Svatba, Prostějov 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halo halo, je tu někdo z Prostějova.... na rady a diskuzi ohledně svatby v Prostějově ;-)
Odpovědět
@niky 10 nazdárek, jj dá se říct, že to nejdůležitější už máme, jen až jsme se vrátili do Prahy, tak se vyskytnul problém s restaurací,j tak to musím řešit na dálku. Teď mě čekaj ještě koupit boty, mojí drahé polovičce taky a už to celkem bude, ještě pak nějaké dekorace, ale to už jsou drobnosti. Co vy? Jak jste postoupili? Už jste byli v Polsku? A byla jsi v tom studiu In? Já jsem tam byla, nechala jsem si obarvit vlasy a udělat v ofině melír a byla jsem spokojená, jsou tam fajn ženský.
Odpovědět
@abeille jakou jste teda vybrali restauraci?Ja tam uz vyridila matriku,kvetiny a dort.zbytek a podrobnosti musim doresit pres net.Jinak v tom studiu jsem nebyla,kamaradka mi poradila kosmeticku v olmiku,ktera lici s mary kay,tak se s ni nejak domluvim...
Odpovědět
Nazdárek, my jsme původně měli restauraci U koníčka a nakonec to budeme mít v restauraci u hřiště ve Smržicích, kde nám přepaží sál a budeme to mít tam, oufám, že to tedy všechny klapne. A ty nebudeš mít svatbu v Prostějově? Já jsem nějaká zmatená:-) Jo, tak to chápu, mě se nechce takto cestovat, já se právě nechám učesat a nalíčit ve studiu in a pak pojedu do svatebního salonu, kde mě oblíknou do šatů a pak už pojedu jako hotová nevěsta domů:-)
Odpovědět
@abeille Kolik teda lidi bude?ve smrzicich sem jeste nebyla,tak ani nevim jak to tam vypada :) Jo no svatbu(obrad,obed a raut) mame v hrube vode.je sice hloupe ze vsichni svatebcani dojedou z pv,ale me se tam nic nelibilo na hostinu...
Odpovědět
@niki10 mělo by nás být celkem 26, z toho je 19 dospělých a 7dětí. Tedy do skupiny dětí počítám tři 12-ti leté slečny, jednoho 10-ti letého kluka, pak tříletého kluka a jedno 14-ti měsíční dítě a náš chlapeček, kterému bude na svatbě 17. měsíců. Já jsem tam popravdě taky nebyla, byli se tam podívat naši a kámoška tam nedávno měli rodinnou oslavu a moc si to tam pochvalovala, tak jsem to prostě neřešila, ale ještě tam koncem dubna pojedeme a vybereme jídlo atd. Tak hlavně, že se ti líbí v Hrubé vodě, nejdůležitější jsi ty a tvůj budoucí manžel a zbytek se holt přizpůsobí:-) Vy budete mít velkou svatbu?
Odpovědět
@abeille jeee vy tam budete mit taky docela dost mladeze :) aspon usetrite vic za alkohol :D a maly uz bude chodit?me se vzdy libi,kdyz ty mimca maji dospelacke oblecky a cupitaji tam :) No my mame celkem 40 lidi a z toho dve slecny kolem 12 let a muj synovec 5 let a neterinka ktera bude mit pak 8 mesicu. No me se nejvice libi ze v te hrube vode bude vse venku od obradu pres obed az po raut...teda doufam ze bude pekne pocasi,jinak nevim nevim :( Hlavne aby jste tam meli misto i na tanec,resite dj,nebo cd? A kde si pujcis saty?
