Svatba březen 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, zdá se mi to nebo tady tenhle termín zatím chybí? Neříkejte mi, že se nás příští rok v březnu bude vdávat tak málo, že si nezasloužíme vlastní téma :-)
Odpovědět
Devcata, tak jsem zklamana, moje vysnene saty mi neslusi. Strih zivutku pro me neni vhodny, a to jsem si myslela, ze ano. Uplne mi zivutek zplacatil prsa, coz zrovna u 75B nepotrebuju. Takze asi korzet, klasika. Ale zustavam u bile v kombinaci s bordo. Ale byla to krasa - zkousela jsem v Pze v Silhouette fashion.
Odpovědět
Ahojda, zvláštní, kolik holek přijde z prvního zkoušení překvapených, jaké šaty že jim to vlastně sluší, u mě to bylo úplně stejné :-)
Odpovědět
Korzet jsem puvodne nechtela - prisel mi moc klasicky a myslela jsem, ze slusi predevsim hodne prsatym nevestam. Zkouseni me nakonec asi uplne odradilo od satu pres internet, i kdyz tam bych je sehnala za podstatne mene penez.
Odpovědět
Koukám, že jsi taky ranní ptáče :-) Jak říkáš, myslela jsem si, že mi korzety slušet nebudou, mám drobnou postavu, nakonec jsem zjistila, že mi nejlépe sedí šaty, kdy je "výstřih" korzetu úplně rovný. To samé jsem měla s barvou, vždy jsem tvrdila, že jedině bílé a pak ouha, mnohem víc jsem se cítila v šampaň nebo aspoň smetanové. A o tom, že jsem chtěla jednoduché šaty a nakonec mám zajednané romantické s dlouhou vlečkou už ani nemá cenu mluvit :-) Taky jsem šaty radši chtěla vidět přímo na sobě, abych pak při příchodu balíčku nebyla zklamaná
Odpovědět
Luci: pritel odchazel rano do skoly (dalkove dodelava VS - ale ne v Plzni na pravech :) ), tak uz se mi pak nechtelo spat :) Presne, budu si brat saty s rovnym "vystrihem", i mamka mi to pochvalila, a to uz je co rict. Jdu urcite v bilych - jsem tak trosku Cigoska a je to hezky kontrast :) Bledsim typum ale bila moc nejde, sampan je mnohem lepsi.
Odpovědět
A já mám právě radost, že se mi podařilo sehnat šatičky mezi bílou a šampaň :-) A taky mám dobrý pocit z toho, že jsem přes víkend zvládla dodělat návrh na oznamko, tak teď už jen zbývá obeslat nějaké tiskárny, aby mi řekli, za kolik nám ho vytisknou..
Odpovědět
Ahoj holky, jak to tak pročítám už jste skoro připravený. No my máme stále to samý... vlastně ještě nic doma nemáme až v pondělí jedem pro vývazky a figurku na dort. Taky jsem si byla zkoušet šaty asi no bylo to úžasný, přítel dostal na starosti foťák -záhy došly baterky :-D ale přece jen nějaké fotečky mám jo a zkoušela jsem si bílo-černé byly naprosto úžasné ,ale mám obavu, že sukně byla až moc naducaná a nikdo by se ke mě nemohl přiblížit :-)
Odpovědět
Ahoj Katko, a to tě přítel i při zkoušení viděl nebo jen doma předtím připravil foťák? Já to opravdu musím vše připravit do konce roku, protože v lednu a únoru nebudu mít kvůli škole vůbec čas, tak si přípravy užívám trochu s předstihem :-)
Odpovědět
Oznameni jeste zdaleka nemame. Mam nejake napady, tak to zkusim dat dohromady. V pripade nouze nejvyssi vezmu neco, co uz je pripravene.
Odpovědět
Hurá, tak jsem zkusila tiskárnu, co máme nejblíž a cena mne příjemně překvapila, takže mám vybráno :-)
Odpovědět
ahoj, fotil on a s mojí svědkyní jsme to konzultovaly jen s fotkama, ale určitě si pak uděláme čas a vyrazíme s holkama finální si vyberu sama ;-) ale zkoušky s ním chci konzultovat a navíc nevěřím,že to nosí smůlu :-) Marti- my máme jednu podobu oznámení svoji a několik co se nám líbily na netu, ale konečnou představu nemáme jen to že by mělo být do pistáciové :-) navíc přítel začal koketovat představou,že by svatba mohla být až v květnu respektive by ji měl k narozeninám tak se snažíme zhodnotit všechny pro a proti :-S
Odpovědět
Katko, taky nevěřím, že by to nosilo smůlu, ale řekla jsem si, ať má moje drahá polovička ve svatební den pořádný překvapení, takže nakonec neviděl ani jednu fotku ze zkoušek, jen asi dvoje favoritní šatičky na modelkách.. stejně mám nakonec vybrané úplně jiné šaty :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Luci to chápu, ale já potřebuju někoho sebou aby zabavil Kájinu tu to totiž baví jen chvilku a kamarádka-svědek má malý mimčo a další jsou přes týden buď na kolejích nebo jezdí domů dlouho z práce :-) v pondělí opět jedem zkoušet :-)
Odpovědět
A jakou máš o šatičkách představu, už máš nějaké favoritky? Vím, žes psala o nějakých bílo-černých, pořád ještě vítězí?
