Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka teda tak to budeš mít lukrativní květinářku :-) luxus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kristý já to vůbec nevěděla, řekla mi to asi před rokem ta moje květinářka, tak on Pomije pochází odtud že jo,takže tak a ona ho zná :) Nevím jestli lukrativní, ale určitě moc šikovnou :) kdyžtak se jí pozeptám a můžu dát kontakt, jinak to byl fakt děs to odeslat, když se mi to odeslalo,tak to zase odešlo bez příloh i když jsem je tam vkládala takže ti přijde ode mě asi 5 meilů :D
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka to nevadí, já si vyberu :-D Já už mam květinářku vybranou přímo v Krumlově :-) Ale určitě šikovná bude když si jí vybrali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak to je dobře, že už máš vybráno, jinak až jukneš na ty emaily, tak mi písni, jinak ten prográmek jsem už našla :)
Odpovědět
jj blíží, blíží, taky lítám a scháním botky, sakryš:-) a ještě pár věciček:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím, já to mám sice až začátek června, ale už to taky letí ten čas :) Prosím Tě kdy se asi tak budeš chystat do toho obchůdku?
Odpovědět
sama pro sebe tam nepotřebuju. nevím přesně kdy, tento týden mi to už nevyjde, mám zítra do 5 a v pátek mám do 4 ale pak jedu na pařbu:-) no, mohla bych v pondělí, to mám jen do dvou.víš co ono by i šlo, kdyby si si to objednala nasebe, dala osobní vyzvednutí a do poznámky napsala že ti to vyzvedne kamarádka a v poho, než abych ti to objednávala já. (nebude toho hafec?) a předat ti to můžu v sobotu 6.2 to je? v těch Nemanicích
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik to tam jde napsat osobní vyzvednutí ? a tím pádem teda částku peněz budou chtít až po Tobě ? nebo jim na účet předem to nevíš asi co ?
Odpovědět
jo to nevím, pročti si to tam...možná by to šlo přes účet že já to vyzvednu...nebo jim zavolej. jsou tam mladý holčiny, ochotný
Odpovědět
Profilova fotka
jj dobře děkuju, pročtu si to na jejich stránce a popřípadě bych jim cinkla a když by to šlo abych si to zaplatila na účet a oni to tam nechali jenom stranou a ty jsi to vyzvedla,tak by to bylo super :) mám už napsaný seznam co bych asi chtěla :)
Odpovědět
ani nevím kolik chtějí poštovné. vyzvednu, pokud si pro to dojedeš pak do těch Nemanic a pokud nebudeš mít toho hafec:-) jedu přecejen z Phy a taky vozím vše k našim po kouskách:-) at netáhnu bágl pro tebe ještě:-) ale snad se to dá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak jsem na to ted jukala tak na účet předem a vyzvednout to na pobočce nejde, takže bych ti poslala penízky na účet a vyzvedla by jsi mi to tam jenom :) OSOBNÍ PŘEDÁNÍ NA PRAZE 4: ZDARMA!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Čauky holky, tak se zase po čase hlásim :-D Teda vy jedete...člověk tu dva dny nenapíše a pak nestíhám dočítat :-D Holky řeknu vám, obdivuju vás co už máte vývazky, já sem se do nich dneska konečně pustila a je to pěkná piplačka ...a o těch rozpíchanejch prstech ani nemluvim :-D A to jich mám teprve sedm :-/ To ani nechci vidět ja budou ty ruce vypadat až to dodělám :-) Ještě že sem si to nenechala na duben :-D Ale musim říct, že z nich mám radost... A nějaké novinky???Lucí ty už se chílíš ke konci,co?:-) Máte pěkný prstýnky!:-)To je super...Já furt nevim co se šatama...Peťul ty si je budeš nechávat šít u nějaký švadleny tady?Uvažovala sem o madoře, ale je to docela dálka tam jet :-( Kristý, ten deštníček je úžasnej!:-) Andrej a co ty, jak pokračuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
objednávám si 8ks bublifuků, 30 balonků, 2 balení hedvábných okvětních plátků, 1 balení těch samých v jiné barvě, 4 balení okvět.plátků po 100 ks, 2x balení diamantky 10 ks v bal., 1 bal.briliantky 100 ks v balení,1 balení kapky rosy a ještě dvě maličkosti, nic víc velkýho myslím si, že do jedné tašky igelitové by se to mělo v pohodě vejít, určitě bych si pro to dojela do Nemanic, byla by jsi fakt zlato, kdybys mi to vzala alespon do těch Nemanice a kde tam bydlí vaši příbuzný protože jsou docela rozsáhlý :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a tak nějak se snažím pokračovat jak to jde nu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Luci jak jsi řikala, že jsi na ty vývazky nedávala ty špendlíky s perleťovou hlavičkou ale korálky, tak ty jsi koupila kde prosííím Tě :) a našívala jsi je aby ty dirky byli postraně nebo jak ?
