Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
čau holky tak jsme se vrátili z jihu a z penzionu. pár poznatků: p:milerová prý vůbec neví jak to v penzionu chodí, tudíž neplatí, že hudba do půlnoci a posezení max do 2 , ale neomezeně!!! prej co bysme z té svatby asi měli:-) jinak máme sele (1kg za 200Kč), pak 1kg kuřecích a 1kg vepřových miniřízečků, 2kg paliček kuřecích, pak 3kg salámů, 3kg sýrů a 3kg zeleniny. to je na raut a říkala že to bohatě stačí. kdykoli lze něco přidělat a nebo třeba dodělat namístě tatarák atd:-) asi ještě něco máme, ale ted nevím:-) potom na oběd máme:přípitek - chinzano bianco, předkrm - rolka, polévka klasika, oběd máme krkovičku po selsku - to byla mnamka:-) zaplatili jsme zálohu 10tis - to pak odečtou. výzdoba moje - není problém! mají i tácy pod dorty tak ty neřeším.
Odpovědět
jinak lze pouštět lampiony, neva jim to. nevím co ještě napsat ty jo:-) pojedeme tam až den před s výzdobou atd. domluvili jsme se, že budeme sedět uprostřed toho jakoby C, ne vtom čele, byli bysme daleko od ostatních...no tot asi vše, ted nevím nač sem se ještě ptala:-) jo platit se to bude druhý den hned ráno.
Odpovědět
@twigik Ahojky, no tak to ti preji, aby to bylo tak, jak se domluvite, protoze nam bylo receno, ze Milerova na tech akcich neni a je tam Špringlová, a že kdyz tam mají hosty ubytované, tak platí to, co jsi zminovala. Akce max do dvou, protoze rano musi vstavat kvuli snidanim a hudba do pulnoci. Ja jen nechapu, kdyz je Milerova majitelka penzionu, jak je mozny, ze nevi, jak to na tech akcich chodi. No je fakt, ze kazdemu tvrdi neco jineho, tak nakonec uvidite, jak to bude.
Odpovědět
prosím tě, to mi říkala Špringlová, která na těch akcích je a říkala že to tak vůbec není, tak asi proč by mi to říkala. nesmíš být po jedné zkušenosti tak nedůvěřivá víš:-) copak ti někde třeba v té Olympii řeknou že to bude tak a tak a ty jim nebudeš věřit? zatím mě v ničem nezklamali a nemám důvod jim nevěřit. chápu že ty máš na ně averzi ale já ne :-D
Odpovědět
@twigik: No nám to taky řekla špringlová. A mám za to, že to tu psala i petulabrez, že jim to taky bylo řeceno. A averzi vuci nim mám, tu by jsi taky mela, kdyby se ti stalo, to co nam,ale nechci vam to hanit, jen ti rikam, ze bych na jejich slova az tak nedala.
Odpovědět
@twigik: Jo a jeste jsem zapomněla, oni ví, že jsme tady v kontaktu,takze predpokladam, že ted se budou snazit, protoze jim je urco jasny, ze vam to sem napisu, takze aby vam nenaslibovali hory doly a skutek utek. Muze to tak byt,ale nemusi
Odpovědět
víš co já jsem jí říkala že počítám s hudbou do půlnoci a posezení do dvou tak by mi rovnou řekla že jo a neřekla by at to neřeším.... nemá cenu to řešit, to se uvidí.
Odpovědět
ted si ještě vybavuju že říkala že to máme v dubnu a že to plný penzion nebude tak proto at to neřešíme, že bude max zamluven 1-2 pokoje, tak jestli to není tím že v létě mají víc lidí a proto hudba do půlnoci. taky v tomto období se tolik číšníci určo nenadřou jako v hlavní sezoně. ale to nevím. každopádně mi todle řekla tak se tím řídím
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy holky, ani vás nestíhám sledovat. Už to máte některé za pár :o) U mě tak všelijak, dneska jsem si chtěla domluvit kytky, po mailu paní velmi příjemná, dneska jsem se k ní nemohla dovolat, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :(
Odpovědět
tak já mám kalkulaci z penzionu ted mi jí paní Špringlová poslala. pro 47 lidí se vejdeme i se seletem do max 25tis (je to bez pití). takže jsme nadmíru spokojený!
