Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas No to je právě to...těch 40 tisíc mají se vším všudy...šaty, prstýnky, foto, hostina...proto se divím...jinak bez hostiny se do toho vlezu s velkou rezervou...je fakt, že někdo dost ušetří na tom, že si nakoupí jídlo a pití v Makru a pak udělají zahradní párty, ale já bych chtěla, aby si to užili i příbuzní a ne, aby se starali, zda mají všichni co pít a jíst...a vím, že když to udělám na zahradě, tak skorotchýně a babičky si v klidu neposedí...jsou v tomhle starostlivý, takže by se určitě o všechny chtěly postarat a to nechci...jen ať jsou aspoň tenhle den rozmazlovaný i ony x-)
Odpovědět
@janina_sun No tak to bych teda taky potřebovala poradit s tím, jak to dělají :-D 40.000 jsme dali jenom za všechno ostatní a to si nemyslím, že bychom nějak extra rozhazovali, hostina je samostatný rozpočet :-) Krom toho svatbu by sis měla užít i ty a to u zahradní párty moc nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas no právě...dokonce jsme řešili jestli kapelu nebo DJ a nakonec jsme se rozhodli pro DJ, který to i odmoderuje, roztančí lidi, zabaví je, dokonce vymyslí i nějaké hry, navede lidi ke stolu, provede programem (krájení dortu, vyhlásí tombolu atd.)...kdybychom měli kapelu, museli bychom se o zábavu starat my nebo zaúkolovat nějakého šikovného kamaráda x-) taky nijak nerozhazujeme a stejně částka narůstá :) jediné, na čem nebudeme tolik šetřit bude fotograf...přeci jen to bude vzpomínka :) uvidíme, kam až částka vyleze a případně se půjde škrtat ;-) a vy plánujete jakou svatbu?
Odpovědět
@janina_sun Vždy jsem snila o malé skromné svatbě, ale to by přítelova maminka nesměla být z devíti sourozenců a můj tatínek ze šesti :-D Tak se nám to trochu rozrostlo. Ale taky zbytečně nerozhazujem, a nevymýšlíme. Bude to tradiční svatba, žádná limuzína, holubi, kočár apod. Moc nás na to neužije. My máme taky DJ, ale nejsem si jistá, jestli i ten náš poskytuje takový full servis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas panečku, tak to jste pořádná rodina!!! :-D :-D Jinak myslím, že šikovný DJ aspoň rozhýbe lidi a bude lidi bavit...tak i kdyby nenabízel "full servis", tak myslím, že o zábavu a rozproudění zábavy se vám postará :-) a kdy a kde plánujete váš den D ?
Odpovědět
@janina_sun My to máme letos v srpnu, jsem tu koukla páč mě zajímalo jak se to hýbe u nevěst "rok poté" :-D Tak DJ máme podle referencí šikovného, tak snad ty svatebčany rozhýbe 8-) S těma svatebčanama to bylo fakt složité, já chtěla pořád seškrtávat, ale přítel ne, že prý teta z Hodonína by se urazila, kdybychom nepozvali ji, ale strejdu z Horní Dolní jo :-D Tak jsem zamávala představě malé svatby a rezignovala jsem. Ono to nějak dopadne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas tak to máš za pár!! :) to se budu těšit na fotečky!! No, taky jsme to počítali, ale nakonec jsem se rozhodla, že nebudu zvát všechny mamky sourozence jen proto, že jsou to strejdové, ale vidím je tak jednou za rok, tak jim pošleme oznamko, ale jinak nic. Pozveme ty, s kterýma se opravdu stýkáme často, protože kdybychom měli zvát fakt všechno příbuzenstvo z obou stran, tak to bych musela zamluvit minimálně nějaké menší letiště :-D Ale někdo ty vztahy udržuje, takže pak je to rozhodování mnohem těžší, tomu rozumím. Tak uvidíte, ono to opravdu nějak dopadne. Hlavně si to užijte vy dva ! :)
Odpovědět
@janina_sun No právě, to je tak, že když se třeba slaví nějaké kulatiny, nebo je větší akce, tak se opravdu zvou všichni, takže jsem je z té svatby nemohla vynechat. Ono čím víc lidí, tím je větší riziko, že se něco pokazí, tak jsem se tomu chtěla vyhnout a nevyhla :-D Jo, no, už za pár. Já si pamatuju, když jsem se tu registrovala, tak mi to odpočítávalo nějakých 200 dní do svatby, jsem si říkala kolik je to ještě času, ale uteklo to hrozně rychle a ty poslední "svobodné" dny podle mě utečou ještě rychleji 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas jj, někdy mám taky pocit, že to počítadlo někdo přetáčí :-D :-D :-D Určitě to všechno dobře dopadne a přeji hoooodně štěstíčka!!!! x-)
Odpovědět
@janina_sun Díky! :-) Tobě přeju aby jsis krásně užila přípravy a aby přítel spolupracoval aniž by kladl odpor tvým nápadům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky už máme termínek a pomalučku začínáme zařizovat, zatím sme si to nechali pro sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kytiseeek ahojky, a jaké datum jste nakonec vybrali? nebo je to zatím tajné i pro nás? x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte holky, my už máme taky konečně termín 25.8.2012 :-) :-) a bude to na Bukovanském mlýně za Kyjovem. Fotit nás budou manželé Mlýnkovi :-) :-) :-) Zatím všecko vychází na jedničku!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kytiseeek tak to moc gratuluji !! krásné datum a skvělý výběr fotografů, mají fotky nádherné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujem moc, Mlýnkovi jsem si vysnila, předělali jsme k vůli nim i termínek ,mají to hodně nabité už , jsou profíci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kytiseeek tak to je supr, že to vyšlo !!! a už máš nějaké plány, jakou barvu svatby atd. ?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun miluju zelenou máme zelený celý byt :o) takže je to jasné, poslední dobou se mi líbí i kombinace zelená s ostrou růžovou :-) uvidíme uvidíme :-) :-) co vy, kdy to máte? a co všechno máte?