Odpovědět
ne ty bílo černé byly sice nádherný ale takový neohrabaný vlastně vůbec nevím líbily se mi kolem krku i obyčejné korzetové nevím nevím nějak se nemohu rozhodnout uvidíme v pondělí až pojedem zase nějaké zkoušet uvidíme třeba narazim na nějaké ty úplně nej nej...
Odpovědět
Budu držet palce, abys objevila ty úplně nej, prostě šaty s velkým Š ;-) Já teď vybírám spodní prádlo, resp. vhodnou podprsenku, jsem zvědavá, co nakonec vyberu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, máme termín 27.3., můžu se přidat?
Odpovědět
Ahoj, samozřejmě že můžeš, vítám tě :-)
Odpovědět
Holky, mám velkou radost, dnes nám dorazily prstýnky, nakonec jsme je objednávali přes net, v Hradci totiž moc prodejen s ocelí není, a když už ano, narazíte na nic moc výběr. Ale co je hlavní, prstýnky jsou nádherné a padnou jako ulité!!! Věcičky kolem svatby se už začínají pěkně hromadit doma v krabicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady už jsou přípravy v plném proudu, my byli teprve dnes na matrice :-D
Odpovědět
Ahoj holky, prstynky zdaleka nemame, nechame to az po Vanocich. Saty jsem si uz objednala a budu je mit 4. unora.
Odpovědět
Takže si je nakonec necháváš šít? A jaké to vyhrály?
Odpovědět
ahoj, my jsme včera seznamovali rodiče, v pondělí jsme byli vyzvednout figurku na dort a ukázky košíčků, vývazky paní nestihla do salonu dovézt, tak ty nám pošle poštou...
Odpovědět
Profilova fotka
Pantomima: také se přidávám a vítám :-) My už máme šatičky hezky doma :-) a pomalu se hromadí i další věci :-)). Těšíme se moc. Včera jsme objednali i oznámení, chtěli bychom vše nachystat do konce roku a pak už jen šetřit na hostinu :-)))) Vše už je více méně vymyšlené, jen ty prstýnky pořád nejsou... tak snad příští týden se nám podaří na nějaké krásné natrefit...
Odpovědět
Ahdy: Šatičky jsou nádherné, moc ti sluší ;-) Koukám, že máte hodně podobný strategický plán s tím koncem roku. Já už mám oznamka v tiskárně, jsem zvědavá, jestli budou tak krásná jak jsme vymysleli :-)
Odpovědět
Luci: saty viz album :) Snad to nezkazi, kdyz je to na dalku. Mam uz i nausnice - puvodne jsem si chtela delat bizuterii sama, ale mela jsem narozeniny a milacek mi dal krasne nausnice z bileho zlate. Pry jeste bude nasledovat neco na krk ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to tu tak čtu, tak bych se asi měla vrhnut do příprav, dejte nějaký tipy, kde v Plzni hostinu ;-) , zatím jsem se moc nekoukala, oznámená nám bude dělat kamarád a fotit nás bude zase jinej kamarád :-D , šaty si půjčím, byla jsem už ve třech salonech , v jednm jsem si zkoušela, tak mám trchu představu, jakej tip bych chtěla, prej můžu přijít klidně až v lednu, ještě budu nové kolekce ;-) , nechám si poradit od rozkoukaných nevěst :-D
Odpovědět
Marti, tak to budeš mít krásné šatičky, budu držet palce, aby se jim povedly a měla jsi z nich radost ;-) Jinak já mám bižu vyřešenou, nabídli mi ji v salonu při zkoušení šatů, je k nim i přímo vyráběná.. Pantomino, Plzní jsem asi jen dvakrát v životě projížděla, takže s místem na hostinu ti poradím těžko, promin :-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím všechny po víkendu, jak se máte?
Odpovědět
Mame se samozrejme dobre, kdyz jsme zasnoubene :) uz se nemuzu dockat. Vcera jsem si z eshopu objednala zavoj s krajkou a jakmile bude doma, urcite ho budu porad zkouset :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?