Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
@danaruj Tak me pomohl udelat si seznam. Co mam a na kdy objednane atd. Je v tom pak lepsi prehled. A po vcerejsku kdy jsem o tyden driv malem objednala kolacky tak uz mam taky v tom chaos. A muj budouci muz mi rekl, ze az se budu vdavat podruhe tak to bude perfekni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky klid, ono to nějak dopadne... Hlavně se ten den musí líbit nám... A ostatní ať si říkají co chtějí... On se vždycky najde někdo, kdo to pomluví, i když ostatní to budou vychvalovat do nebes... Takže žádný stresy, všechno máme, všechno stihneme a co ne, tak se prostě svět nezboří, ne? Pokud nezpaomeneme prstýnky a doklady, tak ten zbytek už se nějak přežije...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, 18 dni... :-) Jak se tesite? Ja kupodivu zase tak nenervuju, spis nervujou vsichni kolem nas. Mate taky takovy ten spatny pocit, ze jste na neco zapomnely? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj nestresuj tolik, já si teda říkám, že stresuju, ale asi to není tak strašný, na mě to asi padne den před tím, ale modlím se, aby ne. Píšu seznam, takový instrukce, kdy kdo co má udělat, vyvěsím to na dveře a nebudu se bát, že se něco za pomene. Ty přísavky jsou přidělané silikonem asi. Já jsem je tam přidrátovala a asi to teda ještě přilepím, aby to tam drželo pořádně.
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka a jak dopadlo líčení? Spokojenost???? @vera_vila máš naprostou pravdu, musí se to líbit nám a ostatní ať se s tím poperou. Jinak jsme dneska byli v restauraci platit zálohu a domlouvat podrobnosti. Tak už máme snad konečný rozpočet na jídlo a nebude to tolik, co bylo před tím, což jsem ráda, ale ono se to vyšplhá určitě zase nahoru.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha ahojky jojo spokojenost :-) sice jsem líčení chtěla do zelena, ale zřejmě vyhraje kremovozlatá spíš dohněda .-) ta zelená je přece jenom tvrdší, ale jsem fakt spokojená a ráda, že to takhle dopadlo :-) a je super, že máš vyřízenou hostinu a rozpočet za jídlo nižší :-) ten se snad už nevyšplhá, to spíš za pití bude velký učet, toho se spíš bojím
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka tak to jsem ráda, že jsi spokojená. Já bych taky chtěla něco dohněda, něco jemného, zelená je asi fakt dost výrazná. No za jídlo se to asi nevyšplhá, to máš pravdu, ale z toho pití mám strach, to bude pálka!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha mi povidej, za jídlo aspon víš, kolik tak zaplatíš, ale nikdy nevíš kolik se toho vypije :-( a jelikož si to platíme sami, sice rodiče něco přispějí, ale nevíme kolik a nenutíme je, tak to je jediná věc, co nám trochu dělá vrásky
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka no mě právě provozní z restaurace říkala, že pití může být plus až 10.000, podle toho co a kolik se bude pít. Já jen kulila oči... Napočítala 13.000 jako nějaký průměr a plus 10.000????? To mi hlava neber!!!!!!!!!! No my jsme taky byli připraveni to platit sami, nakonec rodiče něco přispějí, tak možná zbyde i na svatební cestu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha no u nás se pije hlavně slivovice, takže cenu vidím taky rudě :-) paráda, že budeš mít i na svatební cestu :-) to já měla předsvatební na berounku i s dětma :-) tak si to umíš představit :-) líčení pořád drží, a příteli se líbí tak mám fakt radost
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka tak zas o den míň :-) dneska mám zkoušku šatů, tak další plodný den a co vy? máte se?
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Já mám dnes sedánek s mými nejbližšími kamarádkami a po dlouhé době spolu probereme mé svatební přípravy. Včera jsem celý večer pekla a vyvářela, tak se mají na co těšit ;) Jinak v tomto týdnu ještě zítra melír a v sobotu rozlučka se svobodou :)))) Budete jí také mít holky ?
Odpovědět
Článek se načítá
@jihajiha pokusím se nestresovat. vždyť je vlastně všechno zařízené a potvrzené..
