Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Holky co se týče jídla a pití, tak nám bylo řečeno, ať počítáme 1000 kč na osobu v prumeru. Je v tom tedy i alkohol a to nam rekli skoro vsude, co jsme se ptali. A ono tak nejak i vychazi. Ja bych to s tim jidlem nejak neprehanela, protoze co jsme byli na svatbe my jako hoste, tak vsude zbylo hrozne jidla
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Tak my s tim počítáme a budem to převážet ještě druhej den na tu party s kamarádama ;-)
Odpovědět
tak já jsem spočítala že oběd nás vyjde max na 10tis se vším,ještě vybíráme ze dvou jídel. a pro 45lidí to není moc. ještě k tomu raut + pití, tak do 40tis bysme se vejít mohli,ne?co :-)
Odpovědět
neplatíme tedy tvrdej
Odpovědět
Andrejko já jsem ten den měla včera, myslela jsem že Tomášovi už něco řeknu, na všechno mi říká v klidu a už mě to štvalo:-) ale ok:-)
Odpovědět
tak už se na vás dívám přes čočky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jééé opravdu? já je nosím už několik let a nedám na ně dopustit :) a co v pohodě ?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a jak píše Lucka, potřebujete oba dva rodné listy a občanky a musíte tam byt oba dva, protože se budete i podepisovat na ty papíry víš
Odpovědět
já je nosila už dřív osm let, ale pak mi dali na chvíli zákaz, protože jsem měla něco na rohovce, což už nemám a můžu je mít zase. nosíš je pořád přes den adoma brýle jako já? nebo jen občas? akorát mám roztok, do kterýho když dám čočky tak je musím tam nechat 6hodin minimálně dokud se nezneutralizuje roztok - kvůli té mé rohovce, aby se mi tam zase něconeudělalo. je to pohodlný no:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak nás vyjde hostina doufám tak na 30tisíc pro cca 30osob. 3chodove menu za 290kč a pak syrove a salamove mísy zdobené ovocem a zeleninou, kuřecí miniřízečky s brusinkovým dipem za 200kč na osobu. Pak dame limit na nealko,pivo,víno 15000. + cca 10tisíc za cukroví a dort, což je fakt taky dost... ale když nebudeme dělat výslužky tak snad to nebude tolik za dorty
Odpovědět
Kristý ten limit na nealko atd...to až se to vyčerpá tak si všichni budou platit za své?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, mám dotaz, chci se zepat jste pro krajkovou podprsenku pod svatební šaty nebo spíše hladkou v kombinaci s trochou krajky ? Mám jednu vybranou, nádhernou košíčky jsou hladké a trocha krajky, zde dole je foto té podprsenky :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Tak dneska už snad s lepší náladou :-) Máme na poště prstýnky, tak snad se odpo nezhroutim, že nám nejsou.... Lucí gratuluju k čočkám, máš z nich určitě velkou radost!!! Jo a co se mám tedy zítra zeptat na tý matrice? Jen ty písničky a šampus? Andrej ahoj :-) Sem tě tu dlouho neviděla....myslim, že bude lepší hladká, ta co máš na obrázku je nádherná....já doufám, že já nebudu mít žádnou...že ty šaty budou sedět.... No šaty...četly ste tu diskuzi tady na madoru??!! Včera mi to teda moc na náladě nepřidalo a dnes mi to je šumák, dokud to sama nezjistim nedělám ukvapený závěry :-D Všem hezkej den děvčata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak koukám že jste se pěkně rozjeli, já byla v úterý na školení v Praze a včera v Opavě, vstávali jsem ve tři ráno, aby jsme tam byli na osmou, byla sem úplně hotová vám řeknu. Jinak my teda taky nemáme žádnej problém s Bezdrevem, vše zatim Ok, můžeme tam mít svoje slaný, sladký a ovoce možná taky, ale to když si nechám od nich pár jablek, banánů atd. tak to už nás tolik nezrujnuje :-) @a.n.d.r.e.a Na ten raut mi říkala že se má počítat na osobu 5dkg (jak zeleniny, tak uzenin a třeba sýrů) - a když nco dojde tak se snadno dodělá.. i nám říkala že si tam někdo nechal dělat kalkulaci a vycházelo tam přes kilo jídla na osobu a že se jim dotyčná pak už neozvala :-) Těch 20tisíc rozdíl mi přijde dost, ale aby v tom nebyl nějakej háček, protože to mi přijde dost podezřelý, aby vás pak nenatáhli na něčem jiným nebo ste neměli salámy napůl zelený...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Ahojky, teda takhle cestovat....a co vlastně děláš? :-) Toho bych se nebála, že by byly zelený salámy a tak ....furt na tom dost vydělaj, toho se fakt nebojim. Navíc tohle si nemůžou dovolit... ;-) Rozdíl je to velkej to je fakt....ale žádnej háček tam neni.... Peťul, tak s tou kalkulací sem to byla určitě já, ale já jí psala, že to nakonec nechcem, tak nevim....to je fuk. Timhle už si opravdu kazit náladu nechci ;-)
Odpovědět
tak jak jsem se radovala z čoček tak mě humor rychle přešel. na ten typ jsem dostala alergii. super. takže zítra jdu na jiný typ:-D no jo, není to jednoduchý:-) jo jinak Peti ty už kalkulaci máš???? my se včera docela poštěkali u rozpisu jídla na raut, budeme mít sele, a Tomáš chce ještě tatarák a tak prostě samý vychytávky, dobrůtky, ale to nás vyjde na peněz...no prostě mazec:-) ale dneska jsme už v poho:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a ničeho se neboj! :-) určo to dopadne dobře :-) budu držet palce!
