Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka jak se dělá slaný závin?
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha ahojky uplně jednoduše :-) rozválíš listové těsto, potřeš ho kečupem a naskládáš na to šunku, sýr anglickou slaninu, cokoliv takového, mužeš udělat jen šunkový nebo sýrový do toho přidávám třeba i nivu, potřu to rozlisovaným česnekem rozmíchaným v oleji, zabalím jako závin, potřu vajíčkem a posypu kmínem nebo sezamem :-) fantazii se meze nekladou a nechám to v troubě upect do zlatova :-) pak jen vychladnout, nakrájet a opravdu nám dlouho doma nevydrží, jsme ochotní se tím přežírat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka to je dobrej nápad a hlavně jednoduchej, listové těsto je upečené hned, tak to taky vyzkouším, třeba 2 nohavice. Teď jsem si vzpoměla, že jsem jednou dělala takový závin se zelím (ale to bych na svatbu moc nechtěla ze zcela zištných důvodů ;-) ) dalo se tam zelí, pikantní slanila a páreček a bylo to výborný!!! Díky za tip!
Odpovědět
@gejbinka taky mi to přijde jako dobrý nápad, a udělám klidně i ten se zelím :D protože ten měl největší úspěch, když jsem kdysi napekla asi pět verzí závinů :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, to zní dobře, slaný závin. Chystám se udělat klasický jablečný štrúdl na snídani ve svatební den, až se budou doma scházet svatebčané, tak tohle bych mohla udělat jako variantu pro ty, co nejedí sladké. Mňam. Díky za tip. Jinak já se také vdávám 13. srpna, už se to nebezpečně blíží, těším se a zároveň děsím, aby vše klaplo a vyšlo počasí a tak. A hlavně abych se s těhotným bříškem vešla do šatů, toho se bojím nejvíc. Přeji vše nevěstám, které se vdávají ve stejný den, aby se nám to podařilo a abychom měly krásné vzpomínky a hlavně to počasí, ať je pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha to zelí znám, dělá tchyně, dává do toho i uzené, je to také dobré, ale mi zůstavame u téhle klasiky, to zelí a tak je už přece jenom takové těžší :-) a párečky jsou lepší ubalit samostatně v listovém těstě, než je dávat do závinu :-) ale jde o chuť :-) já je miluju ty malinké jen obalené v těstíčku, posypané kmínem a zapečené a to se po nich jen zapráší, dělám je třeba dětem na oslavy a mají uspěch :-) @alanys taky přejeme krásný svatební den a ať všechno proběhne podle tvých představ :-) a to počasí by to chtělo nějaké pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka no já bych to zelí taky nedělala a ty párečky jsou taky dobrej nápad!!!! Fakt mooooc díky!!!!! @alanys neboj, šatky ti upraví podle bříška, to bude v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha není zač :-) mě ten závin naučila taky kamarádka, ona ho dělá jako pizzu a pak jsme z toho začli dělat závin :-)) a teď na něj mám chuť :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka jojo, taky jsem přemýšlela, že skočím do obchodu pro listové těsto a zkusím ho zkušebně udělat. celkem bych si dala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, 18!!!!!!!!!!!!!!!!!!To je neskutečný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha zkus vubec to není nic složitého a je to za chvilku prostě co dům dal :-) já si teď dala k obídku aspoň špagetky abych neměla takový chutě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha nestraš :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jihajiha Já si taky myslím, nejsem první ani poslední nevěsta, která během příprav na svatbu otěhotněla. Ale každopádně díky za uklidnění :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha @gejbinka Jestli si to budeme každý den odpočítávat, tak mě asi trefí :)))) Je to šílené, jak to letí !!!! @ alanys Určitě to žádný problém nebude neboj, salony jsou myslím zvyklé ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@alanys vždyť je to krásný a šatky nějak upraví, neboj. @gejbinka vyzkouším, jsem na to zvědavá.... a s tou 18 nestraším, je to šílená realita!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin to nás bude asi trefenejch víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha já už jsem z toho totál potrefená :-) hoky jdu za chilku na zkoušku líčení, tak držte palec, že jsem vybrala dobře, jestli se něco povede možná hodim i foto :-) a kamarádka mi tvoří svatební bižu, tak na to se taky těším, jediné co mi stále chybí je obleknout ženicha, ten to odkládá stylem času dost, jen někam zajdu, koupím oblek a hotovo, no aby se nakonec neženil v kraťasech i když to by myslím uvítal ze všeho nejvíc :-)) :-))
Odpovědět
Profilova fotka
holky, prosím poraďte, máte někdo cylindr na autě pro ženicha? Jak jsou tam přidělané ty přísavky?
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka užij si to a ať to dobře dopadne a něco vybereš, já jdu příští týden a jsem na to zvědavá, ještě mě nikdo nemaloval, tak uvidíme. No a ženich...oblek snad mají všude, ale nechávat to na poslední chvíli, to bych asi nevydržela....
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha cylindr na autě mít nebudeme, ženich jen kytičku a taky netušim, jak se to tam přidělá, doufám, že někdo zručný se v rodině najde :-) obleky sice mají všude, ale na jeho nekonfekční velikost se už těším, jak bude nervní, že nic nemuže sehnat :-) myslíš, že by ho oddali v kraťasech :-)) :-)) ?? no mě taky nikdo nelíčí, maluju se málo, tak jsem na to zvědavá, aby to nebylo na mě moc no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka no já právě taky, vždycky jen řasy, světlý stíny a to je všechno, žádný makeup, purd, prostě jen tak jednoduše, tak jsem taky zvědavá. No v kraťasek by se na něj dívali spíš jak na blázna ;-) , tak asi bude mít hoňku, ale věřím, že něco sežene!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha :-)) no a ještě padl návrh, že si klido vezme maskáče, ale jelikož je svatba do zelena :-) tak by ladil. no mám s ním veselo prostě :-) já taky jen řasenku a jdu ale ted jsem se aspon naučila používat makeup což je teda v mejch letech co říct :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka no tak to máš doma asi veselo, já jsem se taky už dozvěděla od chlapa, že když je svatba do fialova, tak že bude mít fialové ponožky (které si už i koupil) a že bude mít fialový melír.... nevím, co můžu čekat, ale snad to nebude tak horký a jen tak straší!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha melír fialový :-) :-) taky vtipálek viď :-)) taky si to uživáš, to toho mýho nenapadlo a zelený ponožky napadli zas mě :-) nebo aspon zelený tkaničky :-))
Odpovědět
@jihajiha my mame na cylindru přísavky přilepené a na kytku, kterou budu mít já je navlečeme a asi i zalijeme lepidlem :D
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj přilepené a čím? Tou tavící hmotou, nebo lepidlem? Nemohla bys to prosím vyfotit? @gejbinka no, jsem zvědavá, co z toho vyleze. A zelený tkaničky taky dobrý!
Odpovědět
@jihajiha ani nevím..je to průhledné a ne úplně tvrdé, takže nějaký druh lepidla..už jsem to tak koupila, můžu to večer zkusit vyfotit a poslat..
Odpovědět
holky pomoc!!už má nervy tak na pochodu, že jsem dnes brečela do telefonu majiteli hospody, kde máme hostinu, potřebuju vypnout a nevím jak..
Odpovědět
@danaruj Udelej si den pro sebe a na nic nemysli. Vinecko, vana a odpocivej at se z toho neosypes jak ja :-) Stres dela hodne.
Odpovědět
@lenulka25 to právě nejde..musím být v práci, on by ve finále asi nebyl problém sem nejít, ale nedokážu na to nemyslet..kudy chodím myslím, co všechno ještě chybí..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?