Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@nwa určitě to tak mělo být :-D
Odpovědět
já mám šaty koupené přes internet a sedí mi perfektně :-) foto bych měla mít v albumu snad,dávala jsem foto poprvé :-D
Odpovědět
@lucysek já se stresuju teď, se změnou restaurace... to mi štve a ještě do toho škola a práce, a nestíhám pořádně ani jedno :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka A kde jsi je kupovala? To už hubnout nemůžeš :-D by z tebe spadly :-D
Odpovědět
Děvčata musím letět tak zase někdy. ;-)
Odpovědět
@lamorgaine přes aukro..no můžu protože se na zádech dají povolit i stáhnout..
Odpovědět
@chevalinka no vlastně chci zhubnout jen přes boky a stehna tam je to nejhorší :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa pa
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka Teď jsem ti koukla na šatky a vypadají krásně, budeš nádherná nevěsta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já mažu s malým ven za kámoškou. Mějte hezký den! :-)
Odpovědět
@estrellita86 děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaminka Můžeš zajít na nějakou akci, kde budou hrát. Pokud budeš chtít, pošlu ti email a můžeš se s nimi domluvit, kam zajet.
Odpovědět
Článek se načítá
Člověk tu chvíli není a takových novinek... :-) Přidávám se k těm, které hubnou, nebo aspoň by chtěly do svatby...já na tom pracuju až se ze mě kouří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ze mě se taky kouří, jak funím, je to děs :-D
Odpovědět
@lamorgaine Ani mi nemluv, poprvé za svých 30 let života jsem se dala do cvičení...asi mě to zabije! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Souhlas :), jsem na tom úplně stejně, mám pocit, že umřu :-D Co mě hodně zaujalo je workout, hodně jsem o tom četla, tak se to teď snažím provozovat, ale s těmi kily navíc to jde jen ztěžka. Ale tentokrát jsem si řekla, že to dokážu všem navzdory :-D a hodně jsem tedy upravila jídlo.
Odpovědět
@lamorgaine Workout vůbec neznám!? Já zkusila P90X a to je pro začátečníka trochu silná káva, takže jsem na Ježíškovi vydyndala stepper, a uvidíme co to se mnou udělá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Pošlu ti do IP odkaz na youtube na ten workout... Jinak já na ježíškovi vydyndala rotoped ergometr a hajzli mi ho nedodali a ještě ani prachy nevrátili ]-(
Odpovědět
@lamorgaine dík :-) Tak to je hnus! :-( Odkud jste to objednávali? Já dyndala už k narozeninám, ale máma se tak nějak rozhodla, že stepper je lepší k Ježíšku :-D Ale měla ho doma od září a nedala a nedala :-D Ani bych se na celý stepper nevybodla, kdyby mi kamarádka neukázala fotky, dokázala za 8 měsíců díky tomuhle mučidlu sundat 26 kilo a už rok si váhu drží a cvičit už dávno přestala... Tak tajně doufám, že já těch svých minimálně 15 taky sundám :-)
Odpovědět
@lamorgaine jinak teda trochu se zpožděním, ale koukám, že jsi z Příbrami? Já z Dobříše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Objednávali jsme na nejlevnějšísport.cz, ale nejlevnější rotoped to zrovna nebyl :( 26kilo za 8 měsíců díky steppru??? To si děláš srandu? Mamka věděla, kdy je ta nejlepší doba :-D , když už tě to donutí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jako fákt?
Odpovědět
@lamorgaine tyhle stránky neznám, já už objednávám jedině u inSPORTline a max. spokojenost. Snad se už dočkáš a kdy by se to nehýbalo, zkus pohrozit že na ně pošleš ČOIku, na to hodně obchodníků slyší. To si nedělám...jenomže ona makala denně hodinu a to já teda nedám ani kdybych se rozkrájela....Po půl hodině funím jak lokomotiva a jsem ráda, že se doplazím ke gauči :-D
Odpovědět
@lamorgaine jako fáááákt! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Hele ale ty si děláš pr..., že i ve stejný den budeme mít svatbu????? :-D
Odpovědět
@lamorgaine Jako fááákt??? :-O :-D Tak to je vtipný! :-) A kde to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ten workout je právě o tom že stačí třeba 20 minut i míň, ale totálně naplno a ono tělo pak spaluje tuky ještě třeba dva dny potom, sice ne moc, ale ve výsledku spálí víc, než když někdo jede třeba hoďku zumbu nebo jiný šílenosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova My to máme na letišti ve Lhotě a vy? :-)
Odpovědět
@lamorgaine no dobře....ale to pak taky ty dva dny budu totálně nefunkční i po těch 20ti minutách! :-D
Odpovědět
@lamorgaine Nový Rybník. Původně jsme chtěli Dobříšský zámek, ale ty prachy... :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?