Menu Forum

Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

19. zář 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
 no pokud přijedou všichni kamarádi co plánujou tak všichni určo ne, budou muset nechat otevřený dveřeemoticon))
18. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
balet
9
Registrovala se 28. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 1 album. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
balet
9
Registrovala se 28. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 1 album. Má 30 přátel.
 @kristyn.g Díky moc, není to sice profi, ale o to víc se nám líbí, když jsme si ho dělali sami...A deštníček doufám, že použijeme jen na focení emoticon

@twigik Máš recht, já je taky budu mít co nejdýl, když je to (doufám!!!) jen jednou za život...emoticon
18. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 pravda pravda!!!emoticon
18. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 @twigik tak to budete muset to ANO hodně křičet emoticon
18. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @balet to jo, to je moc hezký, a střihali jste si ho taky sami nebo ste si to nechali nařezat v tisku? Taky doufám že ho budem mít jen na focení - maximálně proti sluníčku.
18. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
balet
9
fotoportrét
fotoportrét
balet
9
 @kristyn.g Ty dlouhý strany jsme řezali doma na řezačce a to zaoblení jsme střihali ručně emoticon Byl to očistec, ale nevypadá to zle...emoticon
18. dub 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @balet tak to jste fakt šikovný. My budem mít uplně klasický kartičky, takže si to necháme nařezat v tam kde to budem tisknout. Nedokážu si představit to střihat nužkama! to fakt smekám, na to bych neměla nervy!
18. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonapokorna (37 r.)
Registrovala se 21. října 2009 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2010
fotoportrét
fotoportrét
sonapokorna (37 r.)
Registrovala se 21. října 2009 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Má 11 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2010
 Ahoj holky,
o víkendu jsem vyhrála poukaz na 5.000 Kč do salonu Avalon v Českých Budějovicích. Je to na půjčení svatebních šatů do června 2011. Pokud máte některá zájem, přenechám emoticon Nabídněte co za to emoticon
Písněte do IP nebo cinkněte nebo sms: 724 752 638
Já se vdávala loni.
Ahoj
18. dub 2011 v 17:05  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
balet
9
fotoportrét
fotoportrét
balet
9
 @sonapokorna Jé to je škoda, já mám šaty zamluvené v Avalonu, ale bohužel až na červenec...Hned bych ho jinak brala... emoticon
19. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 balet: nápodobně, když máme stejný šatkyemoticon
19. dub 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @twigik jak jdou dokončovací práce? byla si už na zkoušce učesu? Jsi nervozní?
19. dub 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
 @balet balet ty jsi ze Zlivi?
19. dub 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 Kristý: už jen detaily, ale už vše máme. a jinak zkoušku už mám za sebou a ok, nic extra nechci takže pohoda!
jinak nás bude nakonec jen 41, protože takové komplikace krapet, v jedné rodině zdravotní obtíže, nechci to sem moc psát aby to tady všichni nečetli. ale i tak si to užijemeemoticon
19. dub 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
balet
9
fotoportrét
fotoportrét
balet
9
 @petulabrez Nene Petí, jsem z Budějic, ale ve Zlivi to moc dobře známe a na Králičím Vrchu budeme mít kompletně celou svatbu i s obřadem ...emoticon
19. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
balet
9
fotoportrét
fotoportrét
balet
9
 @petulabrez Žádné nevěsty ze Zlivi jsem tu bohužel nenašla (ono tam podle paní matrikářky moc svateb ani není emoticon ), tak jsem se připojila k vám Hlubockým - to bylo nejblíž emoticon
19. dub 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 nazdárek holky. tak já za chvíli frčím na nehtíkyemoticon a pak směr jižní čechy, zítra pro šatičky, v pátek - kytky, výzdobu, no už se to blížíemoticon Tom už má za sebou holiče, tak se prej už můžeme vzítemoticon)) volala mi teta - si nervní? a světe div se, ale zatím nic extra, krize byla, ale už to nějak pominulo a ted se strašně těšímemoticon)) ještě když kouknu ven na to počasíkoemoticon
co vy, jak pokračujete????
20. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
 @twigik Jéé to je super, sem ráda, že to z tebe opadlo a těšíš se...já sem zatim v klidu, i když už mi bouchla druhá vizážistka emoticon A zítra jdu na zkoušku účesu , to se moc těšim emoticon Taky se chystám do Kiku mrknout co tam mají, viděla sem tam hezkou brož do vlasů a myslim že by mi i ladila k šatům, tak uvidíme emoticon
20. dub 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 Andrej to se stává, mě bouchl odvozemoticon ale máme jinéhoemoticon sice bude rozvážet favoritem, ale to je fukemoticon)))
v Kiku jsem bylaa nekoupila nic, tak dobře pořid!emoticon
a pak hod fotečku ze zkoušky...já se těším na ty šatky zítraemoticon))
20. dub 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @a.n.d.r.e.a tak to se tam možná potkáme, protože možná pujdeme to tam domlouvat emoticon ještě vlastně musim kouknout na mapě kde to je - myslím ten redret

