Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin jojo dortík mám :-) upeče mi ho kamarádka, vyučená cukrářka, peče úžasný dorty, tak vím do čeho jdu. Chutnají výborně :-)) tak už se na něj těším, jeslti se jí povede tak, jako předloha. Jen řeším, jestli se na ten náš vybraný dort bude hodit to srdíčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Tak to máš skvělé, že je kamarádka cukrářka. Já to teda taky budu řešit přes známé, ale vůbec nevím jak ty korpusy a krémy dát dohromady, ale snad mi poradí. Když to nebudete mít moc přezdobené, tak se srdíčko bude hodit na každý neboj ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin doufám, já to nechám na ní, at taky řekne, jestli se to hodí, ji věřim, že co vymyslý se mi bude líbit. No ty korpusy a krémy viď, je to síla, já když vidím, jak si s tím vyhraje :-) já jsem ráda, že upeču perník a bábovku a u toho končím :-)
Odpovědět
U mě to vypadá na dortík z cukrárny, kde si objednáme zrovna i zákusky. Ještě ale pořád nevíme jaký a jaké :-D . No, spíš je docela těžké donutit mého drahého, aby si na to udělal čas :-| . Jinak jsem se konečně rozhodla, že jdu do závoje. Už je také koupený a čeká ve skříni na den D. Takže už mi tuším chybí jen pár drobností jako vykrást banku :-p
Odpovědět
@galapi taky budu vykrádat banku :-D jinak cukroví i dort jsem řešila sama, nemám nervy na to, tahat tam přítele. věděl ale zdobení, barvu, tvar dortu i příchutě jednotlivých pater a cukroví měl info jen z obrázků..pak jsme dostali vzorek a chutnalo nám :)
Odpovědět
A jéje, už se nám to přehouplo přes magickou stovku! (pořád jsem si říkala, že když je to víc než 100 dnů, tak je to pořád v klidu... a najednou z ničeho nic už je to jen 96!! :-D)
Odpovědět
Ajeje, už se nám to opravdu pěkně krátí. Teď to jen poletí. Jinak @danaruj dala jsem na tvojí radu a dnes jsem vše vybrala sama, přítelovi to dám schválit a šupky to objednat. :-) Jinak bych se toho snad ani nedočkala. Příchutě pater ani řešit nebudu, to nechám na cukrářce, protože už mi to leze na nervy, furt něco rozhodovat, aby to bylo perfektní - ono se bez tak nějaká ta chybka najde. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já do toho přítele taky radši nezatahuji, je to už taková "vyšší dívčí" a jemu stejně jde jen o to jedno - aby chutnal ;) Jdu to domlouvat dneska, tak uvidíme, co nám z toho vyleze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Muj pritel se pripravam taky moc nevenuje, vetsinu delam sama a nakonec mu to jen dam schvalit. Ale rika, ze se moc tesi, tak mam radost. :-) Uz mame snad vsechno hotove, zbyvaji jen populnocky a boticky. :-) Stejne tomu nemuzu verit, ze za tri mesice budu pani a ne slecna. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já si to taky zatím neuvědomuju :))) aluskaasimin@ kampak vyrážíš na popůlnočky ? Taky to musím pořešit a v obchodech zatím nic moc....
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin Tak mam v podtsate vybrano, jen je obednat. ;-) Teda pokud o vikendu nekde nenajdu neco lepsiho, ale do techle jsem zamilovana, zkousela jsem je a jsou lehounke a celkem sik. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou moc pěkné :) Já bych potřebovala stejnou barvu, ale krátké....kde si je objevila ?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@trckin Tady tyhle jsou znacka coast, jsou ale dost drahe a nanestesti jsme s pritelem propasli slevu. Daji se koupit treba v Debenhams nebo John Lewis. Nevim, jestli jsou v Cesku k sehnani. :-| Taky porad premyslim, jestli kratke nebo dlouhe, bile nebo lila? :-S Po nasi svatbe v Cesku totiz budeme mit jeste oslavu v Anglii, tak si myslim, ze dlouhe satky jsou jaksi slavnostnejsi. Ale netusim a badam.
Odpovědět
Profilova fotka
@aluskaasimon jo jo delší jsou určitě slavnostnější a pokud to máš v jiný den a jinde, tak to bude bezvadné. Já budu celý den v dlouhých svatebních, tak bych pak chtěla nějakou změnu. Juknu do toho Debenhams, dáky za tip :)
Odpovědět
Profilova fotka
@galapi já mám pořád pocit, že je plno času, ale ještě nemáme nic... prstýnky, oznámení, no prostě nic, je to děs.... @trckin já teda popůlnočky řešit nebudu, svatbu mám snad jednou za život, tak si chci svatební šaty užít.
