Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 tak záleží, jak si svůj rozpočet představujete a kolik jste ochotni utratit. Není problém oznámit, že ubytování nehradíte (nebo sežeňte nějaké levnější ubytování, které vám rozpočet tolik nezasáhne). Pokud to máte blízko bydliště, není problém domluvit nějaké řidiče a nechat spát svatebčany u vás doma nebo po příbuzenstvu. Určitě něco vymyslíte :) já osobně bych se ale nebála oznámení, že pokud bude někdo přespávat, tak na své náklady, myslím, že to každý pochopí. Případně zaplatit ubytování jen pro ty, co jsou opravdu hoooodně z daleka.
Odpovědět
@lenda26 Ahojky, můj nastávající něco podobného řešil s klukem v práci, ty to vyřešili tak že si na celý večer pronajali taxíka a ten průběžně vozil hosty domů, stálo je to něco kolem 1500,- což myslim si není tak špatný. My bychom chtěli celou svatbu v hotelu kde za dvoulůžko chtějí 1600,- takže se nám vyplatí spíš ten taxík :-)
Odpovědět
Jinak konečně jsme se hnuli z místa. Minulý týden jsme byli v tom hotelu, ale nezastihli jsme provozního, paní na recepci si na mě vzala číslo že se ještě ten den ozve.. Docela jsme podléhali depresím že se neozívají, a dnes odpoledne konečně zavolal :-) Do konce týdne nám poště předběžný rozpočet na kolik by nás svatba vyšla, jsem na to docela zvědavá, doufám že to nebude pálka ;-)
Odpovědět
@nika89 tak to my jsme furt nějaký zaseklý :-D dostali jsme akorát nový ceník od fotografa a konečně potvrdili rezervaci, tak mám radost, že tohle je taky uzavřený. Jinak zatím nic.. Musíme zajít do restauračky,ochutnat jak vaří a domluvit se s panem provozním co a jak :-) furt to odkládáme, ale asi to neni nejlepší nápad... Tak aspoň budete vědět, na čem jste.. kdyby to bylo moc drahé, tak to budete aspoň vědět zavčas..
Odpovědět
@hannnahs Asi tak nějak, navíc tam chceme mít úplně všechno, takže pokud to bude finančně v pohodě, máme vlastně většinu důležitejch věcí zařízenejch ;-)
Odpovědět
@nika89 tak to by bylo super! To by si toho měla hodně z krku. Jestli to bude cenově přijatelný, tak bych to brala všema deseti :-)
Odpovědět
@hannnahs Na to se chystám :-D Aspoň nějaká dobrá zpráva, zubařka mi v pátek oznámila že mi vytrhne dva moudráky, tak mi to zkazilo náladu, ale ten telefonát dneska mi jí zase zvednul :-)
Odpovědět
@nika89 No možná to bude trošičku dražší, než kdyby sis to dělala sama, to je jasný, ale záleží o kolik.. Ono někdy se to vyplatí, než nad tim strávit horu času... O osmičkách mi nemluv.. teď mi rostou :-( mám pocit, že se mi posouvaj všechny ostatní zuby v čelisti.. blééé :-p a vypadá to, že asi nerostou ani moc moudře, na to, že jsou to moudráky :-) spíš tak trochu křivě.. k zubákovi jdu asi za měsíc, tak jsem zvědavá, co mi na to řekne :-(
Odpovědět
@hannahs Mě právě rostou horní oba dva dozadu, takže musej ven :-( Docela se bojím, ale snad to bude dobrý :-)
Odpovědět
@hannnahs Chci se jich zeptat jestli by jim nevadilo že bych si nějakou výzdobu vyrobila sama doma, že by to mohlo být levnějsí :-)
Odpovědět
@nika89 tak to na tebe budu myslet! Já jsem hrozná, co se týče injekcí, jsem fakt hysterická, takže toho se bojím pak u případnýho trhání, no a ani ta bolest mi neláká.. ale těch injekcí se fakt možná bojim víc... Jinak jediný, s čím jsme ještě hnuli u svatby je trošičku jiný barevný ladění - hlavní furt oranžová, ale jako střední barva zelená a pak jako doplněk červená :-) tak jsem na to zvědavá, jak to nakonec bude vypadat :-) to jen tak mimo, abych nějak zjemnila tu šílenou diskuzi o osmičkách :-D
Odpovědět
@hannnahs to já se taky nejvíc bojím tý injekce, bála jsem se jich vždycky, když mi berou krev tak v poho, ale jakmile mi chtěj dát injekci, nebo napíchnout kanilu je konec ;-) K těm barvám když jsem začala dělat ty tužtičky řekla jsem že barva už se měnit nebude, a od mého milovaného protějšku se ozvalo, a proč ne, předtim už si taky dělala vývazky a změnilo se to (podotýkám že jsem jen zkoušela jestli mi půjdou, nebo je budem muset objednat, a udělala jsem jich asi 5) Tak to mě pobavilo protože 100 tužek už bych opravdu neomotávala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@nika89 :-D :-D tak to já když jsem doma řekla, že jsem pozměnila barvu, tak moje drahá polovička na mě vrhla takový pohled, že jsem úplně zapomněla, co že jsem to chtěla říct :-D
Odpovědět
Taky máte pocit, že chlapy takové to shánění kolem svatby nezajímá? Ptám se modro-stříbrná kombinace nebo zeleno-zlatá? A odpověď, mně je to fuk. Vážně na zabití.