@twigik luci ja už na netu nebudu do neděle, tak přeju at se ti to krásně vydaří, at se celý den jen směješ a žádné starosti! A kdyby náhodu tak problemy ignorovat! emoticon Uvidíme se na svatbě, už se těšime!

Páčko v sobotu se všema emoticon
20. dub 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 @kristyn.g Jéé no to by bylo super! emoticon Hele Kristý, pojedete tedy v tu sobotu se mnou? Nebo pojedete vašim autí? (kdyby jo nevzali byste mě, já bych jinak jela sama autem emoticon)

@twigik No už se na tebe těšim, bude to paráda, počasí máte taky super! emoticon

Holky já už tisknu noviny, už je mám komplet udělaný, tak už jen tisk a svázat emoticon Další věc z krku emoticon
20. dub 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 tak už mám nehtíky, jen bílá francie a na každém kytička - jen jemný, nic extraemoticon mám ráda jednoduchost.
taky se na vás těšímemoticon))
tak v sobotu ahooooooooooooooooj
20. dub 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 @twigik Jéé to bude hezký, už se se moc těšim na tu naší princeznu emoticon
21. dub 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 Ty jo Luci, už jen dva dni, to je neskutečný jak to rychle uteklo!!! Jinak pokud nedorazim v sobotu (což by mně štvalo) tak se dopředu moc omlouvám, mně od pondělí začal bolet trochu močák a včera se mi to rozjelo, takže trpim, pokud ste to zažily tak asi víte.. emoticon Do práce tedy chodím ale jen proto že mam wc hned vedle sebe, jinak bych nemohla, a pokud to bude přetrvávat tak poletim na urologii pro antibiotika, mně na to nic jinýho nepomáhá (i ten urinal je na ho... emoticon ) - já jsem takovej blb že dokud bolestí nebrečim tak k doktorce nejdu emoticon tak třeba se to do soboty zlepší a dorazim, chtěla bych tě vidět, budeš určitě jak princezna!!!! emoticon

@balet jo táák, já myslela že jsi ze Zlivi když máte i obřad tam emoticon už jsem si říkala že by to byla náhodička, kdybysme se tady sešli dvě Zlivačky emoticon
21. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
 @petulabrez Záněty močáku jsem měla jeden čas chronický a myslela jsem, že se z toho zblázním :( Teď jsem měla taky (po pěti letech nebo po kolika), naštěstí už to mám doléčeno (pro antibiotika si chodím k praktičce, nic jiného mi taky nepomáhá), takže fakt - lituju Tě!

@twigik Tak Luci moc držím palce, ať se nic nepokazí emoticon My přijedeme určitě a moc se těšíme emoticon

Jinak místo dovolené jsem byla v práci a krom těch pytlíčkůch jsem udělala prdlačku :-/ Nebyla jsem ani na kytkách, ani na šatech, na šaty už mám skorem nejvyšší čas, protože je šijou i dva měsíce :(
21. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 @renfri Markét tak to máš na šaty nejvyšší čas už emoticon Já si říkala žes tady nějak dlouho nebyla a ty ses dovolenkovala emoticon já se těšim že aspoň teď to pondělí bude volný...

