Svatba v Brne a okolí 2011. Kto se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, svatbu plánujem někdy na květen 2011, obřad v Denisových sadech a hostinu nejspíš někde u přehrady :-) Kdo se přídá? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad, nechci to zakřiknout ;-) .
Odpovědět
itimich: no ja problem nemel, dokonce nam sama provozni rekla at si behem veera nechame treva dvakrat vyjet ucet, at vime jak na tom jsme, ale fakt, si mysim ze nas nenatahi ani o deci vody nebo platek citronu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-) už se na to těším. Zítra, zítra, zítra. Hned večer napíšu všechny dojmy. Nejpozději ve čtvrtek x-)
Odpovědět
napis, jsem zvedava :-) ja uz jsem s provozni domluvena, ze tam udelame v lednu maminy padesatiny :-)
Odpovědět
itimich, tak to myslím máte tak akorát, ten čas. Já už mám termín předzarezevovaný od svatební agentury, čas ale budem vědět až v listopadu. Ten dotazník mně poslali mailem, tak to vyplníme a pak v listopadu to hodíme na matriku.
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli to zvládnu, tak se příští týden stavím na matrice a zařídím vše, co je potřeba (zaplatím poplatek za obřad...) abych toho měla co nejvíc hotového. Pak už přijdou na řadu Vánoce x-) .
Odpovědět
itimich: jj je dobre to delat postupne, mi to delale trictvrte roku predem a stejne jsme mysleli dva tydny pred svatbou, ze se zblaznime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nestrašit!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zamluvili restauraci. Vypadá to dobře. Mladá paní provozní je přjemná, poradí a vyjde vstříc. Takže děkuji mitote za doporučení. :-*
Odpovědět
itimich: super super :-) jj pani Gerguri je super a profik :-) a uz jste nejak resili co a jak jako jidlo, piti a tak? jak jste se domluvili na cem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím spíše představa předkrm, polívka, hlavní, přípitek. Jídla upřesníme později. Stoly nachystají, jen se domluvíme, kdo koupí výzdobu a jaká bude, nachystají ji oni (což je super). Jak jsi psala, voda ve džbánech není problém a varianta na půl s velkýma lahvema chucených vod je prostě ideální. Co se týče špuntového, tak se poradí s vedoucím a dá mi vědět. ;-)
Odpovědět
itimich: super :-) mam radost i za Tebe :-) a domluvily jste i i tu krytou zahradku k tomu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pokud bude hezky, tak bude i zahrádka. Naštěstí v dubnu už bývá poměrně pěkně. Tak snad nebude ještě sníh :-N . A děti by mohly řádit na pískovišti. Takže žádný šatičky pro holčičky, pěkně půjdou v tepláčkách :-D . Už je vidím, jak cupitají a rozhazují okvětní lístky :-D.
Odpovědět
jj mi ji meli v zari a na ot ze tydny prd tim prselo a byla kosa tak nam to pekne vyslo a lidi tam sedeli snad do 11h vecer :-) ja jsem taky rekla teplaky na prevleceni, vytahli deckam i trampolinu ta mela obrovsky uspech a maji i houpacky a normalne veci na pisek :-) jo a jeste deckam dali vsem vymalovanky a pastelky a decka malovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, přes kterou agenturu to máte zařízený?? a nechci vás zklamat, ale paní na matrice Brna Střed říkala, že tu žádost a poplatek tam rozhodně nemáme nosit dřív než po Vánocích, aby se jí to tam nemotalo....
Odpovědět
Já to mám přes Naive. No to těžko říct, itimich má svatbu taky v dubnu jak ty a už to má na matrice vyřízený, mně do telefonu matrikářka řekla, že na svatbu na květen se mám stavit v listopadu. Tak snad to tam pak nedomotají.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: domlouvali jsme si to osobně s paní provozní. Zašli jsme tam na oběd a chutnalo nám, tak jsme se tam rovnou poptali. No a matrikářka opravdu říkala raději až po vánocích, ale zase agentura, která nám zařizuje svatbu říkala, že si tam máme zajít dřív.Že s nima mají špatný zkušenosti. Ale možná to je jen kvůli nim, aby měli zajištěnou práci 8-( . Těžko říct.
