max do 50tis.. za šaty nedám víc jak 5tis-doufám!!Budu je mít na sobě jen 4hodiny, tady budou někteří breptat, že je to jen jednou za život, ale radši dám peníze na něco jiného.. na hostinu nás bude 23 a druhý den po svatbě bude afterparty a bude klasika, bečka, uzená kýta.. příteli jsme kupovali loni nový oblek, takže jej využije a doufám, že se do těch 50tis vlezeme..
Odpovědět
Profilova fotka
To by bylo dobrý, ale nám to asi neklapne, bude nás rozhodně víc (doufám, že ne víc než 50, ale obávám se, že to tak bude ]-( ), navíc budem 90% osazenstva platit ubytko...Když se vejdem do 70tis., tak budu štěstím výskat a skákat metr vysoko!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@happyhelen Tak dneska mi moje svědkyně poslala skvělý nápad, jak chytře požádat o finanční dary, je to formou básničky. O citátu taky uvažujeme, zatím jsem našla dva, ale ještě budu pátrat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@borsacka Nevim na nás ty básničky nesedí jelikož domácnost pořádnou nemáme a v čr nám dům teprve staví :-| asi vyplodíme něco svého. Uvažuju te´d co na auto u jsi to tom přemýšlela?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já se taky přidávám máme datum 20.4.2012 v Lánech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Tak to máte dobrý, když jste ze zahraničí a domeček se vám staví tady :-D Co na auto, zatím mě tady nadchlo pár foteček, ale chci to začít vybírat, až budu přesně vědět, do jaké barvy bude svatba a to budu vědět, až si vyberu šaty (ty snad budu vědět už na začátku listopadu, až pojedu znovu k té paní do Částkovic). Ty už máš vybráno? Jo a do jaké barvy budeš mít svatbu ty, že by do modré (viděla jsem to ve tvém albu)?
Odpovědět
Profilova fotka
Toš holky,já se k vám přidávám,v tom dubnu se také prý vdávám (říkal můj chlap :D ).... máme svatbu 14.4.2012 v Hluku na Zámecké Tvrzi :D
Odpovědět
Profilova fotka
@borsacka No modrá je jasná :D O jaké barvě uvažujete? šatky mám vybrané a nechám si je šít přes ebay te´d jen zajít za švadlenou aby mě vzala ty pravé míry. U víš jaké šatky budeš mít?Do čr se hodláme vrátit až bude postaveno dřív to nemá cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lukinll Tak vítej zajímavé místo na svatbu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Ahojky, no já doufám,že je zajímavé... a pomalinku už obcházím salony...budu vybírat šaty tak měsíc až dva,než se rozhodnu..jsem hrozná fakt :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lukinll To je správné já na to nemám nervy ani čas :-| Jak to prožívá tvůj přítel?
Odpovědět
Profilova fotka
Mojemu je to šumák...nechává všecko na mě. Prej mu jde o to,abych mu neutekla...toš proto si mě bere :D :D
Odpovědět
Ahojky, já měla vybraný datum 28.4.2012 a neprošlo mě to:-( Prý bude ještě zima :-) Další návrh je 2.6.2012, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak mi jsme chtěli svatbu v červenci, ale asi ji uděláme koncem dubna.v červenci je už docela dost vedro.Tak uvidíme jak to projde
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Já měla jako favority barvu červenou a fialovou. Teď se k ní ještě přidala žlutá, jak jsem byla v těch Částkovicích, paní mi ukázala šaty se žlutou krajkou a pod prsama měly žlutou stuhu, když je vyndala, tak se mi to moc nezdálo, ale když jsem je oblékla, tak to vypadalo krásně. Takže teď počkám, až tam v říjnu pojedu znovu a pak se to rozhodně a pak bude vybrána i barva, takže budu moct pomalu nakupovat to, co mám už vyhlídlí. A šaty budou s jednoduchou hladkou sukní a zdobený bude až korzet (podle té barvy, co si vyberu). Jaké střih se líbí tobě? Jo a kde stavíte ten baráček? Teď jsem byla v pátek na zpívání kamarádce a do svatby měla 3 týdny a už měla vše připravené a říkala, že je ráda, že by se nechtěla nervovat měsíc dopředu. Takže pro mě z toho vyplynulo, že až budu vědět barvu, tak začnu pomalu nakupovat, ať jsem pak před svatbou v klidu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lukinll Vítej. U těch šatů si myslím, že je lepší si začít vybírat dřív, než to nechávat na poslední chvíli (nebo já bych na to pak neměla nervy). Já jsem jsem taky oblížela salony a představu už mám. Jak velkou budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky budete mít jen svědkyni (svědka) nebo budete mít i družičky? Nějak jsem moc nechápala, jaké je v tom rozdíl a snad až tady jsem se dozvěděla, že ty drůžičky jsou ti blízké a z nich si pak vybereš svědkyni. A hlavně, když se řekne družičky, tak mi hned naskočí představa, že všechny jsou oblečené ve stejných šatech, což si u mých kamarádek nějak nedokážu představit, že bych je ladila do jedné barvy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pumickaa Ahoj, já jsem se toho dubna taky celkem bála, ale když jsem si byla v srpnu zkoušet první šaty a byl zrovna hrozný hic a viděla jsem, jak se na mě ty šaty lepí, tak jsem byla ráda, že jsem nakonec zvolili ten duben a budeme doufat, že nebude pršet. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@borsacka Nějak se nám to komplikuje budem se musiet stěhovat tak doufám že to vše klapne na duben jinak se svatba bude muset odložit a to bych nerada :-| Mám vybrané šatky trochu nařásněnou sukni a zdobený až korzet jsem ploštice takže budu muset mít asi pořádné vycpávky aspoň jednou za život bych chtěla zažít ten pocit mít velké prsa :-D . Stále uvažuju mezi Ivory a bílou. Jinak si ty tvé barvy nedokážu představit spolu ale asi záleží od odstínu zjistila jsem že ne každá tyrkysová je stejně tyrkysová jako jiná tyrkysová :-D to bude oříšek trefit se do stejného odstínu. Hele k těm družičkám mám 3 dobré kámošky každá uplně jiná volím proto šaty ve kterých se budou snad všechny cítit dobře tedy dlouhé aby zakryli případné bříško.
Odpovědět
Profilova fotka
@borsacka NO velkou. 90 lidí celý den a večer přijde ještě cca 30 přátel
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?