Kdybych nedorazila tak mi aspoň musíte pak ukázat fotky, ach jo to mě sere a zrovna když je teplo mně to chytne, v zimě nic... Já loni měla od toho pokoj, to jsem to nechytla tak sem si říkala že už je to za mnou, dva roky před nim mně to chtylo vždycky snad ve stejnou dobu a teď zas, hnus...
21. dub 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
Registrovala se 8. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 325 příspěvků a 4 alba. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
andrej_ka
4
Registrovala se 8. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 325 příspěvků a 4 alba. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Region České Budějovice
 Ahojky holčiny, vy jste se zase rozjeli teda emoticon Jinak v sobotu dorazím i s přítelem, tak snadka se tam všichni pohromadě sejdeme a konečně se poznáme osobně takyemoticon pak si tu písneme v pátek jak se kdyžtak poznáme ju ? :D my pak rovnou po Luccky obřadu pojedeme k přítelovo rodičům, musíme ke švadleně na snadka poslední zkoušku vestičky emoticon Jinak s tím močákem to moc dobře znám,taky jsem to asi dvakrát měla a nic příjemnýho to opravdu neni :( emoticon
21. dub 2011 v 17:53  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 nazdárek holčinyemoticon tak už mám doma šatičky a nedalo mi to a prostě sem je s pomocí mamky oblíkla...jen mám dilema, jít s podprdou nebo bez, drží i bez a je to super pocit, ale nesmím se nějak blbě moc hnout, pak by byla vidět moje plošinaemoticon)) no uvidím ještěemoticon jinak žádné novinky, vše zařízeno, domluveno, zítra dodělávky a je toemoticon)) už jsme rozdali pár vejslužek, nedalo mi to a ještě jsem koupila pár kamínků na stůl a ještě nějaký svíčky...tot asi vše. předělala jsem zasedací pořádek (vypadly ty 4 lidi) a pak dodělala jmenovky.
budu se na vás těšit, Petulko nelam to přes koleno, o nic nepřijdeš nebojemoticon))
tak zatím papa
ps: teprva dneska mi došlo, že se vdávám když vidím doma ty šatky...nervní nejsem, těším se ještě vícemoticon))tak ppaaaaaa
21. dub 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Dobré ranko holky emoticon
tak jsem včera absolvovala zkoušku účesu a musim říct, že sympatická kadeřnice se mi napoprvé trefila do vkusu emoticon A mě se to fakt líbilo emoticon Budu taková učesaná neučesaná emoticon

Jinak musim říct, že se hrozně těšim až se na Lucčině svatbě potkáme, protože jsem se už potkala s @kristyn.g a bylo co povídat emoticon Fakt super setkání emoticon

Taky už mám dodělaný komplet noviny, a když už sem nevěděla coby, tak jsem udělala ještě sirky a představte si už mě zas svrběj ruce, že bych něco vyrobila emoticon

@twigik Lucí jsem ráda, že jsi v pohodě a těšíš se, nemá cenu to hrotit tak si to užívej, dopadne to parádně neboj! emoticon A to počasí? Paráda! emoticon

@petulabrez Peťul taky sem si tim prošla a nic moc teda. Každopádně držim palce ať to brzy přejde...emoticon
22. dub 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 čauky holky, tak vás zase zdravím, takhle při pátku ráno, než začne ten pravý shonemoticon))
musím sbalit kompletní výzdobu do restaurace, pak ještě frčíme pro kytky, dortíky nám dovezou - parádaemoticon))
dneska sem vstala a měla sem tendence si furt zkoušet závoj. jak prdlá faktemoticon no jsem natěšená!!!emoticon)) nervy furt nic, ale je mi jasný že to přijde zítraemoticon
tak na mě myslete...jo jeden dotaz mám jim dát k balonkům do restaurace i gumičky a nějakou nit? (aby to bylo za co pověsit) + napínáčky???
22. dub 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 Andrejko ty máš taky objednáno ve vltavotýnských kremrolí vid? (druhá andrejkaemoticon) ) tak cena za náš dort, dvě malý srdíčka + 200minizákusků + 2 dia celkem 2580Kč!!!! to je super! + teda záloha na přepravky který musíme vrátit samostřejmě. ale super!!!
22. dub 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš