Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
:-D tak nějak :-D hele ty šatky máš stejný jako já:-) i velikostně. mě je totiž museli ještě vzadu zakládat, potřebovala sem je víc utáhnout a už to nešlo:-))
Odpovědět
@twigik :-D tak je hlavně nepodpalte, abych nemusela vybírat jiné :-D ;-)
Odpovědět
neboj se nic, já jak mám něco pujčený tak to střežím jak oko v hlavě.alebudu je mít furt až do noci, nechci se převlíkat, chci si je užít:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@balet mate krásné oznámení! :-) a taky deštníček, ten mam taky :-D @twigik teda tak taky abychom se tam vešli co?:-)
Odpovědět
no pokud přijedou všichni kamarádi co plánujou tak všichni určo ne, budou muset nechat otevřený dveře:-)))
Odpovědět
@kristyn.g Díky moc, není to sice profi, ale o to víc se nám líbí, když jsme si ho dělali sami...A deštníček doufám, že použijeme jen na focení ;-) @twigik Máš recht, já je taky budu mít co nejdýl, když je to (doufám!!!) jen jednou za život...:-)
Odpovědět
pravda pravda!!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak to budete muset to ANO hodně křičet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@balet to jo, to je moc hezký, a střihali jste si ho taky sami nebo ste si to nechali nařezat v tisku? Taky doufám že ho budem mít jen na focení - maximálně proti sluníčku.
Odpovědět
@kristyn.g Ty dlouhý strany jsme řezali doma na řezačce a to zaoblení jsme střihali ručně :-S Byl to očistec, ale nevypadá to zle...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@balet tak to jste fakt šikovný. My budem mít uplně klasický kartičky, takže si to necháme nařezat v tam kde to budem tisknout. Nedokážu si představit to střihat nužkama! to fakt smekám, na to bych neměla nervy!
Odpovědět
Ahoj holky, o víkendu jsem vyhrála poukaz na 5.000 Kč do salonu Avalon v Českých Budějovicích. Je to na půjčení svatebních šatů do června 2011. Pokud máte některá zájem, přenechám :-) Nabídněte co za to :-) Písněte do IP nebo cinkněte nebo sms: 724 752 638 Já se vdávala loni. Ahoj
Odpovědět
Článek se načítá
@sonapokorna Jé to je škoda, já mám šaty zamluvené v Avalonu, ale bohužel až na červenec...Hned bych ho jinak brala... :-(
Odpovědět
balet: nápodobně, když máme stejný šatky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jak jdou dokončovací práce? byla si už na zkoušce učesu? Jsi nervozní?
Odpovědět
Profilova fotka
@balet balet ty jsi ze Zlivi?
Odpovědět
Kristý: už jen detaily, ale už vše máme. a jinak zkoušku už mám za sebou a ok, nic extra nechci takže pohoda! jinak nás bude nakonec jen 41, protože takové komplikace krapet, v jedné rodině zdravotní obtíže, nechci to sem moc psát aby to tady všichni nečetli. ale i tak si to užijeme:-)
Odpovědět
@petulabrez Nene Petí, jsem z Budějic, ale ve Zlivi to moc dobře známe a na Králičím Vrchu budeme mít kompletně celou svatbu i s obřadem ...:-)
Odpovědět
@petulabrez Žádné nevěsty ze Zlivi jsem tu bohužel nenašla (ono tam podle paní matrikářky moc svateb ani není :-) ), tak jsem se připojila k vám Hlubockým - to bylo nejblíž ;-)
Odpovědět
nazdárek holky. tak já za chvíli frčím na nehtíky:-) a pak směr jižní čechy, zítra pro šatičky, v pátek - kytky, výzdobu, no už se to blíží:-) Tom už má za sebou holiče, tak se prej už můžeme vzít:-))) volala mi teta - si nervní? a světe div se, ale zatím nic extra, krize byla, ale už to nějak pominulo a ted se strašně těším:-))) ještě když kouknu ven na to počasíko:-) co vy, jak pokračujete????
