Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No ono se to zdá a tak hrozný to není fakt :) My měli taky zámek, resp ještě pořád máme rezervovaný park (bylo to původní rozhodnutí), ale jak říkáš, ty prachy to je masakr, park stojí dvacku a to se boříš do hlíny podpatkama :). Tak jsme po zralém uvážení začli hledat jinou alternativu a nakonec to budeme mít tam, kde jsme se poznali :), trocha sentimentu :-D .
Odpovědět
@lamorgaine jojo, taky jsme chtěli zámeckou zahradu, ale nejen že se člověk "boří do hlíny"...co jsem tak slyšela, je to tam jak na běžícím páse, člověk tam vletí a honem ho zase ženou pryč. A pak mě trochu vadilo, že v zahradě dělají jen poslední svatby dne..a čekat do čtyř, nebo pěti hodin odpoledne to by se mi tedy nechtělo. A náhodou je to krásný udělat si to tam, kde jste se poznali...to by u nás tak trochu nešlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ty jo, no tak to by bylo teda óbr pozdě :)... Colloredo colloredo :-D nedomyslel to :) A kde jste se poznali, že by to nešlo?
Odpovědět
@lamorgaine asi chce mít doma klid...když jsme tam byli naposledy, tak průvodkyně říkala, že si v tom nepřístupném křídle udělal bydlení... No nejdřív přes "Anonnci" a pak jsme se prvně viděli v Tescu na Zličíně...to by asi koukali, kdybychom se tam nahrnuli ke kasám s matrikářkou a začali tam s obřadem! :-D
Odpovědět
hele holky a máte už nějaký rozpočet svatby?kolik asi tak utratíte??já měla původně 60tisíc ale postupně to jde nahoru.. :-S
Odpovědět
@chevalinka radši nemluvit.... my jsme na 100tis a bojím se, že to poroste. :-(
Odpovědět
Haha, tak to já mám opačný problém, potřebovala bych něco přibrat hlavně v horním objemu :-D Paradoxně, ač velikosti 36, mám se šaty taky problém, jelikož mi ve všech salonech cpou korzety, do kterých já ale fakt nemám co dát a abych celej den hlídala šaty, jestli je náhodou nemám u pasu, tak to teda fakt ne! Nebo se všelijak vycpávat... Byla jsem na svatbě, kde si nevěsta takhle "nahonila" prsa do korzetu a nakonec v tom všem byla tak nacpaná a sešněrovaná, že málem zkolabovala ještě před obřadem.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak to tě chápu po takový zkušenosti :-) Já jsem si šaty na maturák koupila teda spíš mi je koupila babička. Pořád je mám doma, jsou taky korzetový a dole volný :-D Pamatuju si, že holky si taky dost půjčovaly šaty a taky moc spokojený nebyly, to je fakt. Nevím teda kolik tenkrát dávaly. Dokonce jsem kamarádce při odšerpování zavazovala korzet, protože se jí celej rozvázal. Jj, to jsou vzpomínky :-D A teď je to tu zase, ale ve větší míře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 No do čtyř měsíců, tak to jsi fakt dobrá :-) Malému byly čtyři měsíce začátkem měsíce a od porodu jsme zhubla jen 4.kila :-S Od příštího měsíce už máme povolený příkrm od pana doktora, takže snad se to v lepší obrátí :-) Taky ti držím palečky, abys to zvládla, ale pět kilo není tak moc na hubnutí. To já mám před sebou minimálně 10 :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Tak to jsme na tom podobně já tak minimálně 10 :-p tak s chutí do toho :-D Máš taky mimčo? A jak staré?
Odpovědět
@zoufala_nevesta :-( taky na houby teda ...
Odpovědět
@janina8 to se máš že máš 4měsíce od porodu.já mám 9,5měsíce a mám jen 5dole ]-( ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
@hannnahs však počkej až budem mět po svatbách,jak nám ten stres bude chybět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina8 Mám mimčo 7 a půl měsíce, k tomu pětiletou a skoro osmiletého :-D
Odpovědět
@lucysek no já už nevim, s čim se mám stresovat dřív, takže myslim, že mně to chybět teda nebude :-D
Odpovědět
tak už mám objednané spodní prádlo :-D a mám hroznou radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka To půjde neboj, dneska mě vytáhla tchyně a byla jsem si skoro po roce zacvičit a hned má člověk ze sebe lepší pocit :-D Máš chlapečka nebo holčičku?
Odpovědět
@janina8 chlapečka zlobivého :-D :-D a co ty??
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Jejda, tak to máš veselo, obdivuju tě ;-) Musí to být mazec plánovat svatbu a ještě se starat o rodinku
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka taky chlapečka :-) Zatím je to poklad, ale uvidíme až se rozkouká a začne lézt, to se pak nezastavíme :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@janina8 Děti jsou zlaté, všechny :) a drahý je pracovně mimo čr, tak o něj moc starostí nemám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka s tím rozpočtem... my jsme taky kolem 100, ale je to mazec, mám pocit, že je všechno snad předražený nebo co :) Někde jsem tady četla, že všechno, co má přídavné jméno svatebmí je automaticky dražší než ta samá věc nesvatební... no Česko no :-|
Odpovědět
@lamorgaine :-D :-D
Odpovědět
@janina8 no Domča leze a už se i postaví a snaží se chodit není den kdy si něco neudělá! 8-( 8-( dneska to byl konferenční stolek,přišlo mu hrozně fajn stavět se a sedat si opřený o stolek tak se při sedání přaštil do brady to bylo řevu ]-( ]-(
Odpovědět
@chevalinka holkya a bude hůř. Já mám doma 8letého a teď deseti měsíční co leze jako drak, chodí okolo nábytku a povídá od rána do večera a do toho všeho zkouším šaty. Je to docela sranda, ale fakt se těším až budeme v ten den obě jako princezničky:-)
Odpovědět
@mvkoty nestraš já si každý den říkám že už hůř snad nebude :-D
Odpovědět
@chevalinka počkej až budou chodit.....to bude teprve masakr.....já to vidím už teď už dva dny zlkouší se pouštět a stát sama a to už je jen kousek k tomu aby udělala první kroky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj spolunevěsty :-) Všem přeju krásné ráno....musím se s váma podělit o mou dnešní radost...svatby se to sice netýká, ale přesto... Dneska má náš chlapeček 1 rok. Připadá mi neskutečné, že už je to vážně rok, co jsem jela do porodnice...včera jsem si do půlnoci prohlížela fotky, když byl úplně malinký a bulila jsem u toho jak pitomá. V sobotu máme oslavu, takže mě teď čeká úklid a chystání všeho....a pak zase budu šílet ze svatby....:o)))
Odpovědět
@estrellita86 tak to gratuluji :-) my máme rok v dubnu takže mě čeká to samé za tři a půl měsíce ;-)
Odpovědět
@estrellita86 :-) u nás se bude o víkendu taky slavit, ale ty jedničky budou dvě :-) 11!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?