Svatba, rok 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky... chtela jsem zalozit diskuzi pro holky, ktere se budou vdavat az v roku 2014.. vim, ze je to brzo, my s pritelem sme si rikali, ze chceme svatbu az budeme spolu 3 roky co vychazi na tenhle rok... jinak mne je 25, jemu 28 a tak si rikame, ze dyl nez 3 roky to odkladat nechceme :) Hrozne se nam obema libi svatba v zime, takze jsem si rikala ze tady je to skvele mistecko abych si tady ukladala napady na vyzdobu :) Jestli je tedy taky nejaka budouci nevesta roku 2014 tak prijdte sem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aloverka ty první se mi líbí a máš pravdu, že vypadají jako bílé zlato. A jak moc vydrží? Mně se líbí kombinace lesku a matu, ale jinak jednoduchost. Asi jsem se s těmi obrázky moc rozjela
Odpovědět
@narisa Ahoj, sice do téhle diskuze nepatřím, svatbu už mám za sebou, ale chci Tě uklidnit že svatba za 50 tisíc udělat jde, my jsme se do téhle částky v pohodě vešli (hostů bylo 23). :) My jsme teda nešetřili na prstenech a ani manželův oblek nebyl z nejlevnějších, protože mu zůstal a bude ho potřebovat i jindy, ale když se to rozumně rozpočítá, na něčem se ušetří tak se může třeba na ty prstýnky dát peněz víc. :) Tak ať se povede podle Vašich představ. :)
Odpovědět
@narisa všechny jsou krásný :-) Tenhle zásnubní mám teprve od neděle. Ale jinak ostatní z oceli co jsme kdy měli toho vydržely spoustu. Nedeformujou se a běžnému poškrábání se nevyhneš snad u žádnýho kovu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina děkuji, já si také myslím, že to půjde. A proto si všechno zjišťuji dopředu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aloverka To jo, ale někde tady v těch diskuzích psali, že se dá jen těžko upravovat. Nevím, jestli je to pravda. Tvůj zásnubní je krásný. Já na ten svůj ještě čekám
Odpovědět
@narisa myslíš jako zmenšit na míru? No to asi půjde fakt těžko.
Odpovědět
Profilova fotka
@aloverka No právě. Jak říkám, ještě si na to budu muset posvítit :-)
Odpovědět
No, my jdem každopádně do oceli, nepotřebujeme je upravovat na míru. Velikosti nám sedí naštěstí oběma.
Odpovědět
Profilova fotka
@aloverka Já uvidím, musíme to s přítelem probrat. A co botky? Kupujete dopředu? Nožky nám už nerostou :-)
Odpovědět
@narisa když na nějaký hezký narazím tak jo. Přítel má oblek i boty už delší dobu, takže tomu dokoupíme jen košili, kravatu a manž. knoflíčky.
Odpovědět
Profilova fotka
@aloverka Přítel má také oblek už delší dobu, ale nevím, jestli nekoupit jiný, raději bych tmavší a boty nás také ještě čekají
Odpovědět
@narisa my vlastně budeme muset koupit ještě šaty pro dcerku. Nechci pro ni ty klasický družičkovský ... chci něco jednoduchýho, pohodlnýho, hezkýho. Žádnej bombonek.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aloverka To chápu. No my tam překvapivě asi žádné děti mít nebudeme. Protože nikdo v našem okolí děti zatím nemá. Nevím, jestli mám být ráda, nebo si stýskat
Odpovědět
No, nehrozí vám, že vám někdo bude rvát ubrusy ze stolů., když tam bude pití, nikdo nebude nic demolovat, ale zase tam nebudete mít ty jejich perličky. Tý naší v tý době už budou dva, tak to s ní bude už veselý :-) My tam budeme mít 4 děti, v současnostu jim je 8, 5, 2 a naše půl roční. Třeba do tý doby budetemít vlastní ... neplánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak to jsem ráda, že si nemyslíte že jsem se šatama dopředu spadla z višně. Pochlubila jsem se totiž v práci kolegovi a ten se mi pěkně vysmál... ale chlapi jsou v tomhle asi jiný:-) Jinak už koukám na aukro že rovnou objednám i spodnici, když už mám šatky, tak ať mám komplet:-) zatím asi nic jiného kupovat nebudu, alespoň než se shodneme na nějakém termínu, ale chtěla bych to z jara... co vlastně říkáte na svatbu v květnu? Jste pověrčivé?
Odpovědět
@kecka28 Svatba v květnu proč ne, bývá už hezky. Byla jsem už na dvou svatbách v květnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@aloverka tak nás čeká svatba v barvách hnědá a krémová :-) a co se hudby týče jsme řešili prozatím jen obřad, kde nesmí chybět Pachelbell a Bach :-)
Odpovědět
@iavaeata to bude hezký
Odpovědět
Profilova fotka
@iavaeata Pachelbel je i u nás podmínka, bez něj k oltáři nejdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 u nás je to podmínka přítele... a každý večer mi to pouští,abych si to asi natrénovala nebo co.-D ..hlavně nechceme ty klasické svatební odrhovačky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@iavaeata :-D to my taky ne, Mendehlsonna v žádném případě... asi to budeme mít na hrádku, tam se ten Pachelbel vyloženě hodí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 nás čeká zámeček,takže to taktéž není od věci...konečně někdo, kdo chápe, že tam nechceme ty klasický stokrát ohraný melodie:-D mamka u Pachelbela brečela a to jsem jí to jen pouštěla doma na pc....-D
Odpovědět
Profilova fotka
@iavaeata Akorát pořád dumám, jak to načasovat, ta skladna "D-dur" je přeci docela dlouhou dobu ze začátku takový tichounká a rozjede s e to více až v půlce, tak jestli to pustit a nechat hrát a já až se mi bude chtít tak prostě vejdu, nebo jak:-D aby ta hudba umocnila tu sílu okamžiku vstupu před oltář a zároveň aby vůbec hosté věděli, že už jde nevěsta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 já ještě nevím, na co ji použijeme, ale asi bude taky pro mě..ženich stejně chce čekat u oltáře. Kvarteto by nám mělo hrát už u usazování hostů. Takže až se usadí a dohrajou, tak by všichni měli pochopit, že jdu..a pokud ne, kvůli nim tam pětkrát pochodovat nebudu:-D
Odpovědět
mě se hrozně líbí tohle ... ten začátek je takovej hrozně moc pomalej, ale pak to je boží http://www.youtube.com/watch?v=6zodLr...
Odpovědět
Profilova fotka
@aloverka Aaaano, Yiruma, to je nádhera! Úplně bych na něj zapoměla... ten by se mi možná líbil k prvnímu tanečku... 8-)
Odpovědět
Tak jak pokračujete? Máte už stanovené termíny? My teda ještě ne,
Odpovědět
Profilova fotka
My taky ne... docela jsem tu pročítala diskuse k bílé zimní svatbě a musí to být nádhera, fotky originální.. docela nad tím uvažuji, udělat to třeba v únoru... ale fakt nevím, co bych dělala, kdyby nebyl sníh, ale břečka... :-( Co si o tom myslíte?
Odpovědět
@kecka28 Stejně jak letním nevěstám mnohdy nevychází počasí a prší a je zima, tak stejně tak zimním nevěstám nemusí vyjít--nebude sníh, bude břečka atd....Je to loterie
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 Ahoj, mně se také moc líbí svatba v zimě, ale řeším to co ty. Když svatba v zimě, tak jedině se sněhem, kvůli té atmosféře. Ale vzhledem k tomu, že tady na Budějovicku sníh skoro nemíváme, tak to vidím asi na ten letní termín - 6.6.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?