Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik jich budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ráda bych se přidala - také budeme mít svatbu na Hluboké - 8 .7.2011. Pocházím cca 5km od Hluboké, takže svatba ani jinde nepřipadala v úvahu :-) Jinak jak jsem pročítala vaší diskuzi ohledně zamluvení termínu tak jsem teď chytla trochu nerva, chtěla jsem tam tento týden volat a domluvit to, ale když píšete až v listopadu tak doufám že na tento termín místo ještě nebude plný, chtěla bych obřad asi v půl 12.. Tak snad to vyjde - kamarádka loni zamlouvala termín asi dva měsíce dopředu na srpen a v pohodě dostala... Jinak hostinu plánujeme v takovém penzionu v místě bydliště. S přítelem jsme se zasnoubili 24.12.2009, a jsme spolu právě 7 let, tak snad i po svatbě bude vše tak krásný jako doposud :-) Jinak co se ostatního zařizování týče mi přijde všechno ještě nějak moc brzo, na šaty chci jít nějak před vánocema, ostatní netuším, na přítele když promluvím ohledně svatby tak protáčí oči a radši změní hned téma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Petule, výtej do klubu :-D Ten můj už taky o tom nechce moc slyšet :-) Začneme to víc řešit až tak od února :-) Ale já to mám jako takový relax, tak doufám že až bude po všem, že mě to nějak nesebere...
Odpovědět
Profilova fotka
No já se o tom bavím jako jen takový návrhy že dávám, ale stejně - chtěla jsem minulý týden jít se mrknout na prstýnky a prý jsem blázen takhle brzo :-) Teď mě dostala paní na matrice, chtěla jsem zamluvit ten termín, a prý mam zavolat až v lednu, sem fakt na mrtvici teď, že termín neseženu..
Odpovědět
Profilova fotka
určitě seženeš, neboj ;-) holt musíš hned druhýho ledna ráno :-) Ten můj naštěstí se šel se mnou na prstýnky dívat :-) Šli jsme se ptát na cenu. Ale už z toho taky "roste" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem četla tady v diskuzi že 29.7.2011 už maji plno, ... Radši jsem tam ještě poslala e-mail.. Právě i Renfri psala že na 8.7. už to maji rezervovaný, tak mě zaráží, že mě řekla volat až v lednu, když jiní už to maji rezervovaný.. Já našla taky na netu nádherný, a přemýšlíme jestli z bílýho zlata nebo z tý chirurgický, ty se mi taky moc líbili - no a ta cena samozřejmě taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale holky si rezervují restauračky ;-) Tak záleží na tobě jak se k tomu stavíš, já tedy chci zlato, protože je to zlato. Pro takovou speciální příležitost by mi bylo líto kdyby mi na ruce zustala ocel... Navíc když by se mi prst zlomil, tak se dá zlato snadno přeštípnout.
Odpovědět
Profilova fotka
My si říkali, že když mám zásnubní z bílýho zlata, tak že by bylo asi lepší vzít i snubáky z bílýho... Je pravda že jsou i hezčí, ale uvidíme.. Já restauraci už mam, zatím jen vybranou ale doufám že tam termín seženu, chci tam zajet zamluvit to asi tento nebo příští týden.. Tak doufám že když jim řeknu 8.7. tak že to opravdu tak bude, paní jsem tam poslala e-mail s rezervací tak uvidím.. Vy už máte termín zamluvenej??
