Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@cepinek já myslim, že to problém nebude ;-) to jenom ta matrika má furt tendence zdržovat :-) ale doporučuju asi dodavatele zajistit co nejdřív. Pro sichr... Vždyť jen kolik nás už tu je na tohle datum..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ;-) naštěstí jsme každá z jiného karaje... ale věřím, že u nás o toto datum bude taky dost zájem. Oslavu budeme mít na penzionu u známého, takže to problém nebude a zbytek začneme řešit. Jen se mi to zdá ještě brzo... Vždyť je to ještě rok a víc do svatby... jen abych se nedvila až začnu zařizovat
Odpovědět
@cepinek taky jsem koukala, že jsme každá odjinud. I když, třebas u mě to nehraje až tak roli :-D páč já mám třeba DJ z Jižních Čech od Budějek a tak... mám to hrozně roztahaný :-D
Odpovědět
@hannnahs já osobně sem na to taky zvědavá, ale docela se mi to líbí :-D
Odpovědět
@nika89 mně teda taky. Samotná růžová se mi nelíbí.. ale takhle v kombinaci to bude vypadat skvěle :-)
Odpovědět
@hannnahs doufejme... Můj nastávající mě pořád něčím překvapuje.. Minulý týden z něj vypadlo že už to nejni zas tak daleko, že by se mělo pomalu začít nakupovat, a včera večer zas že by sme se mohli dojet příští týden zeptat do toho hotelu kde to chcem mít co a jak a podávat se tam, už se docela těším :-D
Odpovědět
@nika89 to je ale hezký, že se takhle zajímá :-) to moje drahá polovička je zatím taková laxní :-D Říká, že času dost, že si to do tý doby možná ještě rozmyslí a tak dále :-D :-D samej vtípek a zařizování žádný.
Odpovědět
@hannnahs To byl ten můj taky a teď z ničeho nic otočil, docela mě to potěšilo ;-)
Odpovědět
@nika89 to věřim :-) já si ještě počkám.. přeci jenom si říkám, že je to ještě dost daleko na to, aby si to ten můj chlap nějak uvědomil... to spíš já jsem taková zapálená :-D myslim si, že to začně, až mu budeme kupovat oblek a tak :-) zatím je to zařizování takovejch "nehmotnejch věcí", jako je místo, a tak.. nemáme moc v ruce.. Akorát když jsme platili zálohu za kameru, tak přítel znervozněl a řikal "šmarjá, já jsem zaplatil něco na svatbu, to už je pevný, pane bože!!!" :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs :-D To sou chlapy, my potřebujem našetřit nějaký penízky, sice něco málo máme, ale rozhodně to není dost :-| Doufám že to všechno stihnem :-)
Odpovědět
@nika89 tak to my určitě taky.. já se snažim i nějaké věci zařizovat dopředu a platit dopředu, aby ten výdaj na konci byl přeci jen menší... tak doufám, že se nám to povede tak nějak rozložit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Hani, a jakýho DJ jste nakonec vybrali? Měl i nějaké ukázky nebo jste dostali doporučení, že jste vzali DJ takhle z daleka?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nika89 To bude krásná barevná kombinace :) jemná a zároveň veselá, pro mě taky za jedna!! :)
Odpovědět
@janina_sun no ono se to všecko tak nějak sešlo :-) jednak tady na beremku má docela dobrý reference (DJ Bory, zkus si ho tu najít), sice občas říkají, že hned neodpovídá, ale to chápu, když toho má hodně a nestíhá, tak se nedivim, že mu občas něco vypadne :-) no a za druhý, kdybych vzala DJ z Prahy, tak to bude cenově asi tak nastejno... Tady jsou zase všecky věci a dodavatelé dražší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak psát mu asi ani nebudu...termínek máme stejný, tak by stejně napsal, že už je zabraný ;-) Ale najdu si ho pro zajímavost, pořádáme někdy akce a dětské dny v práci, tak by se třeba hodil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No paráda!!! to vypadá víc než dobře!! A udrží Ti zábavu, když to i odmoderuje ;-)
Odpovědět
