Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a tý brdo to je tedy kousek...
Odpovědět
Ahoj holky, tak píšu, jak jsme dopadli s penzionem BEZDREV. Ve čtvrtek večer jsme jeli z Prahy do penzionu, protože nám bylo řečeno, že tam Milerová bude, ale kdyz jsme prijeli, tak uz tam nebyla a nebo se nechala zaprit, protoze auto tam mela. Byla tam ale paní Špringlová, která nás poznala až po tom, co jsme řekli, že tam mame mit svatbu 11.6.. Rekla, ze se proste stala chyba na jejich strane a ze tam byla nejaka schoda jmen v objednavkach. Pak z ni vypadlo, ze pan, co si tam objednal ubytovani pro nejakou skupinu na nas termin se jim neozyva a ze mu napsali, ze pokud do nedele nezaplati zalohovou fakturu, tak ze mu rezervaci zrusi, tak nam trochu svitla nadeje. Kdyz jsem se zeptala, co se bude dit, kdyz pan fakturu zaplati, tak nam bylo receno, ze nevi. To uz se tomas nastval. Takze jsme ocekavali, ze kdyz teda budou jiz v nedeli vedet vysledek, jak to dopadlo, ze se nam nekdo ozve,ale zase chyba. Takze tomas tam vcera volal z pevky, protoze telefon mu nezvedaji a zvedla to zrovna Milerova, ktera mu rekla, ze chlapik zaplatil fakturu, takze mu tu jeho rezervaci nezrusi a ze teda mame smulu, ze nam muze nabidnout ubytovani nekde jinde, nacez se ji tomas zeptal, proc teda neposkytne ubytovani nekde jinde tomu chlapikovi a rekla, ze ten zaplatil, takze my mame smulu a tuhle vetu opakovala porad dokola. Takze vysledek zadny. Do toho mi volala vcera kamaradka, at se tam na to vykaslem, ze loni, jeji kamoska tam mela svatbu a meli uplne stejny problem jako my, akorat oni se tam dohadovali o restauraci, protoze si tam na jeden den domluvili dve svatby a zjistili to az po delsi dobe, takze se tam pak pretahovali, komu se da prednost a komu ne. Jediny co nas sere, ze uz mame rozdany oznameni, kde zminujeme tenhle penzion a libilo se nam tam. No takze na ne serem a hledame neco jinyho. Omlouvam se, ze jsem sprosta,ale nenapadaji me slusna slova, ktera by to vystihla dostatecne.
Odpovědět
@sajusinka to je hrozné jednání...to je dobře že jdete hledat něco jiného..protože když si neváží zákazníků, případně neumí ani slušně jednat..tak jako sbohem...Držím palce abyste našli něco lepšího-)
Odpovědět
moc nechápu kde se mohla stát chyba. u nás je jednání úplně v pohodě. je mi to líto, snad něco najdete. ještě máte aspon chvíli čas, my to máme za dva měsíce a to bysme byli někde.... držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka tak to je síla! uděláte dobře když to přesunete... :-( @twigik no budu držet palce aby ma to dopadlo dobře a žádný problem nebyl (například aby ste tam nepotkaly jinou svatbu) ...
Odpovědět
Kristý . to se může stát kdekoli, že se tam potkají dvě svatby, kdybych otom měla přemýšlet tak mě klepne:-))) jako někdo je nespokojený s tím, někdo to zase chválí, to je různý...
Odpovědět
@twigik: no ja myslim,ze nemaji absolutne zadny system v rezervacich a pisou si to do sesitku, no v dnesni dobe trochu zastaraly system a pak nastavaji tyhle problemy, no my to mame za 3 mesice, takze zadna slava. A sehnat prostory pro 80 lidi i s ubytkem je trochu problem. NO uvidime, co z toho vyleze.
Odpovědět
já vím, že to neni jednoduchý něco najít. no v každém případě jsem s ní mluvila a s rezervací počítají, my to máme už od listopadu nebo října vlastně tak asi kvůli tomu nemáme problém.
Odpovědět
@twigik: no my jsem to resili od zacatku prosince a kdyby to rekli hned, ze uz tam nekoho maji, tak nemame problem najit neco jineho,ale ted? trochu pozde. Ja vam ten penzion nechci nejak hanit, protoze nam se tam libilo,ale napsala jsem, co se stalo, aby kdyztak ostatni byli v pozoru a nespolehali, ze kdyz si to tam zamluvi, ze je to tutovka.