Odpovědět
holky vtom penzionu to maj sakra drahý. mísu šunkovou 1kg za 790Kč skoro, nebo nějak tak....hm...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik už máte kalkulaci jo?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý děkuju, bohužel až zítra, dneska sme vyčerpali denní limit na auto :-N
Odpovědět
nemáme, to jsem spočítala podle toho tvého:-) nebo ty ceny nejsou takové??? jako jednohubky 1ks za 10Kč, to je síla teda:-)
Odpovědět
Andrej co prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik No to mi poslali, tak asi tam maj takový ceny no..se ani nedivim, že to dělalo rozdíl 20 tisíc.... :-S S těma jednohubkama mě taky dostali no, co teprv kdybych chtěla chlebíčky :-N No uvidíš co ti pošlou... Prstýnky budou až zítra, dneska sme vyčerpali limit na kartě, takže furt čekaj na poště :-( Lucí zítra jedem na tu matriku, zeptám se na tu hudbu i na ten šampus, napadá tě ještě něco?
Odpovědět
no uvidíme...počet písniček, jestli je něconutné pod prstýnky a pak šampus. jinak asi ani ne. díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Počet písniček je mám za to že 4 - na příchod, výměnu prstýnků, gratulaci a odchod, jestli si to dobře pamatuji, ale raději to ještě ověř Andrej :) a na ten šampus se určitě zeptej :D na to jsem se totiž nezeptala ani já :D, jinak mám za to že oni mají na pstýnky klasickej ten jejich tácek ale já budu mít ten můj ušitej polštářek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Tak dneska do 11 v práci, pak vyzvednout nový občanky, na poštu vyzvednout prstýnky a pak hurá zamluvit termín na matriku :-) Dneska to bude trochu fofr, ale moc se těšim ;-) Holky nebojte, zeptám se, no snad na to nezapomenu :-) Večer nebo zítra dám vědět co jsme vyzjistili....tak pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a jé ty si jdeš pro prstýnky , tak to držim palce a napiš jaké jsou ve skutečnosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik my ještě kalkulaci nemáme, sem jí ještě neposlala co do toho chci započíst, ale musí nad tim s Pavlem sednout a dát dohromady, my nakonec sele nebudem mít, jen pár porsí guláše a pár těch miniřízečků a ty mísy... tatarák nám udělá mamina doma :-)
Odpovědět
Peti a ten tatarák ale asi nepovezete do penzionu ne? no tak guláš 30 porcí 2500Kč je taky dost docela:-) ale my budeme mít sele, všichni se na něj těší a tak co, nechci mu zase všechno zakazovat a redukuju mísy a tak. my se dohodli na: sele, mísa zeleninová, sýrová, šunková, potom zelenina jako cibule, křen, kozí rohy a tak k tomu prasátku, potom rostbeef (nevim jak se to píše), a dál ty miniřízečky kuřecí + vepřový a kuřecí paličky. tot vše, myslím. ale ještě by to asi chtělo nějaký salát....ale nevím. necháme si poradit.
Odpovědět
Ahoj holky, tak my už máme restauraci i s penzionem a ve finale nas to vyjde asi jeste levneji nez na bezdreve a je to tam hoooodne pekny. Sice tam neni takove soukromi jako na bezreve,ale vnitrni prostory jsou luxusni. Majitele jsou taky hodne prijemni,takze jsem stastna jako blecha. Jak se říká, všechno zlý je k něčemu dobrý :-) A Andrej, držim pěsti s prstýnkama.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?