Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak je to prosím s prstýnkama. Můj chlap vymyslel, že by prstýnky mohl donést náš 2 letý syn. Já nevím, jak to je, ale myslím, že prstýnky se odevzdávají matrikářce před obřadem,....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám za sebou zkoušku šatů a jsem spokojená :) Mé šaty si letos nikdo nepůjčoval, takže mi zase sedly jak ulité. 3la jsem tam trošku s obavami, ale pohoda. Vzala jsem tam dvě svoje nejbližší kamarádky a společně jsme řešily doplňky a hlavně závoj. Pořád nevím jestli jo nebo ne a tak si to nechám ještě týden uležet. Vím že @vera_vila ho má, ale co vy ostatní ? @vera_vila Z mamky si nic nedělej a hezky si všechno zařiď podle sebe. Já už taky všechny dobré rady vypouštím druhým uchem ven :) Vždyť sis to nějak vysnila a hlavně dlouho připravovala, tak si to nenech vzít. @jihajiha S nošením prstýnků dětmi zkušenosti nemám, ale myslím, že to nemusí být problém, pokud to tak budete chtít.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Myslím, že se odevzdávají matrikářce a ta je pak nese svatebčanům... Aspoň teda na každé svatbě, co jsem byla, tak to tak bylo... Ale třeba by se s nima dalo před obřadem domluvit i na tom, že je přinese synek...
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin No, závoj zatím nemám, uvažuju o něm, ale to bude záležet na tom, jaký účes nakonec vybereme... To se rozhodne v úterý, jestli ho mít budu nebo ne... Ale zatím vede účes č. 1 a tam nevím, jestli ten závoj půjde dát (nebyla by ale korunka, ono stejně štrasová k perličkovému náhrdelníku by nešla)... Vyzkoušíme a uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha s těma prstýnkama by mě to taky zajímalo, i když náš 1,5 letý mrňous by je asi spíš ztratil :-) ale spíš se chci i zeptat, jestli máte pod prstýnky ty polštářky? Já jsem se na to vykašlala a bude mi stačit nějaký pěkný "tácek" :-) jen nevím, jestli ho budou na radnici mít. no snad jo, radši se ale ještě zeptám.. @trckin já mám závoj rezervovaný, ale zatím to mám tak na 70% že si ho nevezmu, ale uvidím ještě v ten den, až budu úplně připravená, tak jak se mi to bude zdát, příjde mi škoda, že by zakrýval ten pěkný účes, i když si ho pak asi budu moct sundat, no ale fakt ještě uvidím.
Odpovědět
@janulka1981 já plánuju prstýnky položit na polštářek a budou po celou dobu obřadu na stolku, za kterým bude stát oddávající, a před kterým budeme stát my :) polštářek mám ale jen proto, že mi jej půjčí kamarádka. @trckin já závoj mám, takový krátký, který budu mít pod drdolem...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila no mě napadlo, že ještě paní matrikářce zavolám, aby pak na místě nedošlo k nějakému fopa, pak uvidím, co mi řekne. I když ona byla celkem vstřícná, tak snad se nějak domluvíme. Já mám závoj taky koupený, uvidíme na účesu, ponesu si ho i na zkoušku, která je příští týden. @janulka1981 no my jsme to doma trénovali, tak Matýsek prstýnky dával na svoje prstíky, tak to bylo takový roztomilý. Hlavně, aby je někde nezahodil,... uvidíme. Dneska mě čeká zkouška šatů, už mám všechno nachystané, tak jen až se synáček probudí, tak razíme na zkoušku!!! Už se těšíííííííííííííím.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha taky mám dneska zkoušku šatů a hrozně se těším :-) tak ať nám to dobře dopadne ;-) přemýšlím o tom, jestli by náš Kubík zvládnul ty prstýnky...jako když mu řekneme podáš mamince...? nebo dej tatínkovi... tak to on rád donese a většinou i správnou věc, ale tam předevšema lidma by mohl být nervózní, tak ho radši necháme v klidu. Taky ještě přemýšlím, jestli bysme ho mohli mít při obřadu u sebe, nebo radši ať sedí u babiček...on je takové šídlo, že nevím, jak to vůbec dopadne...i když teď mě napadá, že to taky možná prospí, když je obřad ve 12,30 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 já se taky mooc těším, ale pořád přemýšlím, dala jsem sem album s fotkama šatů, které jsem si zkoušela a ty moje, které jsem si vybrala, se tu moc lidem nelíbí, tak nevím, celkem mě to mrzí, ale už to tak asi nechám, mě se líbili moc, uvidíme, jaký bude dneska dojem. No my našeho čertíka necháme dělat to, co bude chtít, když bude chtít sedět u babičky, ať sedí, nebo s ním někdo půjde ven, nebo bude u nás, bude tam asi dělat borčus, ale co, právě to je na tom to krásný. Hlavně aby neplakal, třeba si říkám, že bude tancovat na hudbu, no nebude té krásný????
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 Tak já taky nevím, jestli to tam vydržím Tomík s kamarádkou půl hodiny odstát v klidu... Byla bych ráda, kdyby šli úplně první, před ženichem a jeho maminkouk a pak si tam asi stoupnou někde vedle nás... Líbilo by se mi to tak, tak sna to půjde... Ale tak jemu je už 7, takže by to vydržet mohl, i když se svou hyperaktivitou... nevím nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Tak já budu také matrikářce volat, abych se s ní ještě domluvila na hodinu, kdy se sejdeme na pokladně, abysme vyřídili předobřadní formality... Ale myslím, že s tím problém mít nebude... Ty máš pod prstýnky svůj polštářek, že? Já co jsem viděla fotky ze zámku, tak oni tam mají takový jakýsi krásný skleněný stojánek, nevím jestli to byl svatebčanů, nebo je to jejich úřední, ale ten se mi moc líbil, a na tom ty prstýnky byly... Tak se jí taky asi zeptám, jestli tam něco na ty prstýnky budou mít, nebo si budu muset něco zajistit sama...
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 Já polštářek nemám... Vím, že většinou bývá mají i na radnici nějaké ozdobené tácky nebo stojánky na prstýnky, takže já jsem to nějak neřešila a spoléhám na to, že tam budou mít něco oni... Oni jsou ty polštářky teď děsná móda, ale já to teda nemusím, takže mě ani nenapadlo něco dělat, i v květinářství, když se mě ptali, jestli budu chtít udělat polštářek pod prstýnky, tak jsem jim řekla, že ne... Ještě si zavolám na matriku, ale myslím, že tam mají nějaký takový skleněný stojánek...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vera_vila tak to pak dej vědět, jestli tam něco mají na ty prstýnky. Já žádný polštářek nemám, říkala jsem si jedině ten živej, ale jak chlap řekl, že to donese malej, tak jsem to přestala řešit. Jaký formality na pokladně se řeší? To nám nic neřekla. Myslím, že oni ti dají maximálně nějaký tácek a na tom jsou prstýnky položené.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha to by bylo fakt pěkný, kdyby tancoval :-) taky se ale bojím, aby neplakal. Ale aspoň to nebude tak dopředu nalajnované, celý ten obřad a bude nějaké vzrůšo, když nebudem vědět, co od těch mrňousů čekat :-) @vera_vila tak tvůj kluk by to i vydržet mohl, chvilku postát :-) myslím, že i na něj dolehne důležitost té chvíle a bude jak zařezaný :-) hlavně z toho jak to mamince sluší ;-) s těma polštářkama se mi to zdá taky jen jako taková momentální móda, a mě se přitom víc líbí, když jsou jen volně položené na nějaké pěkné podložce, stříbrném tácku nebo tak. Jo a první navlíká prstýnek ženich nevěstě, že jo? Jsem z toho už tak zmatená, že určitě nastavím špatnou ruku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 jj, první navlíká ženich nevěstě (což by měla i matrikářka tak udělat, že prvně podá tácek jemu, nebo by vám to měla před obřadem říct) a nastavuješ pravou ruku :-) Ona by Ti paní matrikářka určitě naznačila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Před obřadem se vybírají občanky, stříhají rožky a dávají ty doplňující lístečky... Od svědků si myslím občanky berou taky, aby si je ověřili, že jsou to opravdu ti, které jsme napsali a kteří jsou v papírech... Myslím, že to je záležitost tak na pět minut...
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha A jaký šaty sis teda vybrala???