@janina_sun že jo? A ta cena se mi taky vůbec nezdála špatná :-) já ti pak dám vědět, jakej byl :-D ale myslim, že podle všech těch referencí a tím, že on opravdu dojede všade, tak bude ideální i na jakýkoliv oslavy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no určitě! má zajímavé reference, program, nabídku a cena suprová, takže věřím, že o zábavu bude postaráno :) taky stále váhám, zda kapelu nebo DJ.... :-|
Odpovědět
@janina_sun já jsem taky váhala... ale když jsem viděla ty ceny kapel... :-| já bych nechtěla takové to duo, to už spíš nějakou větší kapelu, aby ta písnička od nich nějak zněla a ne jen něco, co vypadá jako ta písnička.. a to duo holt nedokáže :-( a na nějakých 6 hodin.. to bych se vůbec nedoplatila! Tak jsme se s přítelem dohodli, že takhle to bude lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to máš asi pravdu...já se tedy zatím o kapelu ani DJ konkrétněji nezajímala, tak nevím, jak se ceny pohybují...ale je jasné, že DJ vyjde asi levněji
Odpovědět
@janina_sun záleží, kolika členná kapela no.. to duo by asi vyšlo možná levnějc, než ten DJ, ale těžko říct.. málokterý duo má ceník na netu, teda aspoň co jsem viděla :-) ale taková 5členná kapela z Prahy.. to bych řekla, že může být klidně i dvojnásobek peněz jak za DJ a ještě na kratší dobu...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no právě...a jak jsi psala...mít jen duo, tak to bude dle mého takové nemastné, neslané...
Odpovědět
@janina_sun přesně... některé ty písničky jsou pak k nepoznání. A když by to zrovna byla moje oblíbená, tak by mi to i mrzelo :-) ten DJ má výhodu, že ti zahraje cokoliv a naprosto přesně :-) sice nemá takovej "drajv" jako živá kapela. Ale nebojim se, že by nedokázal rozproudit svatebčany.. šikovnej DJ to zvládne levou zadní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No, ten, kterýho jste vybrali vypadá, že se vám o zábavu fakt postará :) že naprosto vynahradí třeba nudnou kapelu, která mi tomu takovej šmrnc nedala. Dle referencí má dost zkušeností a třeba vám tam vymyslí i nějakou hru nebo soutěž :)
Odpovědět
@janina_sun no to se ho chci ještě zeptat, jak myslí ty hry :-) jestli jako jen moderuje, nebo i vymýšlí a jestli má nějaký propriety :-) jsem fakt ráda, že jsem narazila na beremko, páč tady je to opravdu skvělý, že si tu může člověk najít ty reference :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jj,je to paráda. Já díky beremku taky našla spoustu inspirace a nápadů...ještě nedávno jsem ani nevěděla, co je vše potřeba a teď už se člověk trochu orientuje :-)
Odpovědět
@janina_sun přesně :-) já jsem ráda, že něco zařizuju už dopředu.. páč přijít na tohle vše měsíc předem, tak mi asi klepne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no to teda! :) moje kamarádka se vdává teď v sobotu...se zařizováním začala někdy v únoru a docela se hroutí...což chápu...
Odpovědět
@janina_sun když ono to vypadá tak jednoduše :-D člověk si řekne, tak fajn, zařídím si svatbu, má jakoustakous představu a najednou zjistí, že k tomuhle je ještě potřeba tohle, že tamto je moc drahý si nechat udělat, tak že radši vyrobím sám, což je zase čas navíc... prostě se to pak začne valit a jeden neví, co dřív :-) do toho ještě většinou nejde nic, tak jak má, semtam se objeví problém s dodavatelem a začíná teprve ten pravý pořádný kolotoč :-D Nebo teda já jsem ještě nikdy tady na beremku nenarazila na nikoho, kdo by svou svatbu komentoval slovy "vše šlo jak po másle, stačili jsme vše zařídit během dvou měsíců, žádný spěch a bylo to perfektní" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak to jsi napsala stručně, jasně a trefně!! :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?