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a to je pravda, je to hrozný :-) ty vývazky... Jinak byla jsem zkoušet :-) fotky v albu. Pár sem jich zkusila ale skoro všechny by se museli upravovat. Ale s tim se počítá... Jinak ty první 4 byly teda panečku tíííha obrovská ...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jj já už to po deseti dneska vzdala :-D Jinak za mě jednoznačně ty druhý šatky, moc ti slušej!:-) Já asi půjdu nahatá, zatim nemám ani páru kde je vezmu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a děkuju, mamce i mě se taky zdáli nejlepší :-) V pátek si jedu pro podobné, mají ale jinak řešený zadek, tak doufám že mi to neudělat "hrb" jako u žech posledních Miramer , je to totiž stejná značka ...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak to držim palečky ať ti seděj!:-) To jsou ty jak si na ně dávala odkaz? Ty se mi taky líbily, určitě ti padnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a zajímavé zjištění pro mě bylo, že mi sluší víc Ivory než bílá! To nevim co budu dělat s bílim závojem co jsem si horlivě koupila v domění že jinou než bílou neobleču :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a jojo jsou to ony :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý jsou krásný ty č. 2,3 a 8. A já třeba bílou mít nemůžu, protože mi nesluší, takže je mám v barvě takové smetanové šampán až slonová kost a mám za to že závoj budu mít taky bílej, oni dělaji v šampán závoj, já že ho ještě neviděla :) jo a už jsi otevřela ten word podruhý ?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka tak u mě to s bílou neni tak zlý ale dělala mě ještě bledší než jsem... a smetanová vypadala lépe na mě. Jojo šampaň závoj dělaj, i jsem ho dneska zkoušela. Koukala jsem tu na bazárek a taky se prodávaj šampaň závoje :-) Já uvidím až šaty dovezu domů. Mají být slonová kost, což bude asi světlejší než šampaň... Navíc k nim závoj dostanu a i pompadurku :-) Teda když mi budou ... :-( ale snad jo :-) Jj otevřela jsem to. Sice je to dost rozházené jak je to asi přeformátované na starý word ale nápady fakt super! Já tedy nevim co do těch svých vymyslím. Mam hotový takový obsah - jako seznamově napsané co tam má být. Ale nějak ne a ne to začít tvořit. Vymyslela jsem že tam dám svatební fotky rodičů a prarodičů :-) Doufám že nebude vadit že jsou ted rozvedení... Co myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g no taky jsem přemýšlela to tam dát, a mám ten stejný problém :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka a taky budete mít na svatbě i jejich současné partnery? Já nevim jestli by jim to nevadilo... to bych se docela bála že i jo ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo holky já řešim úplně to samý!:-/ Už víte jak je usadíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Vůbec ne, budu tam mít mamču a novýho taťku se kterým jsem od malička a za tatku ho taky považuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrej_ka Aha :-) Já tam budu mít rodiče s partnerama ( u těch mějch to je v pohodě) a Milan tam bude mít taky rodiče jednoho s partnerem a jednoho bez (mamice toho svýho zakázal, lebo je alkoholik)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo :) pro Lucku: tak jsem si to objednala z toho shopu ty doplňky normálně, aby mi to přišlo domu PPL,takže by to tu mělo začátkem týdne byt a když by mi nevyhovovala nějaká barva, tak jsem tam poznamenala do poznámky, zda by to šlo kdyžtak případně vyměnit, tak doufám,že to půjde za něco jiného vyměnit a kdyžtak bych to poslala po Tobě v tu sobotu, že bych Ti to zavezla do Nemanic a ty bys mi to tam jenom vyměnila za něco jinýho, co bych Ti řekla, jestli ti to nevadí, udělala jsem to takhle zatím, ale myslím si že Tě pak možná ještě o něco poprosím :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?