Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Já tu uklízím a čeká mě další úkol z účka, teda já to flákám :-|
Odpovědět
:-D a já jdu obědvat tak papa zatím a dneska musím jít na finančák - mě se tak nechce - no snad po mě nebudou nic chtít
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny! Jsem tu na skok. V práci je toho po dovolený hodně. Tak se mi to povedlo, co? Zimu jsem nechala na horách a tady už panuje jaro. :-D Jinak už máme hotový oznámka a prstýnky. Pro oznámení asi zajdu dneska a někdy v týdnu sjedem pro ty prstýnky.
Odpovědět
Chechto, dobrou chuť ;-) Já se tu vztekám u ledničky, odmražuji a uklízím v ní.... Ahojky Vero, to je super, to věřím, že v práci je toho hodně. Mně už mají oznamka taky přijít a prstýnky budou snad do týdne :-D :-D :-D Doufám, že se zima nevrátí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je tak krásně...svítí sluníčko, huráááááááááááááááááááááááá toto trvalo....
Odpovědět
Profilova fotka
Majko, odkud máte prstýnky?
Odpovědět
Gimulko, teď jsem byla venku je tam nádherně ;-) Vero, tak prstýnky nakonec od pana zlatníka nemáme, máme je od jedné paní zlatnice co mají aj zlatnictví a prodejnu, byli na veletrhu a hnedka co jsme tam vlezli, tak jsme si je u nich objednali :-D :-D :-D Líbili se nám obou a můžeme kdyby něco přijít a opraví je nám zdarma aj zmenší či zvětší ;-) a hlavně jsme se shodli a miláček bude mít taky rytý x-)
Odpovědět
Tak už mi přišli krabičky - už je dávám do alba a taky už mám razítko tak se pomalu můžu pustit do výroby oznámení - super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Vysočandy. Vy se máte, že můžete být v práci na netu. U nás (státní správa) mají internet jenom vedoucí, takže smůla...můžu psát až z domu... Chechta: už to chápu...takže ty jsi takové VIP, které nemá půlhodinu, ale hodinu :-D
Odpovědět
Holky zdravím, dolehla na mě jarní únava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, na mě taky. Myslela jsem, že dneska nevstanu...hrůza...brala bych dovolenou u moře... :-p
Odpovědět
Jitek, hezký hotýlek v albu, že by svatebka? Jů už aby to bylo co ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jojo, už máme zaplacenou zálohu...už se strašně těším...mám toho teď nějak moc...práce, škola, svatba...nějak mě to vyčerpává...
Odpovědět
Jitek to věřím, mě nějak taky, chtěla jsem si o víkendu odpočinout a nějak to nevyšlo :-|
Odpovědět
Jitek krásný botičky fakt super. Holky já mám zase dneska nějak moc energie asi půjdu ještě uklízet - je to tu jak na smetišti a já sedím u počítače a ťukám do něj písmenka :-D
Odpovědět
Jitek - neznám tě od někud? někoho mi strašně připomínáš, ale vůbec nevím koho (oni teda někdy fotky hodně zkreslují, ale i tak)
Odpovědět
Profilova fotka
Chechti, a ty bydlíš taky v Třebíči? Třebíč je malá, tady zná každý každého nebo je přes koleno někoho příbuzný... :-) Tak něco o mně...je mi 25, chodila jsem tady na ekonomku, v Brně na právnickou fakultu, teď na fakultu soc. studií, dělám na OSSZ v Třebíči...Je možné, že jsme se někde mohly potkat....? Napiš něco o sobě... Já ty tvoje fotky taky zkoumala, ale všude jsi taková malá, že ti není moc vidět do obličeje. Stejně jako gimulka, 4 měsíce jsme si psaly a myslely jsme si, že se neznáme a pak jsme mrkly na fotky a zjistily jsme, že se známe ze školy...Třebíč je malá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a díky za pochvalu botiček...mám vysoký nárt, takže byla docela fuška, sehnat něco, co by netlačilo...
Odpovědět
No tak já jsem chodila na zdravku a dělám v unipletu u obvoďačky - nedělala Vám Dr. Havránková vstupní prohlídky?? Ale teď si vzpomínám, že chodila přímo na ossz - takže to jsme se asi potkat nemohli A kam jsi chodila na základku? Já na Benešku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já říkala, že je Třebíč malá... :-) Jojo, Dr. Havránková je naše doktorka...ale když jsem na OSSZ nastupovala, tak ještě nebyla, takže jsem byla u své...ale Dr. Havránková jednou byla přímo u nás na budově a všechny nás tam "prohlížela". Já na základku chodila do Valče, protože pocházím ze Třebenic, ale Ráďa chodil na Benešku, tak jsem ho volala a ukazovala mu tvoje fotky a říkal, že tě podle vidění zná...
Odpovědět
Profilova fotka
A jak dlouho u ní děláš? Nechodíš třeba k nám na správu pro neschopenky nebo lístky na peníze?
Odpovědět
Nene - tam nechodím - byla jsem tam jen jenou za Dr. Filipem, protože někde chybělo razítko - takjsem ho šla na nějaké lejstro otisknout :-D :-D :-D Třebenice - odtud myslím pochází jedna holka co se mnou chodila na zdravku (pokud si tu vesnici nepletu) jmenuje se Jitka Fučíková - neznáš ji? A kdy tvůj přítel končil základku? Já ho teda vůbec od vidění neznám
Odpovědět
Jo a u Dr. dělám 3 1/2 roku
Odpovědět
Profilova fotka
To jméno mi nic neříká...možná to byly Třebelovice... Copak Dr. Filip, tem mi dělal 3 roky šéfa, super člověk. Ráďa končil základku v roce 1995...a ty?
Odpovědět
Holky tedy vy tu hezky povídáte :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, docela jsme se rozkecaly... ;-)
Odpovědět
majko to se musí :-D :-D :-D jitek já jsem ji končila 96/97 - můžeš se zeptat jestli nechodil do třídy s Alicí Koutkovou? Ta v té době taky musela zrovna vycházet(je to kamarádka) - byl myslím poslední osmička, že jo? Já jsem totiž byla první devítka, ale jeho fakt neznám A nechodila jsi někam tancovat nebo nějaké takové podobné aktivity????? jo možná, že to byli Třebelovice - já v tom mám fakt chaoz - prostě vesnice s názvem na T a pro mě je to téměř stejný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S Alicí přímo do třídy ne, ale ročník stejný...tak tak, poslední osmička... A tancovat jsem nechodila...těžko říct odkud se můžeme znát... Nechceš mi na IP poslat nějakou tvoji větší fotku?, třeba mi to pomůže a vzpomenu si já...
Odpovědět
Já myslím, že do IP fotky posílat nejdou - raději mi tam pisni email a já ti tam nějakou fotku pošlu
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak už jsem ti poslala adresu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?