Odpovědět
@twigik Tak to je krásná cena. Naši bylo v penzionu taky v neděli a paní Špringlová byla moc příjemná a na všem se domluvili, takže už se tam moc těšíme...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mam novinky co jsme sehnali. Dneska mi došla kabelka k šatum :-) je sice víc krémová než šaty ale neva... botičky budou taky víc zlaté asi. Botičky už jsou na cestě - pani mi odepsala :-) taky jsme sehnali v makru ubrousky přesně ty co jsem chtěla :-) a taky mini čokolády orion. Takže uspěšný den :-) tak koukam že to tady všechny zas přeplánováváte :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Kristý všichni ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak pak dej do alba Kristý, at se můžeme taky juknout :) Já si nechávám pompadůrku k šatům šít a taky nebude odstít uplně dokonalý, to nikdy nedosáhneš stejné barvy :) jj čokolády orion budu taky kkupovat v Makru, jukala jsem tam na ně už a vyjdou v tom balení levněji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka jojo vypadá to že budete mít stejný. Vylši asi 6kč jedna v tom balíčku po 20 se to prodává. Ale jsou fakt moc dorbrý, chutnaj mi víc než milka :-) Tak tu kabelku pak vyfotim a přidam naživo. Ted jsem zvědavá co mi dojde za boty a za clips in vlasy :-) @twigik Luci a co vam ještě chybí? Už to máte za pár :-)
Odpovědět
no nám už snad nechybí ani nic, protože ve čtvrtek mi jedou kupovat organzu a vpátek si pro ní jedu já do obchůdku, v restauraci máme komplet vše tak snad už jen dodělat drobnosti jako je menu, ještě 2 čokoládičky a sejít se s kapelníkem a domuvit detaily. ale jako úplně co nemáme, asi už vše máme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Jak já ti závidim!!! :-D Já momentálně ustrnula na místě a nic se v přípravách nehejbe....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak - už mám zaplacené dorty, předběžně domluvenou návštěvu ve květinářství, s kamarádkou dohodlý dort, z Goldu už mám kalkulaci (zatím 46 tis), teď už jen dodělat ty hovadinky okolo :-) Strašně se na to těším, ale nemám na to vůbec čas :( V dubnu si vezmu týden dovolené a pohnu s tím a dojdu si objednat šaty :o) Hlavně jsem zvědavá na vaše dubnové svatby! :D Holky, to to letí, že? Před chvílí mi to přišlo jako za sto let... a už to máme za pár x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri no letí to hrozne :-) plánujeme jet do krumlova v dubnu a zrovna v době kdy bude mít svatbu Lucka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ani mi nemluvte, letí to šíleně!!!! ]-(
Odpovědět
tak se Kristý zajděte podívat jak budu nervní, prstýnek mi upadne na zem než mu ho nandám, no přijed se podívat na ty trapasy:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik :-D Lucí to já řikám každýmu taky ať se přijede podívat na tu komedii :-D Jako začínám se pomalu bát, že ty přípravu nestihnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik To my počítáme s tím, že přijedeme se podívat, neboj se nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri Fakt??? :-D Ty jo, že bych se taky přijela mrknout :-D
Odpovědět
jestli tady pak budete do detailů psát, jaká to byla komedie, tak vám dám osobně na prdel :-D no ale samo přijedte jste zvány a ráda vás uvidím!!!§ (jen prosím, nesmějte se mi, jsem nervák, fakt :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Ále, smát se nebude čemu, bude to puurrrrfect! :D
Odpovědět
Profilova fotka
Že bych se taky zajela podívat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik tak to se taky se přijdeme podívat ;-) :-D taky se smát nebudu spíš bulet - já bulim u všeho dojemnýho, někdy i jen tak :-D
Odpovědět
ježiši holky, jak budu vědět že tam jste tak budu mít ještě větší trému a kor se něco stane:-) ale nebojte já vám to pak oplatím :-p :-p :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Tak my tam jako nebudem, budem pozorovat z povzdálí....neboj, smát se nebudem, nebude totiž důvod...vše dopadne dobře a kdyby náhodou, máte aspoň na co vzpomínat....třeba ségra se celej obřad prosmála, oddávají stál proti oknu a prej mu prosvítali tři vlas co měl na hlavě, tak to ségře přišlo vtipný a nakonec rvala manželovi prstýnek na jinej prst :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?