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jéé to je super, sem ráda, že to z tebe opadlo a těšíš se...já sem zatim v klidu, i když už mi bouchla druhá vizážistka :-D A zítra jdu na zkoušku účesu , to se moc těšim ;-) Taky se chystám do Kiku mrknout co tam mají, viděla sem tam hezkou brož do vlasů a myslim že by mi i ladila k šatům, tak uvidíme :-D
Odpovědět
Andrej to se stává, mě bouchl odvoz:-) ale máme jiného:-) sice bude rozvážet favoritem, ale to je fuk:-)))) v Kiku jsem bylaa nekoupila nic, tak dobře pořid!:-) a pak hod fotečku ze zkoušky...já se těším na ty šatky zítra:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a tak to se tam možná potkáme, protože možná pujdeme to tam domlouvat :-D ještě vlastně musim kouknout na mapě kde to je - myslím ten redret @twigik luci ja už na netu nebudu do neděle, tak přeju at se ti to krásně vydaří, at se celý den jen směješ a žádné starosti! A kdyby náhodu tak problemy ignorovat! :-) Uvidíme se na svatbě, už se těšime! Páčko v sobotu se všema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jéé no to by bylo super! :-D Hele Kristý, pojedete tedy v tu sobotu se mnou? Nebo pojedete vašim autí? (kdyby jo nevzali byste mě, já bych jinak jela sama autem :-() @twigik No už se na tebe těšim, bude to paráda, počasí máte taky super! :-) Holky já už tisknu noviny, už je mám komplet udělaný, tak už jen tisk a svázat :-D Další věc z krku :-D
Odpovědět
tak už mám nehtíky, jen bílá francie a na každém kytička - jen jemný, nic extra:-) mám ráda jednoduchost. taky se na vás těším:-))) tak v sobotu ahooooooooooooooooj
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jéé to bude hezký, už se se moc těšim na tu naší princeznu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo Luci, už jen dva dni, to je neskutečný jak to rychle uteklo!!! Jinak pokud nedorazim v sobotu (což by mně štvalo) tak se dopředu moc omlouvám, mně od pondělí začal bolet trochu močák a včera se mi to rozjelo, takže trpim, pokud ste to zažily tak asi víte.. :-S Do práce tedy chodím ale jen proto že mam wc hned vedle sebe, jinak bych nemohla, a pokud to bude přetrvávat tak poletim na urologii pro antibiotika, mně na to nic jinýho nepomáhá (i ten urinal je na ho... :-) ) - já jsem takovej blb že dokud bolestí nebrečim tak k doktorce nejdu :-) tak třeba se to do soboty zlepší a dorazim, chtěla bych tě vidět, budeš určitě jak princezna!!!! :-) @balet jo táák, já myslela že jsi ze Zlivi když máte i obřad tam :-) už jsem si říkala že by to byla náhodička, kdybysme se tady sešli dvě Zlivačky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Záněty močáku jsem měla jeden čas chronický a myslela jsem, že se z toho zblázním :( Teď jsem měla taky (po pěti letech nebo po kolika), naštěstí už to mám doléčeno (pro antibiotika si chodím k praktičce, nic jiného mi taky nepomáhá), takže fakt - lituju Tě! @twigik Tak Luci moc držím palce, ať se nic nepokazí :) My přijedeme určitě a moc se těšíme x-) Jinak místo dovolené jsem byla v práci a krom těch pytlíčkůch jsem udělala prdlačku :-/ Nebyla jsem ani na kytkách, ani na šatech, na šaty už mám skorem nejvyšší čas, protože je šijou i dva měsíce :(
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri Markét tak to máš na šaty nejvyšší čas už :-) Já si říkala žes tady nějak dlouho nebyla a ty ses dovolenkovala :-) já se těšim že aspoň teď to pondělí bude volný... Kdybych nedorazila tak mi aspoň musíte pak ukázat fotky, ach jo to mě sere a zrovna když je teplo mně to chytne, v zimě nic... Já loni měla od toho pokoj, to jsem to nechytla tak sem si říkala že už je to za mnou, dva roky před nim mně to chtylo vždycky snad ve stejnou dobu a teď zas, hnus...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, vy jste se zase rozjeli teda :) Jinak v sobotu dorazím i s přítelem, tak snadka se tam všichni pohromadě sejdeme a konečně se poznáme osobně taky:) pak si tu písneme v pátek jak se kdyžtak poznáme ju ? :D my pak rovnou po Luccky obřadu pojedeme k přítelovo rodičům, musíme ke švadleně na snadka poslední zkoušku vestičky :) Jinak s tím močákem to moc dobře znám,taky jsem to asi dvakrát měla a nic příjemnýho to opravdu neni :( :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?