Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
@zelvatko tak super to jsi mě uklidnila... :-) snad už bude teplo...ono ani ted v létě to nebylo zaručené.. :-) takže takový duben možná lepší jak tento červenec..
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 Koukám že 28.4 je nejoblíbenější datum zatim hehe my to plánujeme také na tenhle den. Kde to budete mít a co už jsi si pořídila???
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 ja se toho pocasi taky bojim, ale tak s tim bohuzel nic nenadelame..Muzeme se akorat tak modlit :-) Ja uz mam tak nejak vsechno zarizene. bydlim v zahranici, tak jsem to musela vsechno obehat v cervenci, kdyz jsme byli v Cechach na dovolene...Takze ted uz si tak nejak nej vybiram dekoraci. Ja jsem z Plzne. Takze obrad budeme mit v Plasich, coz je takove mensi mesto pobliz. Maji tam krasny klaster. A jinak obed a oslava bude v Plzni. A jak to planujes ty? kolik budete mit lidi, jaky mas predstavy o svatbe a do jake barvy ladis? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen tak bohužel my tento den mít svatbu nebudeme, protože můj brácha bude na turné v Japonsku, takže to musíme posunout, protože ho tam samozřejmě chci mít.. :-( tak musíme začít znova s termínem a to se mi už 28.4. tak zalíbil.. :-) jinak my to budeme mít v Benátkách nad Jizerou na zámku a oslavu v myslivecké hájovně, takže musím vše zařídit a sehnat kuchaře a obsluhu atd..ale je to výborný místo, je to nová myslivecká chata, dá se tam i přespat, je tam i chladící místnost kvůli jídlu a uskladnění, takže paráda..jen ten termín ted musíme teda poladit..jinak už začínám nakupovat dekoraci atd. :-) vím jistě, že to budu mít do malinově růžové..takže už pomalu začínám, ale všichni mi říkají, že je to brzo..lidí budeme mít večer asi přes 50, ale na oběd jen rodinu cca 30 lidí a k večeru se přidají kamarádi..a jak to budete mít vy? a co už máš zařízené a naoupené?
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 jee a kde žiješ? :) tak to máte teda honku tím, že tady nejste vid..ale zase to budeš mít už vše dopředu zařízené...my jsme museli změnit termín kvůli bráchovi, který je na turné v Japonsku, takže ted vymýšlíme nový..libí se mi 5.5.2012, ale říká se, že v květnu se brát nemá, ale myslím, že to je jen pověra.. :-) jinak jak jsem psala nahoře budeme to mít do růžové malinové barvy a už začínám nakupovat doplňky.. :-) ted letíme na dovču, tak po dovolené začnu naplno zařizovat zbytek..nechci to mít na poslední chvíli..a do jaké barvy to budete mít vy? a kolik lidí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 Jedu za necelý měsíc do čr na dovolenou (pracuju a bydlím v zahraničí) takže budu zařizovat vše až tam budu, zatim máme zamluvenou chatu se salonkem na hostinu taky budem mít kolem 30lidí na hostinu a pak dalším 20 na prase večer. Jinak nakupuju výzdobu na hostinu a uvažuju jeslti si nechat ušít šaty už teďka nebo ještě počkat. Jak jsi an tom ty s šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Já si šaty určitě půjčím z půjčovny.. :-) šít se mi nechtějí nechávat a doma je pak mít taky nechci..ahaa tak to na to nemáš taky moc času když taky nejsi..to já ještě můžu klidně počkat..:) ale už mě to bere :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lumiga jj, já taky chtěla sedmičku :) akorát mám strach, aby nebyla moc velká zima a nepršelo.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 Ja ziju v irsku a beru si ira, takze mi ma jeste veselo kvuli vsemu papirovani a prekladani :-) Jinak malinova je pekna...takova originalni...ja jdu s dobou takze mame neoriginalni fialovou a k tomu zlutou. Jinak na obed budeme mit cca. 50 lidi a 60 -70 na raut...myslivecka hajovna, zni suprove...alespon si to fakt muzes udelat, tak jak si predstavujes...na povery nedej...klidne se vdavej v kvetnu. je tu spousta holcin, ktery se vdavaji v kvetnu ;-)
Odpovědět
@lunciatko No je to dost možný, letos bylo už docela pěkně.. Jenže jak to tak vypadá, tak už se na počasí moc spolehnout nemůžeme.. dyt celý léto bylo ošklivě..no hlavhě aby nebyl sníh :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 myslivecká chata je právě super řešení, tak doufám, že to vše klapne a že nějaký ten termín taky vybereme..ještě přemýšlím o 21.4.2012, ale bojím se, aby bylo počasí a nebyla zima.. :-( i když ono to neodhadneš nikdy..jee tak to máte hezký ira, ale ty papíry Vám nezávidím věřím, že toho není málo, aby to klaplo a kor, když si pryč to tady vše zařídit to bude asi makačka.. :-) náhodou fialová byla u mě druhý adept...-) je to úžasná barvička a jsem na ní ted taky ulítlá.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 hele s pocasim to fakt neodhadnes nikdy..zima muze byt i v cervenci. ;-) .jo s papirovani je starosti dost. Jo fialova je dobra..my jsme si chytre vybrali cadbury purple - coz je odstin fialove, ktery se dost tezko shani..no chtela jsem udelat priteli radost..pac tu barvu miluje..ale dost jsem si tim nadbehla... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pavelkova17 @kris88 Koukám že každá bude originální s těma barvama já jdu do Tyrkysové. Hele kdyby bylo počasí jako letos tak jsem vysmátá duben byl v čr teplý. Ale kdo ví Nevím jeslti si k šatům nekoupit rovnou bolerko co myslíte jistíte se taky kvůly počasí nebo budete hrdinky a optimistky a vydržíte i bez bolerka?
Odpovědět
Profilova fotka
já bych se určitě jistila... :-) pač to počasí neodhadneš nikdy :/ ani den dopředu..jeee tyrkysovou mám taky ráda... :-) také zajímavá fialová, ale asi je to problém sehnat :-) to nedivím, že jsi si naběhla :D
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám, že ke konci dubna už bude pěkně. Co si pamatuju, tak loni i předloni bylo krásně. Tak nám to snad klapne, holky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen No právě, nad těma šatama uvažuju podobně, ale ty jedny mě fakt uchvátily a i jsem si je zkoušela a padly mi, tak pořád nevím :-( Jinak fotografka z Jihlavy v základu vyjde na 3000 Kč (za obřad a focení po obřadu - např. v přírodě). My ji sebou budeme asi ještě brát na hostinu, aby nafotila příjezd a ten začátek. Jinak přítel bude prosit ještě kamaráda, který se focením zabývá a foťák má taky kvalitní, aby nafotil zbytek (jako ráno a pak focení večer).
Odpovědět
Profilova fotka
@borsacka To chce aspoň začátek hostiny zbytek dokáže nafotit i amatér stejně pro profika tam není moc co fotit. Já už změnila názor na šaty 2x hehe tak uvidíme ale tyhle jsou nešo mezi těmi 2ma modely tak snad to bude ono. Budeš si šatky půjčovat? a co prstýnky máte už představu?
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Na to focení mám stejný názor ;-) Já mám ještě zálusk na jednu půjčovnu v Rohozné a o víkendu mě holky nalákaly na půjčovnu svatebních šatů v Částkovicích, kde se prý dají šaty nechat i ušít za cenu půjčení, tak už jsem paní psala a tam se asi taky ještě vybravím :-) Jinak představu o prstýnkách už taky máme - určitě budou z kombinace bílého a žlutého zlata, protže já nosím žluté zlato a přítel má 2 prstýnky ze stříbra, tak abychom to mohli nosit oba. Minulý týden jsem se byla ptát v Jihlavě, jak moc dobředu je nutné je objednat a stačí prý tak 2 měsíce předem, tak si myslím, že vybírání prstýnku necháme až po novém roce, ale prá modelů přes internet už mě nadchlo :-) Vy už prstýnky máte? A jestli jsem dobře četla, tak jsi v cizině, tak si všechno sháníš tam nebo to necháváš až sem do Čech?
Odpovědět
Profilova fotka
@borsacka Tady je cena zlata a šerků docela drsná. Takže to řešim vše do čr. V září tam jedu nechala jsem si objednat prstýnky z prstenyzabka.cz pošlou nám zkušební ze stříbra tak to s přítelem proberem a pak jim je pošlem zpět a uděláme objednávku objednávat to chceme kolem Vánoc. Velkou výhodu to má že posílají k tomu i zkušební kroužky kvůli velikosti, tady totiž mají odlišné číslování pro prsteny v čr mám 53 a tady 56 ]-( chceme jen čisté kroužky bez jakéhokoliv zdobení. To stěma šatama je to prima já němám nějak šanci moc šaty zkoušet ale mám jistou představu jaké by měli být ;-) jak se přítel zapojuje do plánování svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Tak přítel se zatím do příprav moc nezapojuje, protože jsem letos ještě začali stavět barák, takže to máme rozdělné tak, že on se stará o stavbu a já o svatbu. Výběr, co jsem dělali společně je ohledně datumu, obřadu, hostiny, fotografku jsem vybrala já a kapelu si vybírá on, protože je to muzikant, tak výběr přenechávám raději na něm :-) Na zbytek mi říkal, že si myslí, že je dost času až v zimě, takže já si akorát chci určitě během září vyřídit ty šaty a jak jen pokukuju po oznámeních, prstýnkách a tak, ale do výběru ho zapojím až v té zimě, až se na stavbě nebude nic dělat. Tvůj přítel se zapojuje?
Odpovědět
Profilova fotka
@borsacka hehe máme to podobné přítel řídí stavbu já svatbu ;-) ale duležité věci spolu konzultujeme příjde mi to tak správné oba zařizujeme to co nás baví. Přítel mě krotí v mých nápadech :-D U spousty věcí jsem upustila. Oznámení si necháě udělat?
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen Jo ty důležitý věci s ním taky probírám. Po svatebních oznámení jsem se taky už koukala. Přemýšlím, jestli tam budeme dávat nějaký citát nebo bez. Už jsem pár pěkných na netu viděla (dokonce i taky na stránkách). Chtěla bych spíš něco jednoduchého, nic přezdobeného. Včera jsem zrovna pátrala, kdy se má takové svatební oznámení rozesílat a našla jsem, že tak cca. 2 měsíce před svatbou. Teď přemýšlím, jakou formou hosty poprosit, aby nám nedávali dary, ale hotovost.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :-) Tak my máme vybrán termín 7.4.2012.Ještě nemáme zamluvený obřad na matrice.To je asi to nejdůležitější.Máme zamluvené místo na hostinu.Začala jsem si vybírat dekoraci na auto a objednala si přes net a teď koukám na šaty.Říkám si,jestli to neřeším moc brzy,když je ještě spousta času.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak jsem tady opět po nějaké době....Docela se nám to doma chvilku komplikovalo tak jsem netušila jak to dopadne...Jinak jak jste na tom s přípravami? a kdy jdete zamluvit termín? My jsme se nakonec domluvili na 14.4. Takže je toto datum pro nás definitivní...Byla jsem si jen pro představu zkusit nějaké šaty..Můžete kouknout mám je v albu...Ale pořád zvažuju zda si šaty půjčit a nebo nechat ušít, co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak uz jen 7 mesicu :-D :-D super :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si šaty asi koupím tady na bazaru.Jsou tam některé nádherné a ceny skvělé.
Odpovědět
Profilova fotka
@kcvrcekz Ahoj, tak doufám, že komplikace nebyly vážné. My máme termín od 14 dní později, ale obřad a hostinu jsme chtěli mít zamluvený co nejdříve, tak pokud už máš vyhlídlé nějako místečko, tak lepší rezervovat hned, než později :-) Já už jsem taky nějaké šaty zkoušela, protože bych chtěla barevné, tak jsem jen chtěla vědět, jestli je u nás seženu. Původně jsem šaty chtěla začít shánět až v zimně, ale dost lidí mi doporučuje šaty vybrat dřív, abych pak nelitovala. Zrovna zítra se jedu zeptat do jednoho salonu, kde by mi možná ušili šaty na míru za cenu půjčovného, tak uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Jo utíká to, jsem ráda, že alespoň něco jsem začala řešit dřív, než to nechávat na poslední chvíli :-)
Odpovědět
Já organizuju svatbu kamarádce, co má svatbu v dubnu a zamluvila jsem hudbu a fotografa, místo už mají. Zbytek, myslím, má čas :-)
Odpovědět
Ahojte nevesty,jak to tak ctu,tak jsem uplny žabař:-)Nemame jeste sice presny datum,ale jeste nemam vubec nic. Akorat co vim,koho si beru:-) :-D Chceme to na radnici,misto hostiny mame,ale ne na pevno zamluvene a saty mam v planu jit asi v listopadu nebo v lednu,byvaji slevy v salonech. Spodni pradlo kdykoliv,pracuji totiz v pradle:-) Saty budou asi problem,chce to cas,ktery nemam,vsichni majo otevreny jako my. Kvetinarku uz mam asi vybranou. Tak jsem zvedava,jak to dopadne:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?