Svatba, Prostějov 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halo halo, je tu někdo z Prostějova.... na rady a diskuzi ohledně svatby v Prostějově ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
no za vrsek od lahve..... třeba, že si koupiš 10 lahví vína a zaplatíš ta láhev=vršek třeba 150,-Kč. :-)
Odpovědět
@pegitka aha :) A nevite jak je to teda s tema ucesama prosim?
Odpovědět
Po nekolika hodinovem patraneni na netu o Beleckem mlyne,jsem se pro nej uplne nadchla.Jedinna nevyhoda je to pocasi pro obrad venku,ale i kdybych mela mit cely obrad destnik nad hlavou tak to stoji za to :D Jinak je to dobra slovni uloha : Je to 25 minut autem z pv,takze kdyz bych mela 9 aut,prevest mohu 4 lidi,dohromady 60 lidi.Kolikrat budu muset jet tam a zpet? :D
Odpovědět
@niky10 takže nebude obřad na radnici, ale všechno na Běláku?
Odpovědět
no chtela bych to tak,ale jak jsem psala,nevim jak to pujde sloucit s dopravou a pocasim.Kdyz by to bylo vse tam,tak bych vypustila klasicky obed a rovnou presla na gril raut.uz kvuli tem lidem ostatnim, a bylo buy to lepsi aji kvuli detem,ktere tam budou,ze muzou jit kdykoliv spat po obede a vecer a rodice nebudou muset odjizdet pryc.Tak snad to nebude financne narocne.Ted jak budu tyden v cr,tak musim vse pozjistovat a pozarizovat a pak budu vedet vice :) Vy uz mate nejake konecne rozhodnuti co kdy a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Taky máme svatbu na Běleckém Mlýně :)
Odpovědět
@miskadovci a uz mas nejake detailnejsi info o obradu a hostine tam?ja uz se nemuzu dockat az se tam zajedu domluvit :)
Odpovědět
@niky10 @niky10 No obrad platime jen 1000Kc uradum v Hlubockach, jinak nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Bělecký mlýn je krásné místo. jen si dávejte bacha na ceny........... kámoška se tam vdávala loni a pak byla z výsledného účtu dost překvapená, ale nemile
Odpovědět
@pegitka diky za info,ja pocitam stejne s tim ze se na vsech cenach s nimi domluvim uz predem,abych se pak taky nedivila :)
Odpovědět
Profilova fotka
vůbec nemáš zač. Já jen, že jsme taky byly dost překvapeni a to prý znali ženich i nevěsta s provzoním
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@niky10 Obřad tam mít nebudeme, jen hostinu a budeme tam spát. Dostala jsem zatím orientační nabídku, která se nám zdá slušná, oproti jiným restauracím v Olomouci. Je tam poměrně nový provozní a z osobního setkání mám moc příjemný pocit. Ten sál se nám líbí, rozhodně ve skutečnosti vypadá líp, než na fotkách na jejich webu. Ty už jsi s nimi jednala?
Odpovědět
Profilova fotka
@pegitka neřekla bych, že tam mají nějak předraženo
Odpovědět
Profilova fotka
v pohodě, já proti Běláku nic nemám. Bylo to tam moc hezký. Jen jsem Vás chtěla varovat, ať si pohlídáte ceny. Provozní pak naléval třeba do džbánu Pfaner džusy nebo mattonku s citronama, ta stála tuším 60 Kč. Nebo, že všichni hosté měli rádi energeťáky, tak tam dal do lednice plechovky red bullu, což je asi nejdražší energiťák. Ztráceli se různě drahé flašky tvrdého. A ještě bylo dobré, když se kámoška fotili, tak jim tam přivedli koně......... jestli se s nima nechtěj vyfotit, že je to pozornost podniku. A pak to měli v účtu za 4000,-Kč. Nevím čí je to chyba. Já jen, aby jste si dávaly pozor nevěsty. ;-) Jinak to tam bylo moc hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
@pegitka Díky za rady :) ohlídám si to
Odpovědět
@pegitka az tak?tak to bude slozitejsi si vse ohlidat.diky za infa
Odpovědět
Nazdárek, tak já se k vám přidávám: Jsem sice rodačka z Prostějova, ale už 12 rok bydlím v Praze, ale svatba bude v Prostějově. Obřad bude na radnici v Prostějově, jinak už máme prstýnky, oblek pro ženicha, objednané svatební oznámení, cukroví budu péct s mamčou, máme udělanou předběžnou rezervaci v restauraci u Koníčka, protože jsem tam nikdy nebyla, ale slyšela jsem, že tam fakt dobře vaří a bude nás 25 a to do toho počítám i dvě roční děti. Co bude horší, že nevím kam si jít půjčit svatební šaty, kde si nechat udělat kytku, kdo mě učeše a nalíčí. A tohle všechno musím pořešit v březnu, kdy budu asi týden na moravě:-) Poradíte prosím:-)
Odpovědět
@melme mohu poprosit taky o kontakt na kadeřníka? Díky moc
Odpovědět
Jo ještě jsem zapomněla na docela důležitý detail, máme taky rezervovanou fotografku:-) Moc a moc jsem chtěla Víta Němčáka, ale na náš termín už měl bohužel plno:-(
Odpovědět
@abeille Vitame :) Ja mam opravdu dobre zkusenosti se salonem v olomouci caxa.Ale kadernici a kosmeticku take shanim.Kamaradky z Pv mi poradily kadernictvi v agrostroji,tak se tam zajdu taky podivat pristi mesic az tam zas poletim.Na gelovky chodim k jedne na namesti uz x let a jsem spokojena.
