Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@hannnahs Pro 50 lidí. nějaká výzdoba tam je, ale je to bez hudby a nějakých věcí kolem, je to jen "základ"...
Odpovědět
@nika89 no na základ pro 50 osob je to teda docela dost... když k tomu člověk ještě připočte hudbu, oblečení a ty drobnosti, tak budete přes 100 tis. jen to hvízdne.. :-|
Odpovědět
@hannnahs no právě, a na to fakt nemáme, už jsem psala do další restaurace kolik by to stálo u nich, tak sem zvědavá ;-) A jak jste na tom vy???
Odpovědět
@nika89 no hele vcelku bohužel podobně.. :-( sice nemáme tolik za pronájem a hostinu, ale za to jsme chtěli hezké video a foto - takže za to dáme necelých 20 :-| jinak zbytek máme už tak v "normálních" mezích, nechceme zlaté prsteny a tak, výzdobu si budu dělat sama, takže tam to bude jen o tom, co utratim.. Zatím jsem si dělala rozpočet jen sama, podle všech informací, které sem vyzjistila, ale docela jsem občas i nadsadila - pro jistotu, jeden neví, radši mít tu horní hranici.. jinak je to na oběd pro cca 30 lidí a raut tak pro 50...
Odpovědět
@hannnahs To určitě, jsem zvědavá co napíše, výzdobu si chci taky víceméně dělat sama, takže doufám že na tom taky něco ušetříme, ale přicházim na to že je toho čim dál tím víc na placení...
Odpovědět
@nika89 no já jsem si taky naivně myslela, kolik to tak bude stát a pak jsem si to hodila do excelu a nestačila se divit a už se škrtalo! :-D
Odpovědět
@hannnahs tak tam sem ještě nedospěla, ale časem se na to taky chystám :-)
Odpovědět
@nika89 no já tak nějak od toho všechno odvíjim.. abych věděla, co až kam si můžu dovolit..
Odpovědět
@hannnahs Taky to budu muset co nejdřív udělat, nejdřív počkám kolik budou chtít za tu hostinu, a pak si rozvrhnu kolik za co budu moct utratit... ;-)
Odpovědět
@nika89 jj, je to dobrej rádce, aspoň vidíš, jak na tom si a postupně můžeš upravovat :-) ten excel je na to výbornej :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@hannnahs dneska se na něj vrhnu... kamarádka z práce mají velkej pozemek, loni tam měli i diskotéky, vůbec by mě to nenapadlo, ale dneska mi nabídla že by jsme mohli mít oslavu u nich, s tím že mají bar s pípou dvě velký lednice na alkohol, dokonce i gril na kejtu... její přítel dělá zvukaře a občas i DJ, takže by jsme měli i hudbu, a navíc by jsme si všechno jídlo a pití mohli nakoupit sami, takže by to vyšlo docela levně,a ona ještě s jednou její kamarádkou by dělali hostesky, no uplně super, akorád jsem zvědavá co na to řekne má druhá polovička :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@nika89 no tak to je bezva :-) měla by jsi o finanční starost míň. Sice by to stálo víc zařizování, ale je to super varianta ;-) a jestli je to ještě i nějak krytý, tak byste nemuseli pronajímat ani žádnej stan.
Odpovědět
@hannnahs prý je, já tam ještě nebyla, ale bylo by to fajn, v tom hotelu chtěj za oběd pro 50lidí necelejch 16000Kč s tím že je tam sleva na obřad, tak mě napadlo mít tam obřad a oběd, a pak hned odjet tam ;-)
Odpovědět
@nika89 ty jo, to je dost málo na oběd pro 50 lidí, teda co jsem se zatím setkala. To je fakt dobrá cena.
Odpovědět
Přidávám nové informace, svatba cca 20 lidí, termín zamluven, zvolena kombinace modro -stříbrná-bílá.
Odpovědět
@lenda26 to už se těšim na tvoje album (třeba i předsvatební) :-) ta kombinace modré, stříbrné a bílé bude vypadat nádherně, tak slavnostně :-)
Odpovědět
@hannnahs Berou 314Kč na osobu s tím že je v tom předkrm-šunková rolka s křenem, polévka- hovězí vývar s knedlíčky, hlavní chod- svíčková s houskovým knedlíkem šlehačkou a brusinkama a přípitek.... :-)
Odpovědět
@lenda26 přidávám se k @hannnahs bude to nádhera :-)
Odpovědět
Už mám danou fotečku uchvátncýh šatů, ale chce to dolů minimálně 15 kg, takže hurá do fitka...
Odpovědět
@lenda26 snad nebude tak zle ;-)
Odpovědět
@hannnahs můžu mít dotaz, když sis dělala ten rozpočet, kolik sis napočítala za květinovou výzdobu, vůbec nemam páru kolik to může stát :-(
Odpovědět
@nika89 hmm, to je fakt dobrý. No hele za ty kytky si taky nejsem jistá, na ty jsem se totiž ještě neptala :-( ale jinak já nebudu mít nic jiného než svojí kytičku, pro maminky a pro svědkyně náramky, plus možná kytka na stůl oddávajícího (ten nevím, jestli je v ceně) a záleží z jakejch kytek to bude... dala jsem si tam 5 tis., což beru jako maximum a počítám s tím, že to bude snad levnější...
Odpovědět
@hannnahs Tak to já jsem to přehnala, napočítala jsem radši 10tis. :-)
Odpovědět
@nika89 no tak jestli budeš chtít nějaké kytičky na stůl, nebo jinou výzdobu květinovou - třebas na auto, tak ono se to může vyšplhat ;-)
Odpovědět
@hannnahs na auto už mam plyšáky :-) Určitě budu chtít vyzdobit stoly při hostině, v ceně obřadu máme zahrnutou i květinovou výzdobu oddacího místa, takže jde jen o stoly a kytky pro mě svědkyně a maminky... No jo svědkyně, myslíš že je blbí když budeme mít oba za svědka holku?
Odpovědět
@hannnahs Tak teď se mi ozvala paní jak od nich mám ten závoj, prý jim ho mám poslat zpátky, i s mým číslem účtu, zaplatí mi oboje poštovné a ještě mi na něj dají slevu a spraví mi ho ;-)
Odpovědět
@nika89 tak to myslím, že se ti na 10 tis. nevyšplhá ;-) to bys musela buď chtít hodně exotické květiny, nebo takové, které nejsou vůbec v daném období sehnatelné, páč nerostou... My máme taky dvě svědkyně. Nevidím na tom nic divného, za svědka máš mít někoho blízkého, takže vybírat podle toho, a ne podle pohlaví :-) myslim, že nikde neni kodex, že by měl jít muž a žena :-) i když je to asi obvyklejší, že si chlap jako svědka vezme kamaráda.. A myslíš, že to chceš ještě riskovat?? Já nevim, nebude to vyspravení vidět? Ale jako chovají se vstřícně, že ti zaplatí i poštovné, to se jim musí nechat. Ale nějak ti nevím no.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si pročetla pár diskuzí nad rozpočtem svatby....a říkám si, jak to ty lidi dělají, že se vejdou se 60 lidmi do 40tis??? Třeba fotograf je stojí jen 2tis...hudba 3tis...tak já nevím...já ať počítám jak počítám, pod 70tis mi to prostě neklesne Jak to máte vy, holky? já počítám max. 100tis...ale někde ceny vůbec netuším, tak tam mám spíš dané nadnesené ceny...takže věřím, že to bude míň...
Odpovědět
@janina_sun Do 40.000,- to není problém pokud nevymýšlíš blbosti, nezapočítávám do toho ovšem rozpočet na svatební hostinu, to se do 40.000 při 60 lidech nemůže vlízt nikdo :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?