Odpovědět
JJ, já myslím, že ty děti to tam hodně oživí a bude to fajn. S tím alkoholem to je pravda:-) Jj, on už začal ťapat asi 14 dní před prvníma narozeninama a teď už lítá jako čert. Bude mít půjčené kalhoty, vestu, bílou košilku a kravatku, tak bude fešák, chtěla jsem i sako, ale to mu bylo fakt velké a zase jsem říkala, že když bude teplo, takby ho stejně nevyužil. Jo, tak to je rozhodně fajn, mě by se líbil, taky ten obřad venku, jen jsem si říkala, že by tam děti moc lítali a asi by se to moc nedalo uhlídat, tak to bude prostě klasika radnice, i když časem jsem si trošku vyčítala, že jsme to neudělali na plumlovském zámku, protože by tam byly i hezké fotky, ale co, už je t na oznámení a nic už měnit nebudu. Neboj, určitě bude hezky, já v to doufám taky, že nám vyjde počasí. Hele, kámoška mi doporučila dj, tak budeme mít jeho a místa na tanec, tak bude fakt hodně, o to strach nemám. šaty už mám zamluvené ve svatebním salonu marilyn, tak snad se budou líbit:-)
Odpovědět
Jak jdou pripravy?Nejaky pokrok?My jsme na mrtvem bode,asi vse zacnem hrotit az tyden pred svatbou,nebo co :D tak pak sem hod fotku saticku :)
Odpovědět
@niky10 tak u nás je to taky tak. Nějak moc teď nic neřeším, koukám na netu na svatební boty, tak jsem zvědavá jestli pak v nějakých vydržím. Taky přemýšlím jestli si pořídit popůlnoční šaty, chtěla bych si ty svatební co nejvíc užít, ale člověk nikdy neví. Jo a taky si musím pořídit nějaké pěkné spodní prádlo:-) šaty jsou v albu šaty morava a je to čtvrtá fotka http://www.beremese.cz/fotoblog/abeil... a tady ještě s kabátkem http://www.beremese.cz/fotoblog/abeil...
Odpovědět
@abeille Saty jsou fakt pekne. taky budu mit kabatek i kdyz jsem si uz zamluvila v salonu saty na prevleceni,tak uvidim jestli je vyuziju :)
Odpovědět
@niki10 děkuji, to jsem ráda, že se ti líbí, ale pořád jsem si nebyla jistá, jestli jsem vybrala dobře, asi jsem neměla zkoušet šaty v Praze:-) Já jsem původně kabátek nechtěla, ale k těmto šatům se hodí a člověk nikdy neví jaké bude počasí, takže na obřad a na focení bez kabátku a na přechody asi s kabátkem, no ještě uvidím dle počasí. Njn, ty jsi si půjčila šaty v caxe že? tam máš šaty na převlečení půjčení zdarma, tak to je výhoda, ale já si tam nevybrala. No uvidím, teď jsou pro mě hlavní boty, doufám, že seženu nějaké hezké. Co je jinak nového?
Odpovědět
@abeille ja uz radeji pak nezkousela jine saty kdyz uz jsem zaplatila tam zalohu :D ale sedi ti,tak bud spokojena :) jj sice jsem si tady u nas v uk nasla saty na prevleceni,zrejme si je koupim,ale radeji budu mit saty ze salonu v zaloze (kdyz uz jsou zdarma :D :) No boty na ne jsem jeste ani nevzpomela :D Dnes jsem konecne uz koupila veci na vyrobeni pozvanek a oznameni,tak se dnes cely den trapim se fotoshopem a upravuji to :) musim to zvladnou do pristiho tydne,ahji,snad to stihnu :-| co ty?nejake novinky?
Odpovědět
Článek se načítá
@niky 10 já jsem právě prvně zkoušela šaty v Praze, abych věděla jaký mi bude slušet styl a tam jsem se do jedněch zamilovala, jsou v albu zkouška svatebních šatů a jsou to tyhle http://www.beremese.cz/fotoblog/abeil... Ale půjčení šatů v Praze by byl problém, budu už déle než týden před svatbou v Prostějově, nevím jak by šla na zkoušku, kdo by šaty vyzvedával, tak jsem musela vybrat šaty v Prostějově. Ale jo, jsem spokojená, jen mi pořád přišla ta sukně moc široká, ale s tím jsem se už asi vyrovnala, myslím, že fakt nejsou špatné:-) Hele, pokud ráda nosíš šaty, tak nevidím důvod proč si je nepořídit., ale určitě máš jistotu i v těch ze svatebního salonu. Njn, když ty máš do svatby ještě dost času, ale nás to čeká za necelé dva měsíce. Tak přeji hodně štěstí a nápadů při tvoření pozvánek a svatebního oznámení, tohle jsme přenechali odborníkům, ale ty zase budeš mít originál:-) Jinak žádné novinky, jen se moc těším na zítra, jedeme se podívat ke kámošce na mimčo, už mají doma dvojčecí holčičky, tak jim k nim přibyl bráška:-)
Odpovědět
@evly ne ne bere za 100 ks fotek 5000,- kč:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duluxka tak to odpovídá, měli 200 fotek, dali 10 tisíc, ale to měli mít ohromnou slevu ze známosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oživím to tady dotazem. Nevíte o svatební koordinátorce z okolí Prostějova? O té co spolupracuje s Caxou vím, takže tuto nepočítám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?