Odpovědět
@niky10 díky moc:-) Já se právě chci jet podívat do Caxy a uvidíme jestli tam něco vyberu a když ne, tak zkusím ještě něco v Prostějově. To je asi to studio In že? V tom bývalém agrostroji, jj taky jsem na něj četla dobré reference, jen nevím jak je to tam cenově. Ale příští týden budeme v Prostějově, tak se tam taky asi zajdu podívat a asi se tam nechám obarvit a pokud budu spokojená, tak se rovnou domluvím na svatební účes i líčení. S nehty zatím nevím, budu se radit se známou co nehty dělá tady v Praze, tak uvidíme. A kdy máte termín svatby?
Odpovědět
Ja prave nevim jak se ten salon jmenuje :) tak pak dej vedet jak jsi tam dopadla,ju? :) Termin mame sice az 11 zari ,ale uz ted radeji vse vyrizuji,at mam pak klid a nic nehledam na posledni chvilku :) Jinak u Konicka opravdu vyborne vari,to byla taky nase varianta hostiny
Odpovědět
@abeille jj,prave jsem nasla tu stranku,je to ten salon In :)
Odpovědět
Jasná věc, ještě se poptám kamarádek, co budou radit a podle toho se rozhodnu, ale to studio in vypadá fajn, tak si myslím, že asi stejně vyhraje a hlavně je to i všechno v jednom místě a to se mi také líbí. Jj, tak to rozhodně děláš dobře, já jak se všechno snažím zařizovat z Prahy, tak to taky není jednoduché a snad teď doladím detaily. Jsem zvědavá na tu Caxu jestli taky vyberu šatičky. Jinak už nám v pátek posílali svatební oznámení, tak jsem na ně moc zvědavá jak budou vypadat jako komplet. A do jaké barvy ladíte svatbu?Měj se hezky:-)
Odpovědět
Ja si myslim ze urcite vyberes :) Jste si nechavali delat oznameni i s pozvankami a jmenovkami?jaky styl? No my zadali aranzerce svatby bilo oranzovou,tak ted musim sehnat nejakou kosily pro manzilka,teda spise ho presvedcit,aby si oranzovou kosily,nebo oranzovou kravatu vzal :D jakou barvu vy?
Odpovědět
Tak super, díky, pak dám vědět, všechno mě to čeká od příštího čtvrtka, to máme schůzku s fotografkou a pak musím sehnat ty šaty, domluvit kytku, vybrat jídlo v restauraci atd. je toho hodně. My jsme si nechávali dělat svatební oznámení a pozvánky ke svatebnímu stolu. Nad jmenovkami jsem hodně přemýšlela, ale nakonec jsem řekla, že vzhledem k tomu, že nás bude málo a většina lidí se zná, tak jim nechám volnou ruku ve výběru místa u svatebního stolu. Vzhledem k tomu, že budeme mít svatbu vínovo-bílo, nebo bordó bílou, tak jsem hledala takové sytě červené svatební oznámení, našla jsem jedno, u kterého byla láska na první pohled, jenže firma, která je vyráběla chtěla dost peněz za změnu papíru, který stejně nebyl podle našeho gusta, tak jsme nakonec na svatebním veletrhu vybrali úplně jiné a dohodli se na výměně vloženého papíru. Máme svatební oznámení, které je bílé, na něm jsou motýlci a uvnitř je vínový papír a stříbrný tisk, myslím, že nevypadá zle. No já taky chtěla pro přítele vínovou košili, ale v tomhle je hrozná konzerva, tak má bílou, ale naštěstí červenou kravatu, tak aspoň nějaký kompromis:-) Vy máte aranžerku? Ta by se mi taky hodila, ale asi na to nebudou moc korunky, tak to budu muset zvládnou sama. Tak držím pěsti ať budoucího manžela přesvědčíš a vyberete hezkou košili i kravatu.
Odpovědět
@abeille Ahojky,tak co uz mate dalsiho zarizeneho? Ja porad hledam nejaky program na vytvoreni oznameni a jmenovek a pozvanku na hostinu a nemuzu nic najit.Ale mam na to uz jen mesic,pak prileti kamaradi za nami,tak jim ty obalky musim dat,aby mi to v cr rozeslali.Jinak by me to vyslo hodne draho.Co se tyka aranzerky tak ji platime jen asi 25oo za praci,protoze mame svatbu v utery a to je aranzma zdarma :D
Odpovědět
@níky10 Nazdárek, no jde to ztuha, ale jde to. Už jsme byli u fotografky ohledně dohody o focení, čase a naší představě, pak jsme byli v zamluvené restauraci vybrat menu a dohodnout s provozní všechny věci ohledně svatební hostiny, tak to bylo fajn a zítra jsem dohodnutá v květinářství, že tam zajdu, protože je nově otevřeno ještě minulý týden neměli katalogy, tak snad něco hezkého vyberu jak pro mě, tak pro mamči a svědkyni a taky dekoraci na auto, atd. Akorát pořád nemám vybrané šaty, tak začínám být mírně nervozní, protože na to mám čas jen do čtvrtka, pak se vracíme do Prahy a budu až před svatbou. Už jsme i pozvali všechny na svatbu, tak je zase o něco méně starostí. Chceš si dělat oznámení sama? Já bych si na to netroufla, ale spousta lidí to dělá a tady jistě najdeš inspiraci. Jj, tak to je fajn, tady se dělají svatby normálně v sobotu a nám to tak vyhovuje. Tak se měj a jestli budeš mít chuť, tak písni, co je nového:-)
Odpovědět
@abeille ahoj,tak jak jsi poridila?vse potrebne zajistene? :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?