Odpovědět
@janina_sun já taky nechápu, jak se můžou vlézt do tak nízké částky... Já teda mám maximum asi 105 pro maximálně 60 lidí, nevím určité částky, takže semtam mám něco nadsazeno atd, takže jen tak orientačně... Ale je fakt, že my hodně utratíme právě za fotografa, kameru a šatky.. Kdybych se tohohle "luxusu" vzdala a vzala si nějaké hooodně levné dodavatele, tak se dostanu asi na nějakých 85 tis., ale níž ani nápad :-( prostě něco stojí pronájem, hostina, to jsou ty největší položky.. nevím, možná je to tím, že mám "celodenní svatbu", kdybych nedělala večer nic, tak to samozřejmě klesne, ale na 40 bych se nedostala ani omylem :-D Uvidím, jak bude vypadat celkový rozpočet, až budu vše vědět.. doufám, že se pod 100 dostanu.. ale nevim nevim... @kytiseeek vítám tě mezi námi! :-) Zelená s růžovou vypadá mimochodem opravdu nádherně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kytiseeek tak to zní jako krásná kombinace!!! x-) jinak my máme termín 18.8.2012 a jdeme do fialkové....možná k tomu dám ještě nějakou barvičku, ale zatím nevím
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Hani, tak mně to během dne kleslo o 20tis :)))) teď mi psala paní provozní z restaurace orientační cenu a vychází to 700-800/os. včetně pití !!! a já to brala tak 900-1000/os bez pití, takže paráááda :-D pak nám klesl i fotograf, s tím jsem mluvila po telefonu a bude stát na celý den max. 9tis a já počítala 15tis...takže mám radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun fialková je hit, taky se mi moc líbí :-) ale srdcová záležitost je zelená :-) holky taky doufám že se vejdem do 100 ky :-) :-) ale máme času dosti našetřit :-N
Odpovědět
@janina_sun tak to mně max. klesne pronájem, půjčení šatů, dort, kytice.. jinak už bohužel ostatní ceny mám pevný... Takže tam toho moc nebude... :-( snažim se škrtat, kde můžu, ale moc to nevidim. To bych fakt nesměla dělat celodenní svatbu... Ještě uvidím, je to jen přeběžnej rozpočet, takže kdo ví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs já myslím , že na svatbě se moc ušetřit nedá :-| :-| dělám kadeřnici a zažila jsem jednou nevěstu, která objížděla celé okolí a scháněla nejlevnější kytku, prstýnky, koláčky i šaty...tak snad pokud se člověkovi něco líbí tak už to za to dá a né vybírat šaty podle cenovky :-( to bych raději počkala než takhle... ale na druhou stranu jsme holky šikovné a nějaké drobnosti si člověk udělá a vytvoří sám a pak ho to o to víc ještě těší :-) :-)
Odpovědět
@kytiseeek Myslim si úplně to samý.. na nějakých věcech by prostě člověk šetřit neměl. Mám známou a ta se vdávala vysloveně "na cenu", aby to měla co nejlevnější, všecko si dělala sama, nebo přes známý. Nakonec, když jsem mluvila s jejíma sestrama, tak říkaly, že takovou svatbu by nechtěly ani zadarmo.. Prý vůbec nevěděla, že se vdává, páč se věnovala hostům, řídila hostinu, dělala moderátora, DJe, připravovala vše na oslavu ještě v den svatby... Tak to je pak taky na prd..
Odpovědět
Zdravím vespolek, tak jsem si říkala že je ještě brzy na to něco plánovat a jak tak koukám měla bych začít plašit ;) My ještě nemáme pevné datum ale uvažujeme o 18.8. 2012 jako spoooooousta z Vás tady ;) a to je tak všechno co zatím vím :D kruci....
Odpovědět
@barciii zdravím! :-) nj, v srpnu bude tohle datum asi hooodně oblíbené.. Já jsem si to myslela, tak jsem pro změnu začla plašit možná až brzy, až si členové rodiny vč. přítele klepali na čelo, ale aspoň teď už máme klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj, jako u nás...taky jsem (možná i díky beremku) začala plašit brzy, ale dnes jsem ráda, protože to nejdůležitější máme zamluvený (místo, restauraci, fotografa,...) a to ostatní vydrží až na začátek roku nebo na jaro x-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě to tak holky taky vidím, na začátek roku to pořádně rozjedem :o) tedkom to víme více méně jen my a potajnu sledujem okolí :o) zatím takové malé tajemství :-) ale je to poprvé v životě co to musím dotáhnout do konce a nepustit si pusu na špacír :-) chceme dát oznámka našim k Vánocům :-) :-) :-)
Odpovědět
no snad nebudu řešit nějakej problém když začnu trochu později....okolo sleduju jak to všichni stíhaj hrozně rychle :D tak nevim....... zatim mam akorát ten prstýnek na ruce
Odpovědět
Profilova fotka
@barciii určitě se dá vše v pohodě zařídit i pár měsíců před svatbou. Moje kamarádka měla nádhernou svatbu a začala 3 měsíce před termínem...takže vše je možný :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?