Odpovědět
jasný,. a to jsi zjistila jak že tam mají ještě rezervačku? ti psala mailem nebo až když si tam přijela? ale tobě jde o ubytko ne, nebo i restauraci pronajali někomu? my máme jen restauraci a 3 pokoje na ubytko a zbytek mě je fuk:-)
Odpovědět
@sajusinka Páááni, tak to je síla. My jsme tedy zatím s jednáním penzionu nadmíru spokojeni, paní provozní je moc milá a ochotná. No ale po přečtení tvého příspěvku tam naši hned zítra zajedou zaplatit zálohu, aby s námi na 100% počítali!!! Máme tam totiž mít i obřad a nerada bych měsíc, dva před svatbou zjistila, že nemám kam upíchnout 60 lidí a hlavně, že se nemáme ani kde vzít. Pochybuju, že bych ještě sehnala termín a místo tak narychlo...Moc se nám na Králičím Vrchu líbí, je to tam moc příjemné prostředí ideální na obřad i oslavu...
Odpovědět
@balet : No nám se tam také líbilo. A na první dojem byly obe paní milé a ochotné. No ale pak se stalo tohle a kladně o nich teda mluvit nebudu. V podstatě všechno ted musíme překopat.
Odpovědět
Článek se načítá
my tam jedeme v sobotu. tak sem zvědavá jak se domluvíme.
Odpovědět
@twigik: hlavne, jestli pred tebou otevre ten jejich sesit, tak se koukni, jeslti ve vasem terminu jste opravdu jediní.
Odpovědět
@sajusinka No to doufám, že tam jsme jenom my. Když to v prosinci psala, nikdo na té stránce ještě nebyl. Máme mít zamluvený celý penzion i se všemi 30-ti lůžky, takže by tam nikdo další ani být nemohl!!! Ježiš to budu do zítra jak na trní...
Odpovědět
měla tam jen nás tak nejsou asi blbý a nebudou tam psát dvě svatby ne. holky klid a bez paniky!
Odpovědět
Doufejme... :-D
Odpovědět
Holky, no ja doufam, ze to budete mit v poho, protoze jsou to akorat starosti. My jsme prave taky meli mit cely penzion i s ubytkem,ale kvuli ubytovani vznikly tyhle problemy, protoze se tam nedomluvily a daly to ubytovani nekomu jinemu. A ten dotycny dostal prednost pred nami i kdyz jsme si to domluvili drive. A to prave nechapeme.
Odpovědět
není to přes známost náhodou?
Odpovědět
@twigik podle me ne, protoze to by po nem nechteli zalohovou fakturu ne
Odpovědět
kolik chtějí zálohu nevíš? jsem na to zvědavá!
Odpovědět
@twigik No naši tam pojednou zaplatit pronájem toho penzionu - to je 10 000 kč. Pak už bychom měli platit ,,jen'' jídlo a pití...
Odpovědět
@twigik Nevim, kolik chteji zalohu, po nas ji nikdo nechtel. Jinak bychom ji uz dali
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem přihodila na ebay na jednu aukci botiček svatebních - zlaté potažené krémovou krajkou na 2,5cm podpatku. Jsou v mojí velikosti (42) a vyšli by mě na cca 900-1100 kč :-) tak se modlim, abych tu akuci vyhrála...
Odpovědět
aha tak 10tis mi řekli kdybychom chtěli celý penzion a to mi nechceme tak asi nic navíc platit nebudeme.sajusinka: a máš tip na jinou hospodu?
Odpovědět
no mame rozjednane dve,ale v jedne uz maji predbeznou rezervaci na nase datum, tak cekame na vyjadreni a kdyz to nevyjde, tak zkusime tu druhou,ale uz to neni ono. Nesplnuje to zcela nase predstavy,ale zase pristup pani majitelky vyborny. Vsechno nam vysvetlila, chtela s nami mluvit osobne, ze nepreferuje emailovou komunikaci a ve vsem nam vysla vstric, dokonce rekla, ze si muzem privezt co chceme, coz je parada. V bezdrevu nam nedovolili ani sladky, ani chlebicky a tak. No takze kdyz nam nevyjde ta prvni, tak vezmem tu druhou. Sice to neni uplne ono, ale vybirat si uz nemuzem.
Odpovědět
tak nevím, ale nám řekli že můžeme sladký, ovoce a slaný. no to je fuk, asi záleží na každém jak se domluví.
Odpovědět
@twigik ja jsem se na to ptala a kdyz jsem rekla, jestli je mozne si dovezt svoje chlebicky, tak nam bylo receno, ze to zarizuji oni, kdyz jsem se zeptala na ovoce, tak mi bylo receno, to same a jedine, co jsme mohli byli svatebni kolacky a cukrovi, jinak pry na rautu taky resi oni. No tak jak je videt, tak kazdemu rikji neco jineho
Odpovědět
ne řekli nám to samé akorát ovoce můžeme. budeme mít stejně akorát dorty a minizákusky. a něco slaného
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka Tak to je síla ... :( tak snadka Vám vyjde jeden z těch dvou, co máte rozjednané :) Budu Vám držet palečky, tohle chování by se mi taky nelíbílo a mému příteli už vůbec ne, to jste se ještě drželi, že jste je neseřvali už dřív, my bychom to takhle dlouho asi nevydrželi ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?