Odpovědět
Profilova fotka
ja byla dnes na matrice pani me strasne mile prekvapila jak byla ochotna...o tacku nic nerikala ale naopak me pripomela lahev sektu....a kam dat utrzky za platby:o))) no uz se nam to zeny krati verim ze pocasi bude pri nas
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, už mám oblečený kluky, tak jsem ráda hurá :-) na prstýnky teda polštářek mám, to jo. v hořovicích prý mají takové erární zlaté jablko či co a to se mi teda nechtělo dávat. Klukum do ruky prstýnky nedám, ti by s nima někam zdrhli :-) a sekt nám taky poradili :-) tak dnešek byl takový plodný den
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 no já s tím počítám, že to nebude s prckem tak "úřední" jak to bývá, prostě nevíš, co udělá a tak to je.... @vera_vila na pravou ruku? Já zásnubák nosím na levé? To je špatně? @gejbinka je to je super, že už jste teda komplet oblečený!!! 10 dní před svatbou to je výkon teda!!!! :-) Já byla dneska na zkoušce šatů a jsem z toho taková ... no nevím, jeslti jsem si vybrala správně, nebo je to tím, že mi ty šaty tady pohanily a psali, že by mi slušeli jiné, přitom jsem z nich byla taaak nadšená a teď nevím. No už mi nic jiného nezbyde. No a když mi paní řekla, že tady ty šaty jsou nové a nikdo si je na svatbu nevybral za ty 2 měsíce, tak mě to taky trochu zavrtalo hlavou, že asi nejsou moc in!!! Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila já budu mít tyto http://www.beremese.cz/fotoblog/jihaj... z alba
Odpovědět
Profilova fotka
A zítra ráno zkouška líčení. Ještě jsem se dívala, že si nechám v Třebíči udělat nehty - manikůru u těch ťamanů v Intersparu. Nevím, jak to dopadne, snad dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a další věc, výslužky rozváží budoucí novomanželé? Teď tu byl přítelův otec se domlouvat a chtěl to rozvést sám, to je blbí, ne? Mě to teda přijde blbí a už je to tady, všichni mě tlačí tam, kam nechci, zlatá 30 do svatby, to se nikdo ještě do toho nemíchal :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha mě se ty tvoje šaty ale náhodou líbí, jen jak tam někdo psal, taky bych je zkusila víc utáhnout a na zkoušce jsi z nich už neměla dobrý pocit? Já jsem ze zkoušky zase utvrzená, že jsem si vybrala dobře, už se na ně hrozně těším. Ale z čeho jsem otrávená tak to jsou popůlnoční šaty. Prolezla jsem už tolik obchodů a nic se mi nelíbí, nebo je to drahé a nebo mi to nesluší, nesedí atd.Dnes jsem zkoušela asi desatery šaty z toho mi fakt slušely ty poslední, protože měly střih do A což je záruka ale vzadu se divně krčily, takže zase nic. TAk se převlíknu asi do letních, co mám doma a oblíbené, vyberu si ještě jaké - myslíte, že to nebude blbé?a když to nebude ani v bílé barvě, nebo ladit s výzdobou? a k tomu si obuju žabky a finito. @vera_vila hele, já taky myslela, že se dává na levou ruku...sakryš tak jak teda? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha jo a s tou výslužkou - já to někomu dám za úkol na svatbě, ať to rozdá při odchodu, zas tolik toho nebude, předem nic řešit nebudu, možná jen ty, co nemůžou na svatbu přijít a měli dorazit.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha ne, máš pravdu, na levou... jsem blbá... to už je ta nervozita... asi...
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka tak gratuluju, že už jsou chlapi oblečení :) já ještě čekám na botky pro malého, včera přišla kravatka, tak se těším, až ho nastrojíme, to bude hezounek 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha do Intersparu nechoď... Jen tam ne... Radši si připlať a nech si udělat gelové nehty někde v nějakém studiu... v IS jsem si nechávala nehty dělat jednou a už teda nikdy víc... Dělají akrylový nehty, mají to strašně tlustý, děsně jim to trvá (já na těch nehtech byla 2 hodiny, zatímco gelovky jsem měla komplet hotové za hodinu a něco)... Pokud chceš mít na svatbu opravdu krásné nehty, tak si fakt připlať, ta 100 nebo 200 navíc opravdu stojí za to dát, než pak honit na poslední chvíli někoho, kdo Ti ty nehty opraví...
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, omluva všem za mystifikaci, prstýnek opravdu na levou ruku... jsem byla v práci asi nějaká zmatená... teď jsem koukala i na fotky ze své první svatby a opravdu na levou - k srdci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak blíží se to blíží :-) počasí teda zatim nic moc, ale když nebude lejt, tak nevadí :-) @janulka1981 kluky oblečené mám, ale dnes mi dorazil email, že vybrané kravaty pro ně mají už vyprodané, kde jsi prosim tě kupovala dětskou kravatu? pokud máš dětskou? já už nevím, kam zajít. dneska jsem dodělala program dne a rozeslala, tak snad to bude fajn a nikdo nebude najednou volat, co, kdy, kde a jak :-) Taky jsme včera zkoušeli s přítelem prstýnky, jeslti nám ještě budou a nasadit mu ten jeho, bude teda asi zážitek :-) čekám pořádný trapas :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?