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo Kristý já sem blbec, já to pochopila jako že se to týká termínu svatby a ne restaurace, tak tady plašim úplně zbytečně, já sem fakt blb :-D :-D :-D Teď mi spadl fakt mega kamen ze srdce ti povim :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš ;-)
Odpovědět
ahojky Peto, vítám tě tu:-) jakou máš restauračku? dej mi tip:-) jaká je kousek od Hluboké? a kolik budete mít hostů atd? hele termín rezervovaný nemají určo, já jsem to hnala přes známosti a na duben to jde až na konci října, jinak normál od listopadu takže se neboj, jinak paní Peprná mi vzkazovala že není takový zájem o svatby jako letos...:-) co se týče prstýnku tak nechci mat, kov jsem neřešila...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky!!!:-D Nebojte nezapomněla, na vás zapomenout přeci nejde!:-) jen máme teď fofry se stěhovánim a dělám si zkoušky na pojišťovnictví, takže vůbec nestíhám....:-( Momentálně jdou přípravy stranou...jen co budu mít volněji zas se do toho pustim s plnym nasazením!!!:-) Už aby to bylo! ;-) Jinak vátám tě tady Peťulo :-) Holky venku je tak nádherně a v krumlově to má vydržet i na víkend :-) To je paráda.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky! Twigiku je to taková restaurace s penzionem, kousek od Zlivi (od kud i já jsem :-) dříve jsem tam chodila i na brigádu, ale teď to přestavěli a je to tam fakt krásný - je to asi 5km od Hluboký www.penzionbezdrev.cz Jinak jsem nám teď domluvila fotografa,co jsem tak koukala na netu tak jsem měla několik tipů, tak jsem to zkusila od tohodle a měl volno, takže aspoň jednu věc máme :-) Jinak hostů bude asi víc, my chcem po obřadě jít na oběd jen rodina a svědkové, a pak cca od 16hod udělat aby přišli i kamarádi a známí.. Takže když to vezmu i s nima tak mi to vychází kolem 60, a na ten oběd kolem 35... Je jich celkem dost no :-) a kolik budete mít vy? Mě právě ta p. Peprná řekla že na 8.7. když zavolám začátkem ledna tak termín dostanu určitě, ale stějně to vě mě docela hlodá :-)
Odpovědět
Petulo tak na ten bezdrev jsme taky koukali:-) jak to tam maj drahý? koukali jsme na fotky a strašně se nám to líbilo, i že je to v přírodě a tak:-) koho máte za fotografa? my máme p. Nejedlého, a kapleníka máme pana Litvana, ten je mega bomba, ty jeho vtípky atd...my budeme mít 38 lidí +fotograf + kapelník. a potom víc ale kolik přesně nevím. s tim termínem si nelam hlavu, opravdu to tak je. akorát ten čas může být místo v 11:30 třeba ve 12, to ještě jde. jo jinak já jsem Lucka alias twigik, těší mě:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mě těší :-) My máme Klímu, na Nejedlýho jsem taky koukala a mam ho na seznamu jako druhýho :-) Kapelníka asi mít nebudem, my si říkali že vememe nějakýho DJ kdo bude pouštět písničky - oldies a takový starší, a pak třeba pozdě večer i ty novější, loni to tak měla kamarádka a moc se nám to líbilo... Jinak jak je tam draho netušim, co to předělal sme tam nebyli, ale asi to nebude tak hrozný, určitě o něco levnější než na Hluboký... Nám se právě taky líbilo že je to v přírodě, že nikoho nebudem rušit kdyby to bylo hlučnější, a kdyby bylo hezky tak bysme chtěli oběd vevnitř a pak tu zábavu na pergole... Jinak právě čas už neřešim, chtěli sme v čase od 11 do 12, ale to už neni to hlavní... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm ten bezdrev vypadá moc dobře :-) ale mi chceme večerní fotky v Krumlově(nočního města) takže to máme tam :-) Budeš petule zakládat album příprav?
Odpovědět
Petulko, tak mi napsali z toho penzionu, psala jsem tam včera, že prý ceny za menu je 110kč od za osobu.... což je pěkný ale psali mi že pití nemůžeme přivézt svoje...ale to mě tak neva, myslím že to tam tak drahý neni když cena od 110kč za osobu. jo a prosím tě, je to jídlo dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
Já to právě mam z toho Bezdreva pár kroků dom, takže pro nás úplně super :-) Album určitě založím :-) Představu v hlavě už mám, i jsem něco našla na netu (účesy, šaty a tak) tak to sem pak nahraju :-) Jinak noční Krumlov je super, letos v létě jsme se tam v noci vydali.. Twigiku - jídlo myslim že tam dobrý určitě je, rozhodně se tam zlepšili od tý doby co se to přestavělo.. Jinak mi pití a jídlo necháme na nich, jen sme si řekli že se s nima domluvíme a večer bysme dali opíknout kus prasete a to že bysme si koupili sami, tak s tim snad problém nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
110 je super cena!
Odpovědět
taky si myslím. no vyberu 3restauračky a zajedeme tam kolem 15.října, tipuju:-) je tam Peetulo hodně svateb???doufám že nebude někdo rychlejší než my:-( na ten samý termín:-(
Odpovědět
Profilova fotka
To si myslim že ještě termín zabranej nebude, co sem slyšela tak 3 měsíce dopředu jsou málo, to tam mívaji zabráno hodně, ale takhle dopředu určitě ne, my tam asi skáknem buď tuhle nebo příští neděli.. Pro jistotu..
