Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky vy jedete!! @a.n.d.r.e.a na tu Madoru jsem koukala taky, ale do Mikulova se mi nechce, sice jezdívám poblíž do sklípku ale to je vždy ze so na ne, a jen takovou dálku kvůli šatům se mi moc nechce, a tady v ČB jsem našla pani která je šije - má různý vzory a i jsem jí posílala ty co jsem si zkoušela v půjčovně a neni problém je ušít.. Já mam vyhlídlý u ní jedny za 6.500, jen trochu budu chtít poupravit korzet u prsou, což prý neni vůbec problém. Tenhle a příští týden se tam už nedostanu, tak to vidim za 14 dní, jen na obhlídku, domluvit se co a jak a šaty bych si nechala ušít na jaře, prý to trvá max 8 týdnů...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Tak to jsem moc zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g to já taky :-) Prý tam má nějaký hotový, psala jsem jí moje míry tak prý i na mně, tak si je vyzkoušim a kdyby se mi líbili a padli mi tak je asi vezmu, počítám že by byli i za lepší cenu :-) Já teda jdu do čistě bílých, mam tmavý vlasy a i pleť mam snědší, takže ke mně bílý pujdou - aspoň myslim :-) v půjčovně sem zkoušela bílý a paráda :-) Jen nebudu chtít satén ale taft, tak snad bude mít látky na výběr... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez a nemá nějaký stránky na internetu? Tak pak určitě napiš :-) jsem zvědavá! Já mam taky tmavé vlasy ale jsem jinak bledá - jako sněhurka :-) TAkže to vypadá že vypadaly líp ty krémové, i když bílá taky nebyla žádná hrůza :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulabrez Peťul a mohla bych tě poprosit o kontakt? Taky se mi právě nechce takovou dálku a tady sem zatim nikoho neobjevila :-( Jak se ti to povedlo?:-)
Odpovědět
Teda holky ja cumim co uz vsechno mate hotovo a zarizeno.. je fakt, ze nas se tyka az zari.. ale bylo mi receno, ze uz bych mela neco delat :) Vsechno se to odviji od datumu, tak bychom se uz meli asi domluvit :) Jaky mate nazor na kameramana.. osobne davam prednost fotkam, ale pry jsou lidi za video ve finale radi, ze jim ten den tak utece, ze si ho ani poradne nevychutnaji.. ale co jsem koukala na ukazky nekterych agentur je to pekna bida za nehorazny penize :(
Odpovědět
@petulabrez ahoj Petrus.. ze necham pozdravovat nastavajiciho manzela.. koukala jsem, ze ma na FB stav zasnoubeny, ale az tady jsem zjistila, kdy to chystate.. rekni Zuzana z Chlumce.. on uz bude vedet :) jinak koukam jak vam vsem to tu jde pekne od ruky... my to chystame na zari.. a jeste jsme nedomluvili ani datum.. jelikoz bude svatba v kostele, tak na stesti takovy stres s datumem jako na zamku neni.. ale uz je asi nejvyssi cas.. uz kvuli rezervaci hospody, kadernice apod :)
Odpovědět
Profilova fotka
@postxz tak my mame zamluveného i kameramana :-) video se mi líbí :-)
Odpovědět
@kristyn.g a mas prosim nejaky stranky kde bych se na nej mohla kouknout?
Odpovědět
Profilova fotka
@postxz videobastar.cz
Odpovědět
@kristyn.g mockrat dekuji :)
Odpovědět
@kristyn.g musim teda uznat ze ta videa jsou fakt pekna.. muzu se zeptat na kolik hodin si ho berete?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak asi na nějakou tu prostřední sazbu, nebo na celý den, ale to asi už nee na celý den budeme mít toho jeho kolegu fotografa :-) A kolikátého svatbu plánujete to ještě nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@postxz Ahojky, my si taky bereme jak fotografa tak i kameramana, protože co vím od kamarádky, tak až když viděla video, tak jukala co se ten den vlastně odehrálo :) protože když jdeš k oltáři, tak jsi tak vyjukaná, že řekneš ano a dál už nevíš, a takhle se ti to alespon vybaví :D a hlavně máš pamatku :) my budeme mít známého fotografa od mojí kamarádky, co dělá nehty a budeme ho mít celý den :)
Odpovědět
Profilova fotka
My kameramana mít nebudem, nejdřív jsem o něm přemýšlela, ale co mam třeba DVD z maturáku tak jsem na něj koukla snad 1x, takže pro nás to nemá cenu, mam raději fotky.. :-) Máme fotografku od rána do noci takže těch fotek bude hooodně :-)
Odpovědět
@kristyn.g jiste je jen zari.. zalezi jak bude volno v kostele, hospoda apod. :) ale idealne bych asi brala 10. 9. 2011 to jsou i pekny cisla 9, 10, 11 :)
Odpovědět
Ten kameraman mi porad vrta v hlave.. presne podle argumentace, ze jsi tak vykulena, ze nestihnes vsechno pobirat, po letech se na to rada kouknu (nedavno jsem nahodou pustila video z tanecnich a tlemili jsme se u toho celou dobu co to slo :) a s odstupem desitek let clovek na sobe uvidi ty zmeny.. .. na druhou stranu budeme mit fotografa taky cely den.. no jeste to promyslim a proberu s nastavajicim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít fotografku od rána až do noci, tak i kameramana od rána do noci, přítel ho chce už jenom proto,že se pak budeme moct na to juknout, jak to všechno vlastně probíhalo, protože v ten den budeš použitelná až na párty večer si myslím až to bude všechno za Tebou :)
Odpovědět
@andrej_ka muzu se zeptat na vaseho kameramana? ma nejaky stranky?
Odpovědět
Profilova fotka
@postxz to je naše datum :-D to doporučuju :-) tak jsem volala krejčové kolik berze za upravu šatů a za předělání zipu na šněrovačku a chce za upravu prý cca 300kč a za šněrovačku 300-400kč :-) a já čekala nějaký tisícovky :-D
Odpovědět
čauky holky:-) Andrejko což vyměnit ti to můžu ale nevím kdy pojedu pak na jih, to je možný že až v březnu víš? to bude krapet komplikovaný...ale nějak pak dej vědět ju?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@postxz webové stránky myslím že nemá, já na něj dostala kontakt od mojí kamarády, je to její dlouholetej známej víš :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g tak to je super cena Kristý :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí, jj děkuju :) dneska mi volala ta pani z toho obchůdku a zítra by to mělo PPL dorazit, tak jsem na to zvědavá :)
Odpovědět
tak dej vědět. já dneska koupila stuhy do okýnek aut:-) a zítra razím na spodní prádlo botky a tak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jakou šířku těch stuh do auta si kupovala ? jj určitě dám vědět :)
Odpovědět
9mm, se stříbrným okrajem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem byla dneska v salonu Nevěsta, a ted se mi fotky nahrávaj do alba. Pak je ještě seřadím k sobě. Jsem unešená, jestli ty zejtřejší všechny nepřekonaj když to mam domluvené tak se asi zblázním!!! hlavně jsem tam našla TY šaty x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se těšííím až se juknu :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem jukala a opravdu jsou nádherný ty č. 15 (tvůj favorit) a i č. 10 (tvůj druhý favorit) ty co jsi zkoušela den před jak je tam máš vyfocené, tak tyhle dvoje z dneška všechny předčili :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?