Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zoufala_nevesta Ahoj, to máš docela těžké rozhodování. Ale jak už tady zaznělo, taky bych se přiklonila k názoru udělat svatbu dříve, tedy před narozením miminek. Já jsem teda prošla šestinedělí ani nevím jak, ale není zrovna vhodná doba na oslavy z pohledu té maminky. Přece jen než se do té role člověk dostane a než se všechno uspořádá chvíli trvá. Každopádně držím palce při plánování, dobře to dopadne uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Ta naše taky, jéé ta by řvala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Já vim, asi to musí být těžké když je pryč. Asi bych se ustejskala. Když jsme se přestěhovali z Prahy na Jižní Moravu vypadalo to v jednu chvíli, že v Praze zůstane pracovat. To jsem byla ještě těhotná a nakonec z toho sešlo. A teď jsme oba rádi, že ho máme doma, i když mi do příprav a vůbec brblá. Na jednu stranu mě to někdy štve, ale někdy jsem ráda. A kdy se ti vrátí domů?
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka jj, to jo no. Nevím podle čeho to berou, on malého vždycky sám vyzkouší, na bříško, do sedu, pak stání a řekne mi. Tak, ale myslím, že o nic jste nepřišli ne? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak přemýšlím o obleku pro miláčka...k žluté svatbě se mi šedý, stříbrný ani bílý, nebo béžový nezdá. Na chvíli jsem myslela na smetanový, ale to by vedle mých bílých šatů nevypadalo hezky... Taky mě pořád napadá hnědá, ta se ke žluté určitě hodí...ale zase se mi nelíbí, a nezdá se mi slavnostní....Achjoooo...kdyby nebyl stará konzerva, mohl jít v džínách, a bylo by po problému, ale to on néééé :-N
Odpovědět
@janina8 nepřišli on totiž všechno už dělal sám a když jsme jí to řekli tak řekla ať ho nepodporujeme tak jsme jí to pak už ani neříkali..teď jí to ale už řeknu protože už se mi včera pustil od nábytku a udělal krok ke mě a spadl..
Odpovědět
@pupickova no ono sehnat i hnědý oblek nebude lehké.. moc sem jich neviděla (pokud teda vynechám ty světlé - krémové, ty jsou v pohodě), ale móda tmavších hnědých už je dávno pryč.. Já bych volila asi černý.. hezky by to kontrastovalo... máš pravdu, že nějaký světlý k tomu asi moc nejde..
Odpovědět
@hannnahs asi to stejně nakonec skončí na tom černém.... Právě jsem s drahouškem dotelefonovala...řekl mi, že je mu to jedno, že když budu chtít, že se mnou zajde něco vyzkoušet, ale ať nepočítám s tím, že by lítal po krámech a zkoušel v každém dvacet obleků....ať prý už dopředu předvyberu a on pak jenom odkýve a zjistí jestli mu to je :-D
Odpovědět
@pupickova hmm to my byli v Liberci v Nise a tam jsme chodily pořád dokola a zkoušeli všechny saka ]-( a ani jedno nebylo ono!byli jsme tam 4 hodiny s dítětem!!!! no a další den jsme šli do Fóra a to bylo to samé ale po 3 hodinách jsme to vybrali!díky bohu!!když už jsme byli opravdu zoufalí tak jsme říkali že pojedeme do Polska že tam snad něco mít budou..
Odpovědět
@chevalinka ááááá nestraš! To ho zabije! Ale nejdřív zabije on mě! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka hm, to je divné, proč ho v tom nepodporovat? Nějaká divná paní doktorka fakt. Určitě bych jí to řekla. Chudák, tak musí být potlučený :-S Ale nevzdává to co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina8 Nevrátí, my půjdeme po svatbě a tím i po prázdninách na nový školní rok za ním. Má tam dobrou práci a pro děti to bude obrovská výhoda do života, když budou mít anglickou školu. A hlavně je tam úplně jiná mentalita než tady v tom Kocourkově, což jsem šťastná, že budou moct poznat něco jinýho :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pupickova A co modrý? Ten by šel i k té zelené a přibrala bych i modrou, třeba jen na doplňky :-D
Odpovědět
@lamorgaine nooo tak to teda nevím :-D Že bychom měli tu svatbu žluto - modro - zelenou? :-D To bych tam nakonec mohla zakomponovat i tu mojí milovanou růžovou... :-D Když už veselý, tak pořádně! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Aha, no taky řešení a myslím, že dobré. Jak píšeš určitě to tam bude lepší než tady. Takže už se nemůžeš dočkat až budete mít stěhování za sebou :-) Jak často se tedy vídáte? Na druhou stranu si nelezete na nervy a jste si vzácnější :-)
Odpovědět
@janina8 ne nevzdává :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Tak to je dobře, šikula jeden. Těch modřin a boulí ještě bude. Mám obavu, že nás to taky brzy čeká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Náhodou, myslím, že fantazii se meze nekladou :-D zkus tuhle stránku a tam dát všechny ty barvy dohormady, mě to náhodou přijde naprosto úchvatný... i s tou růžovou (najde ti to fotky na kterých jsou ty barvy, aby sis je uměla představit pospolu :) ) http://labs.ideeinc.com/multicolr
Odpovědět
@lamorgaine tak když mu tuhle barevnou kombinaci oznámím, tak si mě nevezme! :-D Jinak dík ta ten odkaz, to jsem neznala, a moc se mi to líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ale vezme ,neboj :-D , když to nebudou nějaké křiklavé barvy... a ikdyby tak co, bude léto, krásný počasí, tak tam patří veselý barvy :)
Odpovědět
@lamorgaine :-D když on je chudák taková citlivá povaha... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Tak to můžeš udělat v těhle barvách, ale pastelových odstínech, ty budou jemnější, něžnější a pro citlivější povahy :)
Odpovědět
@pupickova k té žluté je to asi takové nejlepší řešení.. ti chlapi to mají holt horší. Ale tenhle názor znám taky, že nebude nikde nic zkoušet.. ale neboj, ono se to třeba časem pohne.. Aspoň moje drahá polovička se teď na zkoušení vyloženě těší, co jsme byli na tom svatebním veletrhu, a tam viděla asi jenom 6 modelů od naší prozatím vybrané firmy a bylo mu to málo :-D tak dokonce sám říkal, že se tam musíme jít podívat :-D
Odpovědět
@hannnahs no nějak ho dokopat musím :-D Bude sice brblat, ale nakonec to taky nějak přežije :-) @lamorgaine jo jo...stejně nakonec nějak barevně budu muset začít řádit a ten oblek...asi nechám výběr barvy víc na něm a budu doufat, že se nezamiluje do nějaký hrůzy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No to je dost divná zelená teda :-. ta se snad ani k té žluté nehodí :-D
Odpovědět
@lamorgaine no já vím 8-( Taky mě napadlo půjčit si potahy na židle a po starostech...ale nevím nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No řeknu ti, že bych si raději půjčila potahy na židle, tohle je fak taková spíš šedozelenodivná, přemýšlím, čím ještě by se to dalo zachránit :) :-D
Odpovědět
@lamorgaine taky nevím kdo mi nakukal, že musí ladit i židle....normálně bych se nad tím vůbec nepozastavila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Viď? :-D
Odpovědět
@lamorgaine to je tak když člověk z nudy prolejzá beremko a jemu podobný stránky... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?