Odpovědět
Profilova fotka
Petra: Tak to se tam nejspíš ten den sejdeme nebo mineme, já to chci od 13h, takže co se týká času si do zelí naštěstí nepolezeme :o)) Jinak to ve mě hlodá taky, aby ten termín byl. Člověk si zajistí fotografa, hostinu a pak celej trne, jestli vyjde obřadní místo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Petruš, když jsem psala o rezervaci termínu, tak jsem mluvila o hotelu :-D Ten už byl (rok dopředu!!) rezervovanej... proto jsme změnili termín svatby na 8.7. :-) Matrika opravdu takhle brzy nebere, druhého ledna tam budeme volat obě :D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn, teď jsem si všimla, že ses ptala, jestli jsem si u "Eriky" zjišťovala ceny - zatím ne. Čekám tak na ten leden se vším, i s dortama atd., do kalkulace jsem si dala na kytici 3000.-, to snad nepřešvihneme :-) Ale tak jsi mě trochu navrtala, asi tam napíšu :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky - no já sem totiž strašnej plašan, a tu vaší diskuzi jsem četla jen tak zběžně, takže sem to pochopila že je to o termínu obřadu :-D Jinak mi p. Peprná psala mejl, že na ten červenec v lednu objednat, a že se zamuví i hodina a řekne podrobnější info - no stejně to pro jistotu zkusim ještě v prosinci :-) Jinak sme byli na Hluboký na svatbě loni známým a fakt je to tam fofr, přijde mi že sme tam nebyli ani 20 minut,je to tam jak na běžicím pásu... Jo holky máte už vybraný písničky na nástup a tak? Já mam asi zatim 3, musim vyzjistit kolik jich je vlastně celkem potřeba...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky, teda vás dočíst holky to je teda něco....:-) Ste se pěkně rozjely...:-) Tak se konečně můžu postupně přidávat do diskuze. Já sem plašan byla taky, a teď to nějak odeznělo, docela mě to mrzí, ta svatební nálada je fajn...ale snad se mi vrátí až budem přestěhovaný a v klidu :-) Taky začínám přemýšlet o hudbě na obřad a napadlo mě, že by byla fajn znělka našeho oblíbenýho seriálu...žádný pochody nic takovýho, prostě něco osobního co nás spojuje...:-) Jinak jsem zjistila, že přítel všude pyšně zmiňuje, že se budem brát a to sem si myslela, že je mu to ůplně fuk!:-D Tak to mě potěšilo.... Jinak Peťul, ten penzion je úžasnej!!!!Naposto!!!Přemejšlim, že odvolám zamluvené a přehodnotim to :-) Fakt luxus!!!Nádhera!!!No jsem teď trochu v rozpacích...tohle je přesně podle mých představ!!!:-) Peťul a jak dlouho jste spolu? Proběhla žádost?Kolik vám je?Atd. Jsem zvědavá co :-D Teda pokud nechceš odpovídat...je to na tobě! ;-)
Odpovědět
Petulko tak ten penzion vyzjisti a dej mi vědět, zeptej se jak moc dopředu to se musí zerezvovat atd...ju? doufám že vtom listopadu nebudu mít peška:-( to by mě teda štvalo, ale chtěla bych to nejdřív vidět a nevím jak moc to mám honit a tak, Tom mi furt říká že je časík, pohoda tabáček, ale nevím teda:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Andrej: Mladej tu svatbu taky troubí do světa, taky začínám nabývat dojmu, jak kdyby byl na to pyšnej :-D Peťka: jj, jen se nám tu vyzpovídej, co, jak, kdy, proč :-)) Větší exot než já nebudeš určitě, tak směle do toho :D
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě taky žádný klasický pochod nechci, na výměnu prstýnků a na to ANO by se mi líbil Perfect Day (jen teď nevim kdo jí zpívá), a na naše pochody ještě přemýšlíme, mam jich pár našlých ale ještě nevím... Jinak se mi taky líbilo když mi Pavel řekl že o mně s někym mluví jako o nastávající manželce, ale jinak nic neřeší, na všechno je prej času dost :-) My jsme spolu teď v pondělí oslavili 7 let, mě je necelých 25 a Pavlovi necelých 31... Na vánoce mě požádal o ruku - pro mě to byl doják jak blázen :-) Chtěli sme svatbu už letos v létě, ale jelikož sme už v dubnu chtěli koupit pozemek tak sme řekli že to necháme na příští rok (ten pozemek stejně zatim stejně ještě nemáme, na úřadech sou fakt rychlíci)... Jinak já jsem nám zamluvila ten penzion na toho 8.7. raději včera (já fakt docela dost plašim :-) ), a v neděli se tam ještě chystám osobně, tak se poptám, ale jinak si myslim že v listopadu když to budeš chtít na duben by neměl být problém..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?