Odpovědět
@jihajiha jak tady píšou holky, nejdůležitější je, že máš ženicha a ostatní věci určitě stihnes zařídít, když se do toho pustíš s energií :-D Popůlnočky jsem taky nechtěla řešit, ale z restaurace se nejspíš půjde na diskošku a tam bych se chtěla převléct, protože si neumím představit, jak chodím ve svatebním na záchod (občas ty záchody vypadají hnusně) a ještě k tomu na dámách bývá vždy fronta :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Já si ty svatební chci také užít, ale přecijenom v nich budu celý den, může být i docela teplo, tak si ráda třeba v deset večer přeskočím do něčeho pohodlnějšího...ale každá to máme jinak :) Už máte všechny oznámení ? My na něm akorát pracujeme a mám z něj velkou radost ;)
Odpovědět
Oznámení už máme a pomalu už i rozesíláme. Musím ho hodit do alba ;-) . Dnes se chystám dodělat vývazky, ale ňák mě to nebaví je dělat, je s tím piplačka 8-( . Doufám, že se žádný host nenapíchne na špendlík, jsou docela velké a to jsem objednávala malé, tak nevím, kde soudrozi z NDR udělali chybu... Jak jste na tom vy? Budete si dělat vývazky samy nebo kupujete hotové?
Odpovědět
Profilova fotka
Ju budu urcite delat vyvazky sama, rada bych trosku jine, ale uvidim co me jeste napadne. Oznamka jsem si taky delala vlastnorucne, i kdyz jsem silela, hodinu jedno. Na stesti jsem jich nemusela delat 100 :-D Obalky jsme ale objednali. 8-)
Odpovědět
vývazky jsem dělala sama, ale dělala jsem jen velmi jednoduché :) takže se to dalo..oznamka skoro jsou, já bych je nedokázala napsat, ale kamarádka je napsala krásně :) jsou na krémovém ručním papíře psané zlatou barvou, ještě chci koupit zlatý vlizelín a přidělat jej k nim..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vývazky si chci taky dělat sama ,dnes na to jdu nakoupit i další věci na výzdobu :-) Jinak kolik máte pozvaných lidí???
Odpovědět
Profilova fotka
@mijasekrenca Kolem padesatky, spis tak 45. Uz se nam to pekne blizi! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 36 lidí na hostinu (nejbližší rodina) a asi stovku na večer...hrajeme oba týmový sport, tak je nás hodně no :)))Jo jo blíží blíží na peněžence je to znát hi hi
Odpovědět
Původně mělo být hostů asi jen 40, ale nějak se to navýšilo ;) tak už jich máme 60 :D Vývazky si chci taky udělat sama, ale nějak nestíhám :-( a čas docela utíká. Mam v plánu si udělat ještě nějakou výzdobu, tak už na tom pracuju, zatím mám jen vějíře :-S
Odpovědět
Nás bude tak 20 na oběd, jen nejbližší rodina a přátele. Na večerní raut pár lidí ještě navíc přijde, ale ještě nevím kolik, nechci to moc přepísknout, prozatím pozývám opratrně.
Odpovědět
Profilova fotka
Nás bude na oběd 34 včetně dětí a večer + 14, jinak na oběd ještě +4 muzikanti + kameraman + fotograf....
Odpovědět
Profilova fotka
Nás bude Na hostinu 37 a večer nas bude tak 70. Jjtaky mám provětranou peněženku ,dnes jsem byla nakupovat dekorace na svatební tabuli ,auta a vývazky :-)
Odpovědět
nás bude i s námi kolem 50 na celý den, nechtělo se mi to komplikovat tím, že by někdo přišel až večer, zvlášť když by to byli lidi, kteří by přijeli jen kvůli svatbě. Takže jsme udělali kompromis mezi úplně rodinnou svatbou a následnou party s kamarády a pozveme rodinu a blízké kamarády. Nejhorší výdaje nás teprve čekají (hostina, cukroví, dort, kapela..) a naše peněženky to opravdu dost děsí..:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nás taky bude kolem 50 a to na celý den. Máme obřad až odpoledne, pak bude něco jako pozdní oběd nebo brzká večeře :-)) večer raut, tak nebudeme nikoho posílat domu nebo nechávat čekat, uděláme to se všemi které tam chceme dohromady :-) a peneženka, no nějak to zvládneme :-) kdyby to neměla unest, tak si to naplánujem jinak :-))
Odpovědět
Nás bude něco mezi 80 a 90. Původně jsme chtěli malou svatbu, ale po určitém přemýšlení jsme se rozhodli, že pozveme i strýce, tety a tak. No a vzhledem k tomu, že jsem nejmladší, tak se to dost nasčítalo. Jinak kamarády máme pozvané už od začátku, protože většina z nich je celkem z dálky, takže by se to moc jenom na večer neoplatilo .... Řešim výzdobu stolů a tak ... nemáte někdo nějaký tip? něco snadného ale efektního?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?