Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@nika89 jj, většinou dají. Akorát je potřeba prý dávat pozor na dodavatele.. hodně už jsem viděla fotek "před a po" aneb jak vypadají šaty na obrázku a v jaké podobě nakonec dorazí ušité z made in China.. někdy je to opravdu něco, co připomíná šaty na obrázku (a obecně šaty) jen vzdáleně.. :-| a momentálně jsem taky slyšela, že jsou problémy na hranicích, že zadržují zásilky, atd..
Odpovědět
@hannnahs Taky sem o těch problémech na celnici slyšela, ale našla jsem třeba i šaty za 17Kč což mě vážně pobavilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to máš Hani pravdu...to jsem slyšela taky...možná právě proto se do koupě ze zahraničí ani nepouštím...nějak to nezískalo mou důvěru, i když ceny určitě lákají....
Odpovědět
@nika89 no tak to už bych se fakt bála.. jako za 17 korun by nebyly ani nitě :-D @janina_sun jj, ceny by lákaly.. ale když občas vidim, co dorazí.. no nevim nevim, nevěřim tomu a když navíc nevim, komu to pak případně omlátit o hlavu, tak se mi do toho nechce :-D viz tyto odkazy.. to myslím mluví za vše.. http ://www. levnesaty.ic.cz/ http :// modnipeklo.cz/2010/09/na-miru-ze-zahranici-levne/
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no, právě :) já sázím taky radši na jistotu x-)
Odpovědět
@hannnahs tyhle kopie jsem už taky viděla, mam takovej pocit že si na převlečení dojdu koupit tílko, kraťasy a tenisky a bude... Navíc si myslim že to bude levnější než dávat takovejch peněz za šaty ;-)
Odpovědět
@janina_sun tak tak, když už si nechat šít šaty, tak radši v Madoře, než někde v Číně.. :-)
Odpovědět
@nika89 no a proč ne? Já myslim, že tady na beremku se to "moc řeší", že všechny nevěsty musí mít tamto a ono.. :-) já taky chtěla původně kupovat šaty na převlečení a pak jsem si uvědomila, že je neunosím.. tak prostě vezmu šatky, který už mám nějakej rok doma a jsou cca v jedné z barev svatby a zvolím jen doplňky.. :-)
Odpovědět
@hannnahs že jo, já bych je stejně taky neunosila, tak na co je kupovat ;-)
Odpovědět
@nika89 takhle to beru taky.. rozpočet neni nafukovací.. nechci kupovat nic, co nevyužiju (krom teda asi nějakých ozdob na auto.. tomu se asi neubránim..).. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Ahoj.My máme tiež stanovený dátum 18.8.2012 ak sa nič nezmení.
Odpovědět
Profilova fotka
@rucinka ahojky, tak to je nás tu s tímto datem převaha :) my také 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rucinka zdravím, tak to je super :-) vítej do party! A jak jdou přípravy? Už něco máte přichystáno, nebo aspoň představu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) , my máme 4.8.2012 a tiež sme chceli 18teho, ale ten bol už fuč a ako čitám, tak aj viem prečo :-D Inak máme sálu a fotografa už zajednané a samozejme ako správna budúca nevestička aj svoje šatičky mám vybraté, už iba nabrať odvahu a objednať ich, kedže sú z ebayu :-|
Odpovědět
@kokorunka3 4.8. je taky moc krásný krásný datum. Myslím, že nemáš vůbec čeho litovat.. spíš naopak :-) no jestli si podobný styl šatů zkoušela, tak se ti hned bude lehčeji objednávat, když víš, jak ti zhruba sluší a padne.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jasnacka, ze je to pekny datum sak je to nas datum :-) a vo svadobnych salonoch som este satky skusat ziadne nebola, ale mam v umysle to urobit presne ako pises, skusit podobny styl a ked mi pojde, tak by to nemal byt problem :-)
Odpovědět
@kokorunka3 přesně tak! Je to jen vaše datum, velký den, tak budeť by to nebylo nádherné :-)
Odpovědět
@kokorunka3 Ahojky my máme termín 3.8 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 v piatok je to síce nezvyklé, ale aspoň môžte dospávať o deň dlhšie :-D . Inak prečo v piatok, či tie čísla sú nejako symbolické pre Vás??
Odpovědět
@kokorunka3 Pro nás je symbolický datum 5.8, to jsme se dali dohromady, ale je to neděle, tak jsme si řekli že to uděláme dřív, před nedávnem jsme objevili kam chcem jet na svatební cestu a odlety jsou právě v neděli, takže v pátek se vemem v sobotu proberem z kocoviny a v neděli na 6 výročí odletíme na Rhodos :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Krásne to máte vymyslené :-) , už iba dieťatko naplánovať aby si rodila 5.8 a bude to dokonalé :-D
Odpovědět
@kokorunka3 Je to kdyby se povedlo :-) Ale máme pejska a ten se narodil 7.8, což je taky blízko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky plánujeme svatbu na srpen..Ještě opravdu nemáme rozhodnuto kdy, ale jak vím asi by jsme měli co nejdříve..Všichni tu jste nějak rychlí...já si pořád říkám, že mám čas se rozkoukat. Představa by byla,ale ty finance...No uvídíme jak to půjde. Každopádně díky za inspiraci---
Odpovědět
@lala230 tak vítej mezi námi a přeju příjemné plánování! :-) Tak každý má tu rychlost "plánování" jinou.. někdo to radši zařizuje víc dopředu, aby stihnul i jiné věci, někdo má všechny věci od známých a pak stačí plánovat třeba 4 měsíce před svatbou a bohatě to stačí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsme se dnes domluvili na 10.8.2012..a začínáme vymyšlet místo ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak Vás zdravím, právě jsem se tu registrovala a hlásím, že máme vybrané datum také 18.8.2012 ;-) Místo už máme vybrané, jenže si ho nemůžeme zamluvit ještě kvůli chybějící občance přítele, takže jestli nám to klapne nakonec toho 18.8. budeme vědět asi až někdy v listopadu. Je to sice na netradičním místě, ale bralo se tam už asi dost párů, takže doufám, že nám nebudou dělat problémy :-| Protože jak to tu čtu, tak ono vyřizovat něco na matrice je za trest a už se toho děsím teď :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám nové nevěsty ;-) Koukám, že 18.8.2012 je opravdu v kurzu :-D
Odpovědět
taky vítám nové nevěsty! :-)
Odpovědět
Já vás tu také vítám, koukám toho 18.8 je vážně v kurzu :-) Jinak dnes mi přišly ty růžové trenky co mám v albu... Přišlo mi že jsou strašně obrovský, tak jsem je šoupla sem na bazarek, a až teď jsem je poměřila s trenkama co už máme doma a nejsou zas o tolik větší(takže to bude asi tou jasně růžovou barvou :-D ) Tak jsem se rozhodla že si je zatím nechám a uvidím co bude za 14 dní až je dostane ;-)
Odpovědět
ahojte ak možem tak aj ja sa k vam pridam.svadbu by sme tiež chceli v auguste ( srpen ) bud 18.8 alebo 11.8.ešte nevieme presne . mate už niečo nakupene alebo rezervovane??? mne sa zda že je to skoro ale vidim že je pravy šas na nejake vecičky. :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?