Odpovědět
@trckin já se se svobodou loučím 5.8., přítel taky, od kamarádky vím jen místo (barák manžela mé mamky) a datum. nic víc :) tak jsem zvědavá. Přítel ví jen datum, neví ani místo...Jen jsem zavrhla striptéra a podobné blbosti, přítelův svědek zase zavrhl striptérku..přijde mi to uhozené, viděla jsem jak pánský, tak dámský striptýz a sexy mi to teda nepřišlo :D
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme už tento víkend, prtože příští jsme v Tatrách. Rozlučku mám v oblíbené hospůdce a pak se půjde tančit :) Já striptéra jsem taky zavrhla, ale obávám se že ho mít budu bééééé. Říkala jsem holkám, ať neutrácejí za takovou "blbost", ale pořád se tak potutelně usmívají, že moc nevím, co si o tom myslet ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin Ja budu mit spolecnou rozlucku se segrou, kterou se vdava 2 mesice po mne a chtela to udelat pri jednom. Planujeme mit mexickou noc, uz mame sombrera, knirky, poncha. Jeste prijde dokoupit dostatek tequily a nejake jine drinky na koktejly. No a pak samo takove ty mexicke dobroty jako chili a tortilky. :-D Vsichni se uz celkem tesime, budou tam i chlapi. Je to spis takova velka mexicka party pred svatbou, nez rozlucka. ;-) Pristi ctvrtek rano budeme uz na ceste do Ceska a pak se nezastavim az do svatby. Hned v patek rano mam kadernici a pak rychle domu, pect a varit na tu rozlucku. Jak ja se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin já rozlučku se svobodou nemám. Byli by to další peníze, který si nemůžeme dovoli utratit, navíc máme 2 letého synka, takže tím se taky všechno "komplikuje". Udělali jsme to tak, že jsme pozvali lidi na večerní párty a bude to při jednom. @gejbinka no slivovice u nás taky vede, mám z toho strach, ale doufám, že lidi budou střídmí a budou si uvědovomovat, že to není zadarmo... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin jojo v sobotu mě taky čeká rozlučka a už se těším, jdeme tančit a popíjet do baru :-) a co jsi napekla a navařila? pošly inspiraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin ale teda striptera taky moc nechci, přijde mi to uhozený, ale neslyšela jsem, že by o tom někdo z holek přemýšlel, tak jsem zvědavá jak dopadneš :-) pak písni zážitky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ gejbinka No udělala jsem takový řecký těstovinový salát (těstoviny, černé olivy, cherry rajčata, sýr feta, baby špěnát, koření) potom z listového těsta takové vrtule se slaninou, zapečenou cuketu se sýrem a na závěr nepečený dezert z piškot, jahod a zakysanky. Pak jsem k tomu samozřejmě šúrovala celý byt, takže jsem věčer byla úplná hotovka ha ha. Určitě napíšu, jak to v sobotu dopadlo :)
Odpovědět
@gejbinka přítelovi příbuzní pijí taky hlavně slivovici, majitel hospody nám dovolil tvrdý alkohol, tak mě aspon uklidňuje, že nebudu platit lahve po panácích ale celé a kupuju je v akcích a slivovici doveze tchýně domácí..
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin taky se chystám uklidit byt, sraz holek na rozlučku mám u nás, tak aby to vypadlo :-) ten dezert z piškot a jahod zní skvěle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj tak to máte super s tim tvrdým alkoholem to je dobře
Odpovědět
@gejbinka no jsem za to opravdu šťastná, uspoří to pár tisícovek.. btw. holky, na kolik Vám nacenili jídlo?
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj a myslíš oběd nebo večerní raut? nás oběd se všim všudy pro cca 55 lidí vyjde na 15 tis. a raut ještě přesně nevím
Odpovědět
@gejbinka myslela jsem úplně veškeré jídlo..pro představu. Oběd máme podobně, je nás o něco míň, takže i cena je lehce nižší..
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj tak ten raut ještě spočtený stopro nemáme, schuzku v restauračce máme v neděli a pak se uvidí, já jsem ráda, že ten oběd víme a hned je o starost mín. i když největší položka bude stejně asi to pití
Odpovědět
Profilova fotka
Jen jídlo : oběd - pro 40 lidí za 14 000 Kč. raut - pro 100 lidí za 36 000 Kč (360/os.) Pití bude masakr !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin :-) :-) :-D s tim pitim dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že hodně záleží co máte k jídlu a hlavně kde to máte. Může se to hodně lišit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?