Svatba na jižní Moravě v roce 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Tak kdo plánuje svatbu příští rok jako my ? Doufám, že se nás sejde co nejvíce. Termín máme již s přítelem vybraný a v současnosti promýšlíme místo. :-)
Odpovědět
1
2
@kaspien Tak to se pravdepodobne potkame nekde v parku :-) My mame obrad na Janohrade a misto pro hostinu zatim resime :-| Mame mezi hosty dva vozickare, takze potrebujeme bezbarierovy pristup... Jinak, holky, co se tyce mista, vinarstvi u kaplicky je fakt nehorazne drahe (chteji pry az 300,- Kc za lahev vina + tzv. spuntovne za 75,- Kc za lahev, tj. jakoze vam tu lahev otevrou, to me fakt pobavilo :D). Na Hranicnim zamecku jsem se byla podivat minuly tyden - pro nas nevhodne, pac nemaji bezbarierovy pristup, ale je tam prekrasny vyhled na jezero. Jinak na muj vkus moc kycovite. Dal bych taky doporucovala vilu Jarmilu ve Velkych Bilovicich - krasne prostory, velmi mile jednani, hned bych ji brala - ovsem pro nas opet nevhodna, protoze neni bezbarierovy pristup.
Odpovědět
Profilova fotka
@jcaletkova my tam prave planujeme slavnostni obed
Odpovědět
Tak my jsem nakonec termín ze srpna přesunuli na září a dneska nám ho potvrdili. Bylo načase ! Tak aspoň se teď v klidu můžeme soustředit na přípravy.....
Odpovědět
Holky, neznáte prosím nějakou kapelu z jižní Moravy? Nemám vůbec žádné tipy :-|
Odpovědět
Ahoj hoky kdo nemá ještě místo na hostinu doporučuju sklep Úvaly u Valtic. Není to až tak moc známé, ale je to tam krásné :-). Naprostá spokojenost a celý areál jsme měli v den svatby jen pro nás. Což u mě rozhodovalo
Odpovědět
Mohla bych ještě poprosit o nějaké typy na kadeřnici a kosmetičku?
Odpovědět
Profilova fotka
@tiinkaaa já bych Ti doporučila svojí kadeřnici Ivu Jonášovou z Brna,moc šikovná a není drahá a z kosmetiček doporučuju kohokoliv od Mary Kay
Odpovědět
Profilova fotka
@lucousik co zkusit Nota bene band nebo Little band?
Odpovědět
@lucousik ahoj, zkus Hroši z Brna a nebo to co radí @stastnanevesta
Odpovědět
Holky nevíte některá z vás o šikovné kosmetičce nebo kadeřnice z Valtic a nejbližšího okolí ? Budeme mít obřad ve Valticích a budeme tam i ubytovaní, tak bych ráda, aby za mnou mohly zajít a trošku mě vylepšit :::. ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak holky je to tu nějak mrtvé ! Kam se poděly všechny krásné jihomoravské nevěsty ? :-) Jak pokračují vaše přípravy? Co nového ?
Odpovědět
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?