Odpovědět
A už jste se dívaly po svatebních šatech? Já už jsem byla ve 3 salonech v centru, celkem to ušlo, ale budu se dívat dál. Chceme svatbu v bílo červnené - bordó, tak chci zkusit i bílo-červené šaty, ale nevím jestli nakonec budu mít dost odvahy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak my máme úplně stejnou barevnou kombinaci. A já už roky vím, že budu mít šaty do barvy. Bílá, nebo krémová... je základ a do toho trocha barvy. Byla jsem tak v 5-ti salónech, ale s tou barvou není velký výběr. Nakoces si je asi nechám úšít. Cenova to vychází dost podobně jako půjčení. A budu je mít přesně podle představ (snad :-))
Odpovědět
Profilova fotka
itimich a ty máš jako agenturu?? my jsme byli na té matrice osobně před 14 dny, dostali jsme ty dotazníky, zapsala si nás do sešitu a řekla, že máme přijít s dokladama, dotazníkama a tisícovkou po novém roce, nejpozděj však do 23. února....tak doufám, že jak tam půjdeme, tak nezjistíme, že nám ten termín nedali, ale tak snad ne -)
Odpovědět
Profilova fotka
Chceme svatbu na Špilberku a tam to jde jen přes agenturu, tak nám nic jinýho nezbývá 8-( . no a mě paní řekla že do 2.2. tak nevím, možná jsem špatně slyšela. Hlavní je, že to máme zarezervovaný :-) . Asi bych byla trochu nepříčetná, kdyby ten termín dali někomu jinýmu.
Odpovědět
Taky jsem přemýšlela nad tím nechat si je ušít. Kolik tak za ně dáš?
Odpovědět
Profilova fotka
Naše švadlena říkala, že svatební vyjdou mezi 4 000,- a 10 000,- tak snad se nedostanu na těch 10 :-N . Když vezmu, že půjčovné (co vím) je kolem 7 000,- tak to snad vyjde stejně.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky poradíte mi nějakou dobrou kadeřnici, která by udělala pěkný svatební pčes z krátkých vlasů??? mooooooooooooooc prosím :-(
Odpovědět
holky ja si nechala usit saty a vysly me na 6400,- a druzickam jsem tak nechala sit a dospele byly za 1000,- a detske za 500,- :-D itimich: kadernici mam dobrou ,cesala me, mela jsem pred tim tri zkousky, chces? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu zkusit, na kolik tě přišla? Krátký vlasy nejsou na svatební účesy zrovna nej ]-( .
Odpovědět
Já jsu taky se svou kadeřnicí spokojená :-) Ale mám teda dlouhý vlasy. A přes jaký agentury máte vy ty obřady zařízený? A co kapely, budete mít nějakou? Ta naše nám padla, byli jsme se na ně podívat, zpívali moc pěkně, super repertoár, ale úplně to nebylo podle našich přestav. Druhá vyhlídnutá kapela za večer chce 14 tisíc, a to teda taky ne, tak jsme zatím bez kapely. A při obřadu, bude vám tak někdo hrát?
Odpovědět
Mitote, a to šila nějaká známá? Myslím že to jsou super ceny. To jsi tam dala fotku a oni to podle toho ušili? Trochu se toho bojím, jakej bude materiál, a tak všechno...
Odpovědět
Profilova fotka
bailadora: máme to přes svatební agenturu Easy Wedding. Myslím, že o hudbu na obřadě se taky stará ta agentura. Včetně výzdoby.
Odpovědět
itimich: ja ji mam zadarmo :-) bailadora: nene silo me to svatebni studiu, Svatebni dum Ano :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?