Odpovědět
@lenda26 no tak barva je to zatím to jediné, do čeho se přítel velice aktivně zapojuje. Jelikož jsme se shodli jen na jedné barvě, tak si pečlivě hlídá, aby to tak zůstalo :-D jinak vybírám já a přítel vždycky jen schvaluje. Jinak samozřejmě na místě, matrice atd. se mnou byl. Ale zatím je v klidu, říká, že to přijde po Novém roce :-D
Odpovědět
@hannnahs uvidím jak to půjde dál, 414 dnů do svatby, tak to snad nějak půjde... :-)
Odpovědět
@lenda26 no minimálně chytne nerva :-D já myslim, že ty chlapi ta svatba opravdu nebere nějak extra, jako nás, a už vůbec ne takhle dopředu :-)
Odpovědět
@hannnahs To máš pravdu, nebudu to řešit, jenom budu konzultovat, beru si příklad ze ségry, která se vdávala před třemi týdny a vím, čeho se vyvarovat.
Odpovědět
@lenda26 tak to máš alespoň dobrý příklad :-) já jsem vlastně první v naší rodině po 30 letech, kdo plánuje svatbu, takže já jdu tak trošku "na blint". Na pár svatbách jsem sice byla, ale tam člověk nevidí do toho "zákulisí" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj...pokud se nic nezmění bude to 28.8. 2012, takže se přidávám...
Odpovědět
Profilova fotka
@k2katka ahojky :) vítám Tě!! a už máš nějakou představu? :)
Odpovědět
@k2katka taky tě mezi námi vítám, máte krásné datum! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji velmi pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Přemýšlím o 2 místech. Zámek Belcedi v Brně nebo Letohrádek Mitrovských. Pak jsem doufala, že se budeme fotit na zámku ve Slavkově. Mám krásné šaty s dlouhou vlečkou - jak pro princeznu, tak bych chtěla mít svatbu na zámku, no.
Odpovědět
Profilova fotka
@k2katka to budeš fakt princezna :) a máš fotečku těch šatů?
Odpovědět
@k2katka Taky tě tu vítám, máte vážně moc hezké datum :-) @lenda26 Je koukám že u vás se dozvídáš na všechno jen mě je to fuk, je ještě čas :-) Jinak mi přišel závoj za ten reklamovaný, a věřte nebo ne budu ho opět posílat zpátky, je v něm díra, takže tentokrát chci zpátky peníze :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ne, ale hned jak mě někdo vyfotí, tak vám to ukážu. Děkuji. Katka
Odpovědět
@nika89 to myslíš vážně? Holka ty máš pech.. :-| to už bych fakt chtěla peníze.. to neni normální, aby ti nejdřív poslali znečištěnej a podruhý s dírou!
Odpovědět
@hannnahs docela sem koukala když sem si toho všimla, už to že byl jednou reklamovanej a pořádně ho nezkontrolovali než ho poslali... už sem jim psala maila tak sem zvědavá co odpoví... A už mi poslali i ten rozpočet z hotelu, obřad, hostina i raut kromě pití by nás odhadem vyšel na 80 tisíc, což je docela dost :-(
Odpovědět
@nika89 no právě, když by jim na tom záleželo, tak to aspoň zkontrolují, i když to přes ně jenom jde... Vykašli se na ně.. snad seženeš stejnej nebo podobnej i jinde.. S těmahle to vzhledně nemá cenu.. A pro kolik to máte lidí? A těch 80 tis. je teda vč. nějaký výzdoby atd? No a ještě krom